липень 2005

Жіночий Інформаційний Центр запрошує до співпраці

Донецьк, з липня 2005 року на базі Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок почав працювати Жіночий інформаційний центр.

Метою створення Жіночого інформаційного центру є сприяння активізації, вдосконаленню діяльності і просуванню громадських організацій, які працюють з жінками і для жінок.До сфери діяльності Жіночого інформаційного центру, з одного боку, входить:

  • Інформування жіночих організацій про новини жіночого руху, про проекти і донорів, про семінари, тренінги, конференції, які проходять в регіоні, Україні та за кордоном; 
  • Проведення інформаційно-просвітницьких кампаній;
  • Розповсюдження літератури та інших матеріалів з актуальних питань діяльності громадських організацій, у тому числі - жіночих;
  • Організація і проведення круглих столів, зустрічей, фокус-груп; 
  • Надання консультацій правового характеру силами "Бюро невідкладної допомоги Третьому сектору"; 
  • Надання можливостей брати участь у тренінгах з актуальних проблем діяльності громадських організацій (у т.ч. - жіночих), а з іншого боку:
  • Отримання інформації про заходи, проведені жіночими організаціями області, та розміщення їх на інформаційному порталі Міжнародного благодійного фонду "Український жіночий фонд".

Стосунки між Центром та громадськими організаціями будуються на основі Меморандуму про співпрацю.

За 2 місяця роботи Центру вдалося розробити "банк" жіночих організацій регіону на основі даних, які надали органи юстиції області, підготувати і направити всім жіночим організаціям листи-запрошення до співпраці.Офіційне відкриття Жіночого інформаційного центру області відбулось 22 липня 2005 року, у ньому взяли участь керівниці 13 жіночих організацій області, представники ЗМІ, Донецького обласного управління у справах дітей, сім'ї та молоді, Донецького міського Центру соціальних служб для молоді, Донецького Прес-клубу і виконавчий директор "Українського жіночого фонду" Л. Бессонова.

Робота Жіночого інформаційного центра області здійснюється Лігою в партнерстві з Міжнародним благодійним фондом "Український жіночий фонд".

КОНТАКТИ:

Горова Людмила, Якименко Ганна
Донецька областна Ліга ділових і професійних жінок
вул. Артема, 45
83086, Донецьк
Тел.: 8 (062) 334 2043
Ел. пошта: postmaster@liga.dobnetsk.ua, postmaster@bisliga.donbass.com
Інтернет-сайт: http://www.bpw.donetsk.ua

Дивіться також

вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».
серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.