червень 2011

Зустріч переможниць програми «Перший крок до успіху-2011»

25-26 червня до Києва приїхали активні, цілеспрямовані дівчата з різних куточків України. Це учасниці програми «Перший крок до успіху», які стали переможницями конкурсу ідей, щодо покращення життя своїх місцевих громад. Дівчат хвилюють проблеми дітей сиріт, екологічного забруднення, здорового способу життя, патріотичного виховання та розвитку культури сучасної молоді і вони мають конкретні плани, яким чином можна вплинути на рішення цих болючих питань. Поділитися своїми планами та отримати нові знання та досвід дівчата зібрались в стінах затишного готелю «Експрес». Більш детальну інформацію дивіться на http://firststep.uwf.org.ua/rus/podii/53 

«Ці два дні, що я провела у Києві, ніколи не забудуться. Це насправді був той перший, проте, мабуть, найважливіший крок....крок до успіху. На тренінгах я отримала нові знання, від спілкування з успішними жінками - натхнення, бо почувши історії іх шляху до успіху, з'явилась якась внутрішня впевненість, впевненість у тому, що можна досягти висот, треба лише прикласти до цього зусилля. Надзвичайно приємно було познайомитись та поспілкуватись з дівчатами, що не є простими обивательками, а є небайдужими до чужих проблем, проблем своїх громад, міст та своєї країни. Я впевнена на 100 відсотків, що все це не було дарма, бо ця програма дає можливість звичайним дівчатам з усіх регіонів України реалізувати свої проекти та зробити свої перші кроки до успішності» Юр’єва Сабіна (м. Маріуполь)

Дивіться також

травень 2020
21-22 травня в он-лайн форматі Український Жіночий Фонд провів завершальну 16-ту Академія Жіночого Лідерства для активних та ініціативних жительок Новорайської, Станіславської, Тавричанської ОТГ Херсонської області.
травень 2020
Як криза, пов’язана з пандемією COVID-19, вплинула на жінок? Які стратегії щодо подолання її наслідків розробили жіночі організації? Про системні рішення, які забезпечуватимуть захист прав жінок у кризових ситуаціях, 21 травня 2020 року представниці дванадцяти жіночих / феміністичних організацій спілкувалися з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою під час zoom-конференції.
травень 2020
19-20 травня УЖФ розпочав проведення серії заключних тренінгів 16 та 17 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з громад Херсонської та Миколаївської областей у новому он-лайн форматі.