травень 2021

Мережу випускниць Академії Жіночого Лідерства, яку проводить Український Жіночий Фонд у партнерстві з НДІ, поповнили 85 випскниць із громад Чернігівщини

Із 11 по 14 травня 2021 р. пройшла серія завершальних 2-денних онлайн тренінгів 21-22 Академії Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 нових об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.
Мережу активних, креативних і небайдужих випускниць АЖЛ поповнили 85 представниць Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

На завершальному етапі навчання в Академії лідерки з громад дізнавались про участь жінок у прийнятті рішень, про адвокацію та методи впливу на владу, про важливість мобілізації громади через залучення до прийняття рішень, інше.

В останній день тренінгів представниці УЖФ анонсували запуск Програми малих грантів на підтримку ініціатив учасниць 21-22 Академії Жіночого Лідерства з означених громад, після чого учасниці Академії під керівництвом досвідчених тренерок Академії навчались практичним аспектам написання проектів відповідно до мети, завдань, пріоритетів програми мікрогрантів, а також з урахуванням типових помилок при підготовці проектних пропозицій.


Учасниці знайомились з прикладами ефективних і успішних проєктів випускниць попередніх Академій, а також дізнавались про можливості програми менторської підтримки та отримання індивідуальних консультацій від досвідчених менторок-тренерок при написанні та доопрацюванні проєктів.

Що далі? А далі підготовка та подання на конкурс власних ініціатив, важливих і корисних для жінок з означених громад, перемога в конкурсі та успішне виконання випускницями АЖЛ серії нових проектів на користь жінок громад, в яких вони мешкають, для розширення їхніх можливостей і особистого зростання жінок-лідерок.

Переможці – грантери з означених громад будуть оголошені наприкінці червня 2021 р., аби вже з липня 2021 р. розпочати виконання проєктів на користь жінок громад.

Окрім того, у другій половині травня, в червні та на початку липня 2021 р. УЖФ продовжить проведення чергових циклів Академії для жінок-лідерок з інших громад Чернігівської, а також нових ОТГ Запорізької та Чернівецької областей.

Академії Жіночого Лідерства, заплановані проходять в межах програми USAID DOBRE, що з 2018 р. Український Жіночий Фонд успішно реалізує в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом.

Дивіться також

травень 2021
Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) здійснив ґендерний моніторинг місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року. Вже оприлюднено Фінальний звіт за результатами моніторингу.
травень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у Волинській обласній раді та Луцькій міській раді; Харківській міській раді; Хмельницькій обласній раді та Хмельницькій міській раді; Чернівецькій обласній раді та Чернівецькій міській раді.
квітень 2021
Депутатка – це лідерка, яка прагне змін та впливає на прийняття рішень в своїй громаді, враховуючи потреби та інтереси мешканців і мешканок та впроваджуючи принципи рівності жінок і чоловіків у життя місцевих громад. Якщо Вам не вистачає знань щодо гендерно-орієнтованого врядування, формування місцевого бюджету та ефективного використання коштів громади, діяльності депутатських груп з гендерних питань, застосування гендерних підходів у діяльність органів виконавчої влади, ми запрошуємо Вас приєднатися до когорти проактивних депутаток та пройти 4-денне тренінгове навчання.