липень 2006

Український жіночий фонд запрошує до співпраці жіночі організації, що бажають бути включені у „Довідник українських жіночих організацій”

Ми раді повідомити Вам, що Фонд розпочинає роботу над “Довідником українських жіночих організацій”. Довідник буде двомовним (українською і англійською мовами), його буде видано накладом 1 000 примірників в березні 2006 року і розповсюджено серед українських і міжнародних громадських, урядових і донорських організацій. Крім цього електронну версію довідника буде розміщено в інтернет.

Якщо Ви бажаєте, щоб інформація про Вашу організацію увійшла до Довідника, просимо Вас заповнити і надіслати анкету, що додається, координатору Довідника Анні Кононенко на електронну адресу anna@uwf.org.ua або на поштову адресу Фонду (вул. Артема, 79, офіс 38, Київ, 04050) до 15 лютого.

Просимо звернути увагу, що ми не матимемо змоги включити до Довідника інформацію, яка надійде пізніше 15 лютого. Всі організації, які будуть включені до “Довідника українських жіночих організацій”, зможуть отримати його вже в березні-квітні.

Ми шануємо досвід кожної/го з Вас, тому будемо вдячні, якщо Ви знайдете час для заповнення анкети і відправите її нам до 15 лютого 2006 року

Дивіться також

листопад 2019
Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.
жовтень 2019
Експертками УЖФ було зведено дані про подання фінансових звітів жінками і чоловіками – кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих округах.
вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».