квітень 2021

Вакансія для фахівців / фахівчинь з оцінювання

Global Affairs Canada шукає консультанта, консультантку або команду фахівців з оцінювання для проведення глибокого кейс-стаді проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» у період червень-грудень 2021 року.

«Голос жінок і лідерство – Україна» – це п’ятирічний проєкт у рамках програми Global Affairs Canada’s Women’s Voice and Leadership. Проєкт, що впроваджується Українським Жіночим Фондом, підтримує жіночі/феміністичні правозахисні організації, активісток та платформи взаємодії для досягнення їхніх інституційних, програмних та адвокаційних цілей задля забезпечення прав жінок та дівчат та просування ґендерної рівності в Україні.

Дослідження проводитиметься за методологією Deep Dive (глибоке занурення). Національні експерти адаптуватимуть її до місцевих потреб і реалій, збиратимуть інформацію від: співробітників, партнерів, виконавців проєкту, грантерів, експертів з питань ґендерної рівності, представників уряду та інших стейкхолдерів. Обрані консультанти постійно співпрацюватимуть із командою з оцінювання Global Affairs Canada.  

Глибокі кейс-стаді потрібні для того, щоб створити докази та приклади, які допоможуть оцінити багаторічний проєкт, вдосконалювати й актуалізувати його в процесі втілення (розробляти нові ініціативи, проводити адвокацію, політичний діалог та мобілізацію ресурсів), а також моделювати феміністичні принципи оцінювання.

Основні вимоги до консультантів, консультанток або команд:

• досвід досліджень у феміністичній тематиці та / або феміністичних підходів до оцінювання;

• щонайменше 5 років досвіду в розробці та проведенні всіх фаз процесу оцінювання / дослідження (проектування, розробка інструментів, збір даних, аналіз даних, написання звітів, обмін знаннями);

• розуміння різноманітних інструментів та сучасних методів оцінювання;

• орієнтування в тематиці ґендерної рівності та руху за права жінок в Україні;

• розвинені навички письмового мовлення, фасилітації та презентації англійською мовою;

• відмінне знання української мови – обов’язкова умова;

• попередній досвід роботи з жіночими правозахисними організаціями жінок буде перевагою.

 

Щоб взяти участь у конкурсі,

кандидатам і кандидаткам слід до 2 травня 2021 року включно надіслати на адресу benite.mandaka@international.gc.ca:

- коротку пропозицію, в якій пояснити свою зацікавленість, обізнаність і досвід у тематиці й меті дослідження; обмеження, пов’язані з пандемією і стратегію їх пом’якшення для успішного виконання завдань; розподіл ролей – для командних заявок; фінансову пропозицію;

- CV;

- приклад виконаних оцінок / досліджень, які керувалися феміністичними, ґендерними або подібними підходами участі;

- 2-3 рекомендації.

Обраних кандидатів запросять на співбесіду 3 або 6 травня.

Подробиці: https://www.uwf.org.ua/en/news/12099

 

Дивіться також

травень 2021
Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) здійснив ґендерний моніторинг місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року. Вже оприлюднено Фінальний звіт за результатами моніторингу.
травень 2021
З 11 по 14 травня 2021 р. пройшла серія заключних 2-денних онлайн тренінгів 21-22 Академії Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 нових об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.
травень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у Волинській обласній раді та Луцькій міській раді; Харківській міській раді; Хмельницькій обласній раді та Хмельницькій міській раді; Чернівецькій обласній раді та Чернівецькій міській раді.