листопад 2017

Тендер на обрання постачальника обладнання

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальника різноманітного обладнання в рамках проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» та інших поточних проектів.

Мета тендеру: обрати постачальників обладнання в різних областях України.

Учасники тендеру: організації/фізичні особи-підприємці, які мають можливість постачання товарів за безготівковим рахунком без сплати ПДВ (або зі звільненням від ПДВ) з наданням передбаченого пакету документів та забезпечення доставки по території України.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» є проектом міжнародної технічної допомоги (реєстраційна картка проекту №3530), зареєстрованим 16.12.2016 в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, і підлягає звільненню від ПДВ.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що постачальник забезпечить доставку обладнання  обраним перевізником в обумовлений термін.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Звільнення від ПДВ
  • Забезпечення гарантії на обраний товар (від виробника або постачальника)
  • Забезпечення доставки обладнання обраним перевізником
  • Досвід виконання подібних замовлень з поставки обладнання є перевагою

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

1.         Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо постачальника;

2.         Реєстраційні документи постачальника.

Просимо надсилати комплект документів на електронну адресу uwf@uwf.org.ua до 18:00 10 грудня 2017, із темою листа «Закупівлі EOPAC - тендер».

Файли для завантаження:

1) Оголошення і форма тендерної пропозиції

Дивіться також

лютий 2018
Український жіночий фонд шукає постачальників канцтоварів для забезпечення потреб офісу та заходів, які будуть здійснюватися за програмами та проектами, що їх реалізує Фонд протягом 2018 року.
січень 2018
Передбачається, що підрядник напише сценарій, здійснить відеозйомку та змонтує документальний відеоролик тривалістю 10 хвилин з англійськими субтитрами.
січень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг друку, макетування, дизайну та тиражування для програм та проектів, які Фонд реалізує за фінансової підтримки європейських та американських донорів.