листопад 2017

Феміністки різних поколінь з Грузії, Німеччини та України зібралися у Києві, щоб обговорити, що їх об’єднує

Жіночі фонди це організації, які займаються філантропією з метою, щоб жінки, дівчата та транс-люди по всьому світу могли реалізувати свій потенціал. У 2017 році 3 європейські фонди filia.die frauenstiftung (Німеччина), Жіночий фонд Грузії та Український жіночий фонд за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини співпрацювали задля того, щоб посилити діалог між феміністками різних поколінь у Грузії, Німеччині та Україні.

В цих країнах групи жінок реалізували проекти, після чого 25 листопада у Міжнародний день викорінення насильства над жінками зібралися у Києві на конференції “Феміністки у діалозі – подолання перешкод”, щоб представити ключові висновки, до яких вони прийшли в результаті своїх проектів. Метою проектів було посилити групи жінок, допомогти їм “зводити мости” між поколіннями та посилювати жінок і дівчат, як рушійок змін.

Результати продемонстрували, що зміни дійсно є між країнами і навіть між різними поколіннями феміністок, втім здебільшого жінки стикаються з подібними проблемами і тому заради подолання цих спільних проблем жінкам варто об’єднуватися.

В рамках реалізації проектів були створені відеоролики, проведені дискусійні обговорення, семінари, театральні вистави, перфоманси тощо.

 

Дивіться також

березень 2018
В рамках компоненту мобілізації громад задля розширення можливостей спільної програми ООН Жінки та ПРООН, Український Жіночий Фонд шукає підрядника для підготовки та написання історій успіху, які демонструватимуть особисте зростання та історії успіху учасниць проекту.
березень 2018
УЖФ шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів в 3-х областях України за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього».
лютий 2018
УЖФ шукає постачальників із надання транспортних послуг в Донецькій, Луганській, Київській, Харківській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Черкаській, Житомирській, Миколаївській, Сумській, Кіровоградській, Тернопільській, Полтавській та Херсонській областях України.