квітень 2017

Академія адвокації для жіночого руху має перших учасниць

Завершено відбір організацій-учасниць Проекту «Академія адвокації для жіночого руху». В травні активістки/активісти з різних регіонів України візьмуть участь в п’ятиденному тренінгу з підвищення спроможності в адвокації та впливі на прийняття рішень.

За результатами навчання організації зможуть підготувати на конкурс адвокаційні проекти, спрямовані на вирішення актуальних питань громади. Український жіночий фонд надасть переможцям менторську та грантову підтримку. Академія адвокації для жіночого руху сприятиме розбудові мережі жіночих НУО, обміну досвідом в сфері адвокації, а також мобілізації місцевих громад.

Проект «Академія адвокації для жіночого руху» впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Програми підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Організації-учасниці Академія адвокації для жіночого руху:

∙             Альянс за громадянські права

∙             Благодійна організація "Всеукраїнська Ліга "Легалайф"

∙             БО "Інша"

∙             БФ "Безпечна Дарниця"

∙             ВБО "Позитивні жінки"

∙             ГО "Природні права"

∙             Закарпатський обласний благодійний фонд "Благо"

∙             ЗОБФ "Посмішка дитини"

∙             Первомайська молодіжна громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр "Ольвія"

∙             Харківська громадська неприбуткова організація "Сучасна жінка"

∙             Хмельницька обласна ГО Подільський центр "Гендерна рада"

Дивіться також

жовтень 2017
Влітку 2017 року ми запропонували жіночим/феміністичним організаціям України взяти участь у оцінці жіночого руху. Власне це була самооцінка, яка здійснювалась з використанням інструменту, що був розроблений та люб’язно наданий Глобальним жіночим фондом.
вересень 2017
Пані Марі Йованович зустрілася з підприємцями, які отримали грантову підтримку на розширення бізнесу, завдяки чому створили нові робочі місця і працевлаштували осіб, що постраждали від конфлікту на сході України.
серпень 2017
УЖФ шукає постачальника різноманітного обладнання в рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» за підтримки USAID.