серпень 2017

Тендер із обрання постачальника послуг із розробки дизайну інформаційних матеріалів

Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує тендер на обрання постачальника послуг із розроблення дизайну інформаційно-промоційних матеріалів для розповсюдження серед учнів 7-9-х класів загальноосвітніх шкіл та студентів 1-2 курсів вищих навчальних закладів у містах Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові в рамках акцій Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» упродовж вересня-листопада 2017 року.

Обсяг роботи:

Передбачається, що постачальник послуг виконає наступні завдання:

  • Створить контент та розробить дизайн інформаційно-промоційних матеріалів з фінансової грамотності для учнів 7-9-х класів загальноосвітніх шкіл та студентів 1-2 курсів вищих навчальних закладів. Матеріали будуть використовуватись в рамках акцій Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».
  • Контент повинен враховувати специфіку сприйняття інформації цільовою аудиторією та зацікавити молодь вивченням фінансової грамотності, пропагувати ідеї ощадливості та розумного використання коштів, навчити головним законам фінансового успіху.
  • Перелік інформаційно-промоційних матеріалів: листівка інформаційна (14,8х10,5) для студентів («Поради фінансового зростання від відомих та успішних»); листівка інформаційна (14,8х10,5) для школярів («Як заробити свій перший мільйон?»); закладки (20,5х5,5); флаєри (21х14,5); буклети (210х297); магніти; екосумки.

Очікуваний термін надання послуг: вересень-листопад 2017 року.

Вимоги до постачальника послуг:

  • досвід роботи з розроблення інформаційно-промоційних матеріалів на освітню та фінансову тему;
  • досвід з дизайну друкованої рекламної продукції.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  • резюме в разі подання заявки від консультанта;
  • посилання на матеріали, які свідчать про попередній досвід учасника тендеру;
  • контакти двох осіб, які могли б надати рекомендації учаснику тендеру;
  • цінову пропозицію з деталізацією витрат згідно форми тендерної пропозиції.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою i.kolkovska@uwf.org.ua  до 18 серпня 2017 року включно.

Файли для завантаження:

1) Оголошення та форма тендерної пропозиції 

Дивіться також

жовтень 2017
Влітку 2017 року ми запропонували жіночим/феміністичним організаціям України взяти участь у оцінці жіночого руху. Власне це була самооцінка, яка здійснювалась з використанням інструменту, що був розроблений та люб’язно наданий Глобальним жіночим фондом.
вересень 2017
Пані Марі Йованович зустрілася з підприємцями, які отримали грантову підтримку на розширення бізнесу, завдяки чому створили нові робочі місця і працевлаштували осіб, що постраждали від конфлікту на сході України.
серпень 2017
УЖФ шукає постачальника різноманітного обладнання в рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» за підтримки USAID.