липень 2005

Жіночий Інформаційний Центр запрошує до співпраці

Донецьк, з липня 2005 року на базі Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок почав працювати Жіночий інформаційний центр.

Метою створення Жіночого інформаційного центру є сприяння активізації, вдосконаленню діяльності і просуванню громадських організацій, які працюють з жінками і для жінок.До сфери діяльності Жіночого інформаційного центру, з одного боку, входить:

  • Інформування жіночих організацій про новини жіночого руху, про проекти і донорів, про семінари, тренінги, конференції, які проходять в регіоні, Україні та за кордоном; 
  • Проведення інформаційно-просвітницьких кампаній;
  • Розповсюдження літератури та інших матеріалів з актуальних питань діяльності громадських організацій, у тому числі - жіночих;
  • Організація і проведення круглих столів, зустрічей, фокус-груп; 
  • Надання консультацій правового характеру силами "Бюро невідкладної допомоги Третьому сектору"; 
  • Надання можливостей брати участь у тренінгах з актуальних проблем діяльності громадських організацій (у т.ч. - жіночих), а з іншого боку:
  • Отримання інформації про заходи, проведені жіночими організаціями області, та розміщення їх на інформаційному порталі Міжнародного благодійного фонду "Український жіночий фонд".

Стосунки між Центром та громадськими організаціями будуються на основі Меморандуму про співпрацю.

За 2 місяця роботи Центру вдалося розробити "банк" жіночих організацій регіону на основі даних, які надали органи юстиції області, підготувати і направити всім жіночим організаціям листи-запрошення до співпраці.Офіційне відкриття Жіночого інформаційного центру області відбулось 22 липня 2005 року, у ньому взяли участь керівниці 13 жіночих організацій області, представники ЗМІ, Донецького обласного управління у справах дітей, сім'ї та молоді, Донецького міського Центру соціальних служб для молоді, Донецького Прес-клубу і виконавчий директор "Українського жіночого фонду" Л. Бессонова.

Робота Жіночого інформаційного центра області здійснюється Лігою в партнерстві з Міжнародним благодійним фондом "Український жіночий фонд".

КОНТАКТИ:

Горова Людмила, Якименко Ганна
Донецька областна Ліга ділових і професійних жінок
вул. Артема, 45
83086, Донецьк
Тел.: 8 (062) 334 2043
Ел. пошта: postmaster@liga.dobnetsk.ua, postmaster@bisliga.donbass.com
Інтернет-сайт: http://www.bpw.donetsk.ua

Дивіться також

листопад 2019
Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.
жовтень 2019
Експертками УЖФ було зведено дані про подання фінансових звітів жінками і чоловіками – кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих округах.
вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».