березень 2021

БФ «Відродження» запрошує на онлайн-тренінг «Адвокація: від зерен до врожаю» в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

До 9 квітня в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» триває реєстрація на участь в онлайн-тренінгу «Адвокація: від зерен до врожаю». Навчання організовує наш партнер БФ «Відродження».

Дати: 22 – 24 квітня 2021 року.

Час: 10.00-14.00

Місце проведеня:  Zoom

Учасниці: для представниць жіночих правозахисних організацій та жінок- активісток з різних регіонів України.

Участь в тренінгу безкоштовна. Щоб взяти участь у конкурсі, заповніть, будь ласка, анкету до 9 квітня 2021 р.

Тренерка: Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО «Громадський холдинг «Група впливу».

Під час тренінгу ми розглянемо питання:

1.Основні етапи адвокаційної кампанії

2.Аналіз проблеми

3.Звернення громадян та запити на публічну інформацію.

4.Роз’яснення відмінностей, приклади креативних та впливових підписних кампаній.

5.Аналіз зацікавлених сторін

6.Формування списку дій до, під час та після проведення кампании

7.Сім секретів успішної адвокаційної кампанії

Навчальні модулі поєднують теорію та практичні вправи, тести, домашні завдання, що допоможуть учасницям закріпити отримані знання для підготовки і проведення власних адвокаційних кампанійї.

 Основний критерій відбору на участь в навчанні:

• мотивація щодо навчання з тематики « адвокація»

• готовність працювати три дні в онлайн режимі

• готовність брати участь в запланованих в рамках проєкту заходах

Технічні вимоги:

Учасниці мають доступ до мережі Інтернет , погоджуються працювати онлайн та мають мінімальні навички роботи в Zoom та Google.

Учасниці заздалегідь облаштовують своє робоче місце, мають комп’ютер чи ноутбук з камерою та навушники з мікрофоном, дбають про максимальну відсутність сторонніх звуків та мають можливість зосередитися на тренінгу.

Учасниці виконують домашнє завдання та проходять всі етапи тренінгу протягом 3 днів навчання.

Ваша участь буде підтверджена до 12 квітня  2021р. листом на вказану вами електронну адресу. Тож будьте уважні, будь ласка, вказуючи адресу

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» реалізовується за підтримки Уряду Канади та впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе Міжнародний фонд “Відродження” Опублікована інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.