серпень 2017

Тендер із обрання постачальника послуг із розробки дизайну інформаційних матеріалів

Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує тендер на обрання постачальника послуг із розроблення дизайну інформаційно-промоційних матеріалів для розповсюдження серед учнів 7-9-х класів загальноосвітніх шкіл та студентів 1-2 курсів вищих навчальних закладів у містах Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові в рамках акцій Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» упродовж вересня-листопада 2017 року.

Обсяг роботи:

Передбачається, що постачальник послуг виконає наступні завдання:

  • Створить контент та розробить дизайн інформаційно-промоційних матеріалів з фінансової грамотності для учнів 7-9-х класів загальноосвітніх шкіл та студентів 1-2 курсів вищих навчальних закладів. Матеріали будуть використовуватись в рамках акцій Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».
  • Контент повинен враховувати специфіку сприйняття інформації цільовою аудиторією та зацікавити молодь вивченням фінансової грамотності, пропагувати ідеї ощадливості та розумного використання коштів, навчити головним законам фінансового успіху.
  • Перелік інформаційно-промоційних матеріалів: листівка інформаційна (14,8х10,5) для студентів («Поради фінансового зростання від відомих та успішних»); листівка інформаційна (14,8х10,5) для школярів («Як заробити свій перший мільйон?»); закладки (20,5х5,5); флаєри (21х14,5); буклети (210х297); магніти; екосумки.

Очікуваний термін надання послуг: вересень-листопад 2017 року.

Вимоги до постачальника послуг:

  • досвід роботи з розроблення інформаційно-промоційних матеріалів на освітню та фінансову тему;
  • досвід з дизайну друкованої рекламної продукції.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  • резюме в разі подання заявки від консультанта;
  • посилання на матеріали, які свідчать про попередній досвід учасника тендеру;
  • контакти двох осіб, які могли б надати рекомендації учаснику тендеру;
  • цінову пропозицію з деталізацією витрат згідно форми тендерної пропозиції.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою i.kolkovska@uwf.org.ua  до 18 серпня 2017 року включно.

Файли для завантаження:

1) Оголошення та форма тендерної пропозиції 

Дивіться також

січень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг друку, макетування, дизайну та тиражування для програм та проектів, які Фонд реалізує за фінансової підтримки європейських та американських донорів.
січень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультанта або організації для здійснення письмових перекладів для програм та проектів, які Фонд реалізує.
січень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультантів/організацію для надання послуг усного синхронного/послідовного перекладу для програм та проектів, які Фонд реалізує.