березень 2021

Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту щодо проведення перевірки та підтвердження достовірності фінансової звітності

Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту щодо проведення перевірки та підтвердження достовірності фінансової звітності організації за період з 1 січня по 31 грудня 2020 року. Аудит має бути проведено у відповідності до Технічного завдання, яке додається.

До участі запрошуються аудиторські компанії, які мають досвід проведення аудитів фінансової звітності проєктів, які фінансуються міжнародними організаціями та фінансовими установами.

Перевага надаватиметься:

  • аудиторським компаніям, співробітники яких мають міжнародні сертифікати, що підтверджують високий рівень їхніх професійних знань: CIPA (Certified International Professional Accountant) та IFA (Institute of Financial Accountants)
  • аудиторським компаніям, які мають підтверджене членство в IFAC (International Federation of Professional Accountants

 

Правила участі у тендері:

Для участі у тендері зацікавлені організації мають подати наступні документи:

1. Лист зацікавленості, що містить: назву організації, поштову адресу, телефон, адресу ел.пошти, ім’я та прізвище контактної особи.  Лист має також включати запевнення щодо розуміння цілей аудиту та обсягу послуг, методологію та план роботи для виконання аудиторської перевірки.

2. Свідоцтво/виписку про реєстрацію аудиторської компанії та сертифікат на право займатись аудиторською діяльністю.

3. Документи, які підтверджують досвід роботи з неприбутковими організаціями, що фінансуються міжнародними донорами.

4. Документи, які підтверджують досвід та кваліфікацію аудиторів.

5. Комерційну пропозицію, що включає загальну вартість та погодинну тарифікацію послуг.

 

Критерії оцінки тендерних пропозицій:

Максимальна кількість балів за всіма критеріями – 100 балів.

Критерій 1 «Досвід та визнання компанії» -  максимум 35 балів

Критерій 2  «Кваліфікація аудиторів» -  максимум 35 балів

Критерій 3 «Вартість послуг»  -  максимум 30 балів

Тендерні пропозиції, які не відповідають вимогам  технічного завдання, не розглядатимуться.

 

Терміни подання та розгляду тендерних заявок:

Подання тендерних заявок – до 18:00 26 березня 2021 року

Оголошення рішення про обрання аудиторської компанії – 31 березня 2021 року

 

Контактна інформація:

Зацікавлені компанії повинні надіслати тендерні заявки у сканованому вигляді  на електронну адресу tender@uwf.org.ua. В темі повідомлення потрібно вказати «Аудит фінансової звітності за 2020 рік»

Запитання щодо технічного завдання та участі у тендері просимо надсилати на електронну адресу tender@uwf.org.ua з темою повідомлення «Аудит фінансової звітності за 2020 рік»         до 16:00 24 березня 2021 року

 

Усі надіслані запитання та відповіді на них будуть опубліковані на веб-сайті УЖФ www.uwf.org.ua  в розділі Конкурси як доповнення до оголошення про цей тендер   25 березня 2021 року

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ ЗАВАНТАЖИТИ


Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.