серпень 2013

Опитування жінок-підприємиць

Пройшов час після зустрічі жінок-підприємиць на Форумі «Жінки-підприємиці: наступна рушійна сила української економіки?», але відгуки та побажання щодо продовження нашої спільної роботи для обміну думками, кращими практиками, пошуку спільних бізнес інтересів та можливостей для взаємопідтримки надходять і зараз.

Під час Форуму ми обговорили, з якими викликами та можливостями жінки стикаються у своїй роботі, намітили напрямки співпраці з урядом, а також акцентували на важливості об’єднання інтересів жіночого підприємництва через розвиток менторських (наставницьких) програм для становлення нових лідерок та підтримки починаючих жінок-підприємиць. Адже співпраця та мережування є важливим фактором для відстоювання спільних інтересів, лобіювання нагальних питань та захисту своїх прав задля розбудови сприятливого та безпечного середовища ведення бізнесу.

На Форумі було підтримано ідею створення окремого веб-ресурсу, який стане корисним та важливим майданчиком для спілкування як для жінок, які вже розвивають свій бізнес,так і для жінок, які мають бажання створити свою власну справу. Для того, щоб розпочати роботу над створенням такого майданчику та врахувати ваші інтереси при його розробці, просимо перейти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/10bnxABEhyyl1KvGE4C83Fo86YKRl-xNxA3g-I8_TIIQ/viewformта заповнити короткий опитувальник до 6 вересня 2013.

Хочемо звернути увагу, що до діалогу запрошуються всі жінки-підприємиці, яким цікава наша пропозиція і які готові додати свій підприємницький та лідерський досвід до нашої спільної роботи.

Відповіді на додаткові питання ви можете отримати за телефоном 050 384 54 91

Щиро дякуємо за співпрацю!

Дивіться також

вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».
серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.