липень 2006

Український жіночий фонд запрошує до співпраці жіночі організації, що бажають бути включені у „Довідник українських жіночих організацій”

Ми раді повідомити Вам, що Фонд розпочинає роботу над “Довідником українських жіночих організацій”. Довідник буде двомовним (українською і англійською мовами), його буде видано накладом 1 000 примірників в березні 2006 року і розповсюджено серед українських і міжнародних громадських, урядових і донорських організацій. Крім цього електронну версію довідника буде розміщено в інтернет.

Якщо Ви бажаєте, щоб інформація про Вашу організацію увійшла до Довідника, просимо Вас заповнити і надіслати анкету, що додається, координатору Довідника Анні Кононенко на електронну адресу anna@uwf.org.ua або на поштову адресу Фонду (вул. Артема, 79, офіс 38, Київ, 04050) до 15 лютого.

Просимо звернути увагу, що ми не матимемо змоги включити до Довідника інформацію, яка надійде пізніше 15 лютого. Всі організації, які будуть включені до “Довідника українських жіночих організацій”, зможуть отримати його вже в березні-квітні.

Ми шануємо досвід кожної/го з Вас, тому будемо вдячні, якщо Ви знайдете час для заповнення анкети і відправите її нам до 15 лютого 2006 року

Дивіться також

травень 2020
21-22 травня в он-лайн форматі Український Жіночий Фонд провів завершальну 16-ту Академія Жіночого Лідерства для активних та ініціативних жительок Новорайської, Станіславської, Тавричанської ОТГ Херсонської області.
травень 2020
Як криза, пов’язана з пандемією COVID-19, вплинула на жінок? Які стратегії щодо подолання її наслідків розробили жіночі організації? Про системні рішення, які забезпечуватимуть захист прав жінок у кризових ситуаціях, 21 травня 2020 року представниці дванадцяти жіночих / феміністичних організацій спілкувалися з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою під час zoom-конференції.
травень 2020
19-20 травня УЖФ розпочав проведення серії заключних тренінгів 16 та 17 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з громад Херсонської та Миколаївської областей у новому он-лайн форматі.