березень 2021

МФ «Відродження» запрошує реєструватись на онлайн тренінг «Розбудова коаліцій та партнерств»

В межах проєкту  «Голос жінок і лідерство – Україна» наш партнер МФ «Відродження» оголошує конкурс на участь в онлайн тренінгу «Розбудова коаліцій та партнерств». Останній термін подання заявки до 19 березня  2021 р.

До участі в конкурсі на навчання запрошуються представниці жіночих правозахисних організацій та жінки-активістки з різних регіонів України.

Дати: 07-09 квітня 2021 року.

Тренерка: Галина Корнієнко, БО  Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Місце проведення: Zoom

Учасниці: для представниць жіночих правозахисних організацій та жінок- активісток з різних регіонів України

Участь в тренінгу безкоштовна

Під час тренінгу ми розглянемо питання:

  1. Загальні принципи партнерства. Участь жінок з вразливих груп в загальному жіночому русі.
  2. Етапи побудови партнерства. Попередній аналіз партнерів
  3. Принципи та формати об’єднання. Формалізація відносин vs Неформальні об’єднання
  4. Механізми партнерства
  5. Підготовка спільних заяв. Робота з публічним наративом
  6. Оцінка ефективності діяльності коаліції/об’єднання.

 Основний критерій відбору на участь в навчанні:

  • згода приділити час та увагу навчанню
  • намір бути учасницею коаліції , мережі або альянсу
  • готовність брати участь в запланованих в рамках проєкту заходах

Технічні вимоги

До участі в конкурсі на навчання запрошуються представниці жіночих правозахисних організацій та жінки-активістки з різних регіонів України.

Учасниці мають доступ до мережі Інтернет , погоджуються працювати онлайн та мають мінімальні навички роботи в Zoom та Google.

Учасниці заздалегідь облаштовують своє робоче місце, мають комп’ютер чи ноутбук з камерою та навушники з мікрофоном, дбають про максимальну відсутність сторонніх звуків та мають можливість зосередитися на тренінгу.

Учасниці виконують домашнє завдання та проходять всі етапи тренінгу протягом 3 днів навчання.

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, заповніть, будь ласка, до 19 березня  2021 р. анкету.

Участь в навчанні буде підтверджена до 22 березня 2021 р. листом на вказану вами електронну адресу. Тож будьте уважні, будь ласка, вказуючи адресу!

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» реалізовується за підтримки Уряду Канади та впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе Міжнародний фонд “Відродження” Опублікована інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.