березень 2021

Академія Жіночого Лідерства / ДОБРЕ поширює свою діяльність на 3 нові області – Чернігівську, Запорізьку та Чернівецьку

Весна – період нових сподівань, планів і можливостей. Весна цього року для Українського Жіночого Фонду пов’язана з планами проведення 6-ти нових циклів Академії Жіночого Лідерства в рамках продовження програми DOBRE / USAID та можливостями долучити до них активних жінок з 25 громад 4-ої когорти з нових областей – Чернігівської, Запорізької та Чернівецької.

УЖФ в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом розпочав активну підготовку нових циклів АЖЛ з серії презентацій Академії в нових громадах.

З 9 по 12 березня 2021 р. координаторка проєкту АЖЛ від Українського Жіночого Фонду Олена Панченко відвідала 8 нових об’єднаних територіальних громад Чернігівської області – Сновську, Корюківську, Ніжинську, Лосинівську, Менську, Сосницьку, Новгород-Сіверську та Коропську ОТГ, де презентувала місцевим жінкам-лідеркам переваги та можливості навчання в Академії.

Під час презентацій, до участі в яких долучились близько 200 активних мешканок з означених вище громад, організатори Академії представили мету, завдання, тематику, перспективи підтримки проектів випускниць АЖЛ, фінансування яких цього року буде збільшено вдвічі, а також інші широкі можливості програми Академія Жіночого Лідерства, та запросила зацікавлених жінок до участі в АЖЛ.

15-17 березня подібні презентації Академії пройдуть в 5 нових громадах Запорізької області, 22 березня – ще в 2 громадах Чернігівщини, а наприкінці травня – і на Буковині.

Перші 3-денні тренінги нових Академій розпочнуться вже в першій половині квітня в онлайн форматі в умовах карантину і продовжаться до кінця липня, після чого зацікавлені випускниці АЖЛ зможуть долучитися до програми мікрогрантів та реалізації власних ініціатив на користь жінок їх громад.

Слід зазначити, що протягом 2018-2020 років Український Жіночий Фонд успішно провів 20 циклів Академії Жіночого Лідерства в рамках програми ДОБРЕ, випускницями якої стали майже 600 справжніх жінок лідерок із 75 громад 7 пілотних областей – Дніпропетровської, Кіровоградської, Тернопільської, Івано-Франківської, Миколаївської, Херсонської та Харківської. Їх випускниці ефективно й натхненно реалізували 87 власних ініціатив, які стали яскравими прикладами сталого розвитку і продовжують функціонувати на користь мешканок і мешканців їх громад.

 

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.