жовтень 2013

Що потрібно зробити, щоб жінки стали наступною рушійною силою української економіки

30 вересня в конференц-центрі «Дім Пашкова» (Київ, вул.Мельникова,83Д) відбувся круглий стіл «Що потрібно зробити, щоб жінки стали наступною рушійною силою української економіки». Захід відбувся в рамках проекту, підтриманого Посольством США в Україні.

Мета заходу: Визначити основні стратегії для посилення жінок-підприємиць в українській економіці

Участниці круглого столу обговорили стан та виклики щодо розвитку жіночого підприємництва в Україні; визначили шляхи посилення позиції жінок-підприємиць; розробили рекомендації щодо підвищення ефективності програм  по розвитку жіночого-підприємництва.

Були проаналізовані причини в українському суспільстві щодо розвитку жіночого підприємництва. Основний висновок, який прозвучав після роботи в малих групах – це ґендерні стереотипи, які лежать в основі прийняття будь-якого рішення з боку державних та суспільних інституцій, самих жінок та їхнього найближчого оточення щодо участі жінок і чоловіків у суспільному житті та їх відповідальностей.

У результаті роботи круглого столу були визначені кроки для різних стейкхолдерів суспільства (державні інституції, середній та великий бізнес, ОГС, ЗМІ), які потрібно зробити для посилення позиції жінок-підприємиць.

 

Дивіться також

серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.
липень 2019
Оксана Жолнович з проектом нового трудового кодексу вийшла у фінал телепрограми "Нові лідери" на телеканалі ICTV. Розповідаємо про Оксану і її напрацювання.