травень 2006

Презентація колекції документальних фільмів „Ґендерний монтаж: фільми з пострадянських країн 2006”

24 травня 2006 року з 13:00 по 17:00 в Синьому Залі Будинку Кіноза адресою: вул. Саксаганського, 6 в рамках Третього міжнародного фестивалю Дні документального кіно про права людини „Український контекст”.

Цю унікальну колекцію створено в рамках Мережевої Жіночої Програми Інституту Відкритого Суспільства, Нью-Йорк. Вона пропонує чесний, неупереджений аналітичний погляд на проблеми, з якими стикаються жінки на пост-радянському просторі. Фільми були створені для того, щоб допомогти жіночому руху у боротьбі за права жінок і ґендерну рівність та сприяти кращому розумінню і усвідомленню даної проблематики громадськістю.

Колекцію було створено на початку 2006, але вона вже отримала широке міжнародне визнання. Зокрема, фільми було представлено на Міжнародному фестивалі документального кіно „Один світ” у Празі, Амстердамському та Стамбульському кінофестивалях, презентовано на міжнародних конференціях та семінарах.

Із 7 фільмів, що увійшли до колекції, будуть представлені наступні фільми відомих на пострадянському просторі документалістів:

  • „Хто заспіває колискову...”
    режисер Ніна Рудік, автор сценарію Тетяна Ляховецька (Україна, 2006) „Есть женщины в русских селеньях” режисери та автори сценарію Павло Костомаров і Антон Каттін (Росія, 2006)
  • „Елєчек”
    режисер та автор сценарію Нейла Рахмадієва (Киргизстан, 2006)
  • „Нова Пенелопа”
    режисер та автор сценарію Георгій Дзалаєв (Таджикистан, 2006)

Після перегляду відбудеться обговорення фільмів за участі режисера та автора сценарію українського фільму, кінокритиків, провідних ґендерних експертів України.

Вхід вільний.

Дивіться також

січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
грудень 2019
МБФ «Український жіночий фонд» (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь в рамках проекту «Економічні можливості для жінок східної України». Див. більше інформації