березень 2021

МФ «Відродження» запрошує на воркшоп про способи організації та фінансування притулків для осіб, що постраждали від домашнього насильства

В межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» наш партнер  МФ «Відродження» запрошує на воркшоп про способи організації та фінансування/співфінансування притулків для осіб, що постраждали від домашнього насильства.

Коли: 12 квітня  2021 р (11.00-13.00)

Зустріч проходитиме онлайн. Посилання на зустріч ви отримаєте після реєстрації тут.

Спікерка: Галина Скіпальська – Виконавча директорка ГО «Право на здоров’я», організації яка створила  Соціальну квартира — це місце для жінок у Києві, які постраждали від домашнього насильства. 

Програма зустрічі буде сформована на базі ваших питань

Просимо  прочитати рекомендації тут.

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» реалізовується за підтримки Уряду Канади та впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе Міжнародний фонд “Відродження” Опублікована інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.