червень 2011

Зустріч переможниць програми «Перший крок до успіху-2011»

25-26 червня до Києва приїхали активні, цілеспрямовані дівчата з різних куточків України. Це учасниці програми «Перший крок до успіху», які стали переможницями конкурсу ідей, щодо покращення життя своїх місцевих громад. Дівчат хвилюють проблеми дітей сиріт, екологічного забруднення, здорового способу життя, патріотичного виховання та розвитку культури сучасної молоді і вони мають конкретні плани, яким чином можна вплинути на рішення цих болючих питань. Поділитися своїми планами та отримати нові знання та досвід дівчата зібрались в стінах затишного готелю «Експрес». Більш детальну інформацію дивіться на http://firststep.uwf.org.ua/rus/podii/53 

«Ці два дні, що я провела у Києві, ніколи не забудуться. Це насправді був той перший, проте, мабуть, найважливіший крок....крок до успіху. На тренінгах я отримала нові знання, від спілкування з успішними жінками - натхнення, бо почувши історії іх шляху до успіху, з'явилась якась внутрішня впевненість, впевненість у тому, що можна досягти висот, треба лише прикласти до цього зусилля. Надзвичайно приємно було познайомитись та поспілкуватись з дівчатами, що не є простими обивательками, а є небайдужими до чужих проблем, проблем своїх громад, міст та своєї країни. Я впевнена на 100 відсотків, що все це не було дарма, бо ця програма дає можливість звичайним дівчатам з усіх регіонів України реалізувати свої проекти та зробити свої перші кроки до успішності» Юр’єва Сабіна (м. Маріуполь)

Дивіться також

листопад 2019
Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.
жовтень 2019
Експертками УЖФ було зведено дані про подання фінансових звітів жінками і чоловіками – кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих округах.
вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».