листопад 2017

Феміністки різних поколінь з Грузії, Німеччини та України зібралися у Києві, щоб обговорити, що їх об’єднує

Жіночі фонди це організації, які займаються філантропією з метою, щоб жінки, дівчата та транс-люди по всьому світу могли реалізувати свій потенціал. У 2017 році 3 європейські фонди filia.die frauenstiftung (Німеччина), Жіночий фонд Грузії та Український жіночий фонд за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини співпрацювали задля того, щоб посилити діалог між феміністками різних поколінь у Грузії, Німеччині та Україні.

В цих країнах групи жінок реалізували проекти, після чого 25 листопада у Міжнародний день викорінення насильства над жінками зібралися у Києві на конференції “Феміністки у діалозі – подолання перешкод”, щоб представити ключові висновки, до яких вони прийшли в результаті своїх проектів. Метою проектів було посилити групи жінок, допомогти їм “зводити мости” між поколіннями та посилювати жінок і дівчат, як рушійок змін.

Результати продемонстрували, що зміни дійсно є між країнами і навіть між різними поколіннями феміністок, втім здебільшого жінки стикаються з подібними проблемами і тому заради подолання цих спільних проблем жінкам варто об’єднуватися.

В рамках реалізації проектів були створені відеоролики, проведені дискусійні обговорення, семінари, театральні вистави, перфоманси тощо.

 

Дивіться також

січень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг друку, макетування, дизайну та тиражування для програм та проектів, які Фонд реалізує за фінансової підтримки європейських та американських донорів.
січень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультанта або організації для здійснення письмових перекладів для програм та проектів, які Фонд реалізує.
січень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультантів/організацію для надання послуг усного синхронного/послідовного перекладу для програм та проектів, які Фонд реалізує.