листопад 2017

Феміністки різних поколінь з Грузії, Німеччини та України зібралися у Києві, щоб обговорити, що їх об’єднує

Жіночі фонди це організації, які займаються філантропією з метою, щоб жінки, дівчата та транс-люди по всьому світу могли реалізувати свій потенціал. У 2017 році 3 європейські фонди filia.die frauenstiftung (Німеччина), Жіночий фонд Грузії та Український жіночий фонд за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини співпрацювали задля того, щоб посилити діалог між феміністками різних поколінь у Грузії, Німеччині та Україні.

В цих країнах групи жінок реалізували проекти, після чого 25 листопада у Міжнародний день викорінення насильства над жінками зібралися у Києві на конференції “Феміністки у діалозі – подолання перешкод”, щоб представити ключові висновки, до яких вони прийшли в результаті своїх проектів. Метою проектів було посилити групи жінок, допомогти їм “зводити мости” між поколіннями та посилювати жінок і дівчат, як рушійок змін.

Результати продемонстрували, що зміни дійсно є між країнами і навіть між різними поколіннями феміністок, втім здебільшого жінки стикаються з подібними проблемами і тому заради подолання цих спільних проблем жінкам варто об’єднуватися.

В рамках реалізації проектів були створені відеоролики, проведені дискусійні обговорення, семінари, театральні вистави, перфоманси тощо.

 

Дивіться також

вересень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує грантовий конкурс на реалізацію ініціатив громадських організацій - учасниць неформальних коаліцій зі сприяння впровадженню регіональних та місцевих планів дій з виконання Національного плану дій з виконання резолюц
вересень 2018
Місцева координаторка проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» Неля Ковалюк повідомила, що за цей час в області пройшли навчання 53 людини з інвалідністю, а 5 випускників тренінгів отримали гранти на отримання обладнання для власної справи.
вересень 2018
Ми пропонуємо підтримку для подорожей (тревел гранти), щоб забезпечити можливість участі активісток у національних, регіональних та міжнародних заходах, присвячених захисту прав жінок та дівчат.