листопад 2017

Конкурс для тренерів

Конкурс для тренерів, зацікавлених в участі в проекті, спрямованому на посилення ролі жінок у процесі децентралізації

Загальна інформація

Традиційно жінки краще представлені в українській політиці на місцевому рівні, ніж на національному. Дуже часто жінок також називають найбільш активними членами громади. Але досягнення ґендерної рівності - це не просто питання цифр. Існує реальний ризик того, що незважаючи на значну кількість жінок у представницьких органах об’єднаних територіальних громад (ОТГ) можуть усунути від ключових ролей у місцевому самоврядуванні, якщо традиційно чоловічі владні структури відреагують на децентралізацію ресурсів та збільшення повноважень на місцях. Посилення ролі жінок у процесах прийняття рішень в громадах не лише сприятиме досягненню ґендерної рівності, що є ознакою демократизації України, але й значно підсилить реформу децентралізації.

Український жіночий фонд (УЖФ) спільно з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (НДІ або Інститут) в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що реалізується  консорціумом організацій на чолі з Global Communities за фінансової підтримки USAID, запроваджує програму, спрямовану на посилення ролі жінок в процесі децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад. З метою збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень, Український жіночий фонд у партнерстві з Інститутом розпочинає програму навчання активних жінок з представницьких та виконавчих органів влади, громадського сектору, бізнесу та медіа “Академія жіночого лідерства”. УЖФ оголошує набір тренерів для проведення тренінгів в рамках Академії жіночого лідерства для представниць 50 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які є партнерами програми DOBRE, в семи областях – Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Український жіночий фонд спільно з НДІ проведе навчання команди тренерів (14-15 осіб) з метою підвищення їхньої кваліфікації в галузі жіночого лідерства, децентралізації, мобілізації громад, механізмів участі у місцевому самоврядуванні, політичної участі та написанні проектів. Тренери, які  успішно пройдуть навчання, будуть відібрані для проведення тренінгів в рамках Академії для представниць громад-партнерів. Перший тренінг для тренерів (ТоТ) проходитиме з 5 по 8 грудня 2017 року; другий ТоТ буде проведений 17-19 січня (дати підтверджуються). Учасники отримають внутрішню програму для тренера з детальним змістом програми тренінга.

Кваліфікаційні вимоги

 • Вища освіта. Професійна підготовка в галузі викладання для дорослої аудиторії є перевагою;
 • Досвід тренерської роботи не менше 2-х років, зокрема проведення багатоденних тренінгів;
 • Досвід роботи із цільовими групами проекту – жінками-лідерками, активістками громад, політикинями. Досвід роботи на рівні ОТГ є перевагою;
 • Базові знання у питаннях ґендеру та  ґендерно-чутливої комунікації;
 • Вільне володіння українською мовою.

Інші вимоги

 • Участь у 4-денному тренінгу для тренерів 05-08 грудня 2017 року (м. Київ) та 3-денному 17-19 січня 2018 року (дати другого ТоТ можуть бути змінені) є обов’язковою;
 • Проживання в областях проведення тренінгів є перевагою;
 • Готовність працювати в проекті з грудня 2017 року до січня 2020 року;
 • Досвід роботи в своїх областях і знання їхньої специфіки;
 • Готовність до відряджень у разі проведення тренінгів в межах області.

Інформація про обсяг робіт

 • Проектом передбачено організацію та проведення 19-ти Академій протягом зазначеного періоду. Кожна Академія складається з 5-ти тренінгових днів (один триденний та два одноденних тренінги);
 • Для проведення кожної Академії будуть залучені два тренери;
 • Розклад проведення Академій та індивідувальні графіки залучення тренерів узгоджуватимуться додатково, але не пізніше, ніж за два тижні до запланованої дати тренінгу. Перший тренінг в рамках Академії жіночого лідерства буде проведений 14-16 грудня у м.Дніпро.

Подання заявки

Свої резюме із зазначенням двох осіб для надання рекомендацій (імені, посади, номера телефону та електронної пошти) та короткий опис досвіду тренінгової роботи просимо надсилати на електронну адресу: a.ivanova@uwf.org.ua до 24 листопада поточного року включно.  В темі листа просимо вказати: "Тренер для DOBRE". Протягом тижня після завершення прийому заявок, ми зв'яжемося з відібраними тренерами.

Зверніть увагу, що лише відібрані кандидати будуть запрошені на тренінг для тренерів!

Дивіться також

лютий 2018
Український жіночий фонд шукає постачальників канцтоварів для забезпечення потреб офісу та заходів, які будуть здійснюватися за програмами та проектами, що їх реалізує Фонд протягом 2018 року.
січень 2018
Передбачається, що підрядник напише сценарій, здійснить відеозйомку та змонтує документальний відеоролик тривалістю 10 хвилин з англійськими субтитрами.
січень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг друку, макетування, дизайну та тиражування для програм та проектів, які Фонд реалізує за фінансової підтримки європейських та американських донорів.