серпень 2013

Опитування жінок-підприємиць

Пройшов час після зустрічі жінок-підприємиць на Форумі «Жінки-підприємиці: наступна рушійна сила української економіки?», але відгуки та побажання щодо продовження нашої спільної роботи для обміну думками, кращими практиками, пошуку спільних бізнес інтересів та можливостей для взаємопідтримки надходять і зараз.

Під час Форуму ми обговорили, з якими викликами та можливостями жінки стикаються у своїй роботі, намітили напрямки співпраці з урядом, а також акцентували на важливості об’єднання інтересів жіночого підприємництва через розвиток менторських (наставницьких) програм для становлення нових лідерок та підтримки починаючих жінок-підприємиць. Адже співпраця та мережування є важливим фактором для відстоювання спільних інтересів, лобіювання нагальних питань та захисту своїх прав задля розбудови сприятливого та безпечного середовища ведення бізнесу.

На Форумі було підтримано ідею створення окремого веб-ресурсу, який стане корисним та важливим майданчиком для спілкування як для жінок, які вже розвивають свій бізнес,так і для жінок, які мають бажання створити свою власну справу. Для того, щоб розпочати роботу над створенням такого майданчику та врахувати ваші інтереси при його розробці, просимо перейти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/10bnxABEhyyl1KvGE4C83Fo86YKRl-xNxA3g-I8_TIIQ/viewformта заповнити короткий опитувальник до 6 вересня 2013.

Хочемо звернути увагу, що до діалогу запрошуються всі жінки-підприємиці, яким цікава наша пропозиція і які готові додати свій підприємницький та лідерський досвід до нашої спільної роботи.

Відповіді на додаткові питання ви можете отримати за телефоном 050 384 54 91

Щиро дякуємо за співпрацю!

Дивіться також

січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
грудень 2019
МБФ «Український жіночий фонд» (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь в рамках проекту «Економічні можливості для жінок східної України». Див. більше інформації