вересень 2011

Участь жінок у політиці та процесі прийняття рішень в Україні. Стратегії впливу

Український жіночий фонд презентує дослідження «Участь жінок у політиці та процесі прийняття рішень в Україні. Стратегії впливу», підготоване за фінансової підтримки спільного проекту ЄС-ОБСЄ/БДІПЛ з розвитку демократії та прав людини у Східній Європі.

Цей документ базується на аналізі результатів соціологічних досліджень, статистичних даних та узагальненні напрацювань вітчизняних та іноземних фахівців для окреслення стратегії посилення ґендерної рівності у політичному житті та процесі прийняття рішень в Україні.

Цей всеохоплюючий огляд аналізує конкретні проблеми та питання участі жінок у політиці та процесі прийняття рішень в Україні, а також пропонує основні напрями удосконалення, що базуються на міжнародних та Європейських стандартах і практиках. Цей документ адресований та може стати у нагоді громадським діячам, політикам, а також міжнародним партнерам і донорам.

Український жіночий фонд висловлює подяку Ларисі Кобелянській, Олені Сусловій, Олені Єні та Ірині Скорбун за їхній внесок у підготовку цього документу, а також Ґендерній команді ОБСЄ/БДІПЛ за їхні поради, коментарі та редакцію.

Документ розміщено на вебсайті ОБСЄ/БДІПЛ Українською та Англійською мовами

Дивіться також

травень 2020
21-22 травня в он-лайн форматі Український Жіночий Фонд провів завершальну 16-ту Академія Жіночого Лідерства для активних та ініціативних жительок Новорайської, Станіславської, Тавричанської ОТГ Херсонської області.
травень 2020
Як криза, пов’язана з пандемією COVID-19, вплинула на жінок? Які стратегії щодо подолання її наслідків розробили жіночі організації? Про системні рішення, які забезпечуватимуть захист прав жінок у кризових ситуаціях, 21 травня 2020 року представниці дванадцяти жіночих / феміністичних організацій спілкувалися з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою під час zoom-конференції.
травень 2020
19-20 травня УЖФ розпочав проведення серії заключних тренінгів 16 та 17 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з громад Херсонської та Миколаївської областей у новому он-лайн форматі.