квітень 2021

Вакансія для фахівців / фахівчинь з оцінювання

Global Affairs Canada шукає консультанта, консультантку або команду фахівців з оцінювання для проведення глибокого кейс-стаді проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» у період червень-грудень 2021 року.

«Голос жінок і лідерство – Україна» – це п’ятирічний проєкт у рамках програми Global Affairs Canada’s Women’s Voice and Leadership. Проєкт, що впроваджується Українським Жіночим Фондом, підтримує жіночі/феміністичні правозахисні організації, активісток та платформи взаємодії для досягнення їхніх інституційних, програмних та адвокаційних цілей задля забезпечення прав жінок та дівчат та просування ґендерної рівності в Україні.

Дослідження проводитиметься за методологією Deep Dive (глибоке занурення). Національні експерти адаптуватимуть її до місцевих потреб і реалій, збиратимуть інформацію від: співробітників, партнерів, виконавців проєкту, грантерів, експертів з питань ґендерної рівності, представників уряду та інших стейкхолдерів. Обрані консультанти постійно співпрацюватимуть із командою з оцінювання Global Affairs Canada.  

Глибокі кейс-стаді потрібні для того, щоб створити докази та приклади, які допоможуть оцінити багаторічний проєкт, вдосконалювати й актуалізувати його в процесі втілення (розробляти нові ініціативи, проводити адвокацію, політичний діалог та мобілізацію ресурсів), а також моделювати феміністичні принципи оцінювання.

Основні вимоги до консультантів, консультанток або команд:

• досвід досліджень у феміністичній тематиці та / або феміністичних підходів до оцінювання;

• щонайменше 5 років досвіду в розробці та проведенні всіх фаз процесу оцінювання / дослідження (проектування, розробка інструментів, збір даних, аналіз даних, написання звітів, обмін знаннями);

• розуміння різноманітних інструментів та сучасних методів оцінювання;

• орієнтування в тематиці ґендерної рівності та руху за права жінок в Україні;

• розвинені навички письмового мовлення, фасилітації та презентації англійською мовою;

• відмінне знання української мови – обов’язкова умова;

• попередній досвід роботи з жіночими правозахисними організаціями жінок буде перевагою.

 

Щоб взяти участь у конкурсі,

кандидатам і кандидаткам слід до 2 травня 2021 року включно надіслати на адресу benite.mandaka@international.gc.ca:

- коротку пропозицію, в якій пояснити свою зацікавленість, обізнаність і досвід у тематиці й меті дослідження; обмеження, пов’язані з пандемією і стратегію їх пом’якшення для успішного виконання завдань; розподіл ролей – для командних заявок; фінансову пропозицію;

- CV;

- приклад виконаних оцінок / досліджень, які керувалися феміністичними, ґендерними або подібними підходами участі;

- 2-3 рекомендації.

Обраних кандидатів запросять на співбесіду 3 або 6 травня.

Подробиці: https://www.uwf.org.ua/en/news/12099

 

Дивіться також

квітень 2021
Депутатка – це лідерка, яка прагне змін та впливає на прийняття рішень в своїй громаді, враховуючи потреби та інтереси мешканців і мешканок та впроваджуючи принципи рівності жінок і чоловіків у життя місцевих громад. Якщо Вам не вистачає знань щодо гендерно-орієнтованого врядування, формування місцевого бюджету та ефективного використання коштів громади, діяльності депутатських груп з гендерних питань, застосування гендерних підходів у діяльність органів виконавчої влади, ми запрошуємо Вас приєднатися до когорти проактивних депутаток та пройти 4-денне тренінгове навчання.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд провів грантові конкурси в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» (ГЖЛ) за підтримки Уряду Канади, спрямовані на розвиток і підвищення організаційної спроможності жіночих / феміністичних організацій, розбудову регіональних партнерств, на розробку і втілення адвокаційних кампаній, а також конкурс грантів швидкого реагування на виклики пандемії коронавірусу. Про довготривалі проєкти ми розповімо в наступних оглядах. А зараз – найважливіше про гранти швидкого реагування.
квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.