жовтень 2013

Що потрібно зробити, щоб жінки стали наступною рушійною силою української економіки

30 вересня в конференц-центрі «Дім Пашкова» (Київ, вул.Мельникова,83Д) відбувся круглий стіл «Що потрібно зробити, щоб жінки стали наступною рушійною силою української економіки». Захід відбувся в рамках проекту, підтриманого Посольством США в Україні.

Мета заходу: Визначити основні стратегії для посилення жінок-підприємиць в українській економіці

Участниці круглого столу обговорили стан та виклики щодо розвитку жіночого підприємництва в Україні; визначили шляхи посилення позиції жінок-підприємиць; розробили рекомендації щодо підвищення ефективності програм  по розвитку жіночого-підприємництва.

Були проаналізовані причини в українському суспільстві щодо розвитку жіночого підприємництва. Основний висновок, який прозвучав після роботи в малих групах – це ґендерні стереотипи, які лежать в основі прийняття будь-якого рішення з боку державних та суспільних інституцій, самих жінок та їхнього найближчого оточення щодо участі жінок і чоловіків у суспільному житті та їх відповідальностей.

У результаті роботи круглого столу були визначені кроки для різних стейкхолдерів суспільства (державні інституції, середній та великий бізнес, ОГС, ЗМІ), які потрібно зробити для посилення позиції жінок-підприємиць.

 

Дивіться також

січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
грудень 2019
МБФ «Український жіночий фонд» (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь в рамках проекту «Економічні можливості для жінок східної України». Див. більше інформації