березень 2021

Гранти швидкого реагування для просування економічних можливостей за підтримки ЄС: історії успіху

У червні 2020 року Український Жіночий Фонд провів конкурс грантів швидкого реагування, які просувають економічні можливості жінок в умовах пандемії. Фінансування отримали двадцять проєктів жіночих / феміністичних організацій, які швидко, упродовж кількох місяців дають відчутний ефект, і які можна застосувати в інших громадах і регіонах. Це стало можливим завдяки проєкту УЖФ «Жіночий рух – в авангарді реагування на виклики COVID19 в Україні», підтриманого Європейським Союзом у межах механізму швидкого реагування для організацій громадянського суспільства у країнах Східного Партнерства і як частина підтримки ініціатив COVID-19 в Україні.

 

Жіночий бізнес виходить із колапсу і допомагає боротись із ґендерно зумовленим насильством 

Майстрині Сходу вибудовують продажі в соцмережах 

IT-фахівчині без професійного досвіду отримують першу роботу й започатковують стартапи 

«Вітри змін»: жінки Одеси знаходять роботу в цифровому світі

Програма антикрихкості жіночого бізнесу в умовах «нової нормальності»

Жінки Житомирщини відкривають бізнес-потенціал зеленого туризму 

Волинські підприємиці виходять із кризи не виходячи з дому

Жіноче підприємництво із солодким присмаком 

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.