листопад 2017

Тендер на обрання постачальника обладнання

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальника різноманітного обладнання в рамках проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» та інших поточних проектів.

Мета тендеру: обрати постачальників обладнання в різних областях України.

Учасники тендеру: організації/фізичні особи-підприємці, які мають можливість постачання товарів за безготівковим рахунком без сплати ПДВ (або зі звільненням від ПДВ) з наданням передбаченого пакету документів та забезпечення доставки по території України.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» є проектом міжнародної технічної допомоги (реєстраційна картка проекту №3530), зареєстрованим 16.12.2016 в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, і підлягає звільненню від ПДВ.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що постачальник забезпечить доставку обладнання  обраним перевізником в обумовлений термін.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Звільнення від ПДВ
  • Забезпечення гарантії на обраний товар (від виробника або постачальника)
  • Забезпечення доставки обладнання обраним перевізником
  • Досвід виконання подібних замовлень з поставки обладнання є перевагою

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

1.         Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо постачальника;

2.         Реєстраційні документи постачальника.

Просимо надсилати комплект документів на електронну адресу uwf@uwf.org.ua до 18:00 10 грудня 2017, із темою листа «Закупівлі EOPAC - тендер».

Файли для завантаження:

1) Оголошення і форма тендерної пропозиції

Дивіться також

червень 2018
У рамках діючої ініціативи ми запрошуємо взяти участь в Академії лідерства для молодих правозахисниць, які спрямовують свою діяльність на захист прав жінок та дівчат.
червень 2018
УЖФ шукає постачальників послуг для розробки наступних документів УЖФ на 2018-2021 роки: Фандрейзинговий план; Операційний план; План моніторингу і оцінки; Комунікаційна стратегія.
червень 2018
1 червня 2018 р. 16 активних жінок з Теребовлянської, Скалатської та Микулинецької громад Тернопільської області отримали сертифікати за результатами успішного проходження навчального курсу Академії Жіночого Лідерства