листопад 2017

Тендер на обрання постачальника обладнання

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальника різноманітного обладнання в рамках проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Мета тендеру: обрати постачальників обладнання для грантерів Проекту в різних областях України.

Учасники тендеру: організації/фізичні особи-підприємці, які мають можливість постачання товарів за безготівковим рахунком без сплати ПДВ (або зі звільненням від ПДВ) з наданням передбаченого пакету документів та забезпечення доставки по території України.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» є проектом міжнародної технічної допомоги (реєстраційна картка проекту №3530), зареєстрованим 16.12.2016 в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, і підлягає звільненню від ПДВ.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що постачальник забезпечить доставку обладнання  обраним перевізником в обумовлений термін.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Звільнення від ПДВ
  • Забезпечення гарантії на обраний товар (від виробника або постачальника)
  • Забезпечення доставки обладнання обраним перевізником
  • Досвід виконання подібних замовлень з поставки обладнання є перевагою

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

1.         Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо постачальника;

2.         Реєстраційні документи постачальника.

Просимо надсилати комплект документів на електронну адресу uwf@uwf.org.ua до 18:00 10 грудня 2017, із темою листа «Закупівлі EOPAC - тендер».

Файли для завантаження:

1) Оголошення і форма тендерної пропозиції

Дивіться також

листопад 2017
УЖФ оголошує набір тренерів для проведення тренінгів в рамках Академії жіночого лідерства для представниць 50 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які є партнерами програми DOBRE, в семи областях – Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.
листопад 2017
До уваги тих, хто бере участь у грантовій програмі в рамках компоненту «Мобілізація громад задля розширення можливостей в Луганській та Донецькій областях». Пропонуємо Вашій увазі списки проектів в Донецькій та Луганській областях, що рекомендовані до підтримки за умови врахування рекомендацій чи доопрацювання.
вересень 2017
Пані Марі Йованович зустрілася з підприємцями, які отримали грантову підтримку на розширення бізнесу, завдяки чому створили нові робочі місця і працевлаштували осіб, що постраждали від конфлікту на сході України.