вересень 2011

Участь жінок у політиці та процесі прийняття рішень в Україні. Стратегії впливу

Український жіночий фонд презентує дослідження «Участь жінок у політиці та процесі прийняття рішень в Україні. Стратегії впливу», підготоване за фінансової підтримки спільного проекту ЄС-ОБСЄ/БДІПЛ з розвитку демократії та прав людини у Східній Європі.

Цей документ базується на аналізі результатів соціологічних досліджень, статистичних даних та узагальненні напрацювань вітчизняних та іноземних фахівців для окреслення стратегії посилення ґендерної рівності у політичному житті та процесі прийняття рішень в Україні.

Цей всеохоплюючий огляд аналізує конкретні проблеми та питання участі жінок у політиці та процесі прийняття рішень в Україні, а також пропонує основні напрями удосконалення, що базуються на міжнародних та Європейських стандартах і практиках. Цей документ адресований та може стати у нагоді громадським діячам, політикам, а також міжнародним партнерам і донорам.

Український жіночий фонд висловлює подяку Ларисі Кобелянській, Олені Сусловій, Олені Єні та Ірині Скорбун за їхній внесок у підготовку цього документу, а також Ґендерній команді ОБСЄ/БДІПЛ за їхні поради, коментарі та редакцію.

Документ розміщено на вебсайті ОБСЄ/БДІПЛ Українською та Англійською мовами

Дивіться також

січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
грудень 2019
МБФ «Український жіночий фонд» (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь в рамках проекту «Економічні можливості для жінок східної України». Див. більше інформації