жовтень 2013

Семінар для жінок-підприємців «Українки в бізнесі»

 

В партнерстві з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Українським жіночим фондом та Дніпропетровською обласною радою Посольство США має честь виступити спонсором проведення Семінару для жінок-підприємців «Українки в бізнесі», який відбудеться 21 листопада 2013 року в приміщенні Академії митної служби України за адресою вул. Дзержинського, 2/4, м. Дніпропетровськ.

Семінар ґрунтується на отриманому натхненні і досвіді українських жінок, які взяли участь в конференції «Інвестуй в майбутнє», що проходила у Варшаві в листопаді 2012 року, а також у Жіночому форумі «Жінки-підприємниці: наступна рушійна сила української економіки», що проводився в квітні 2013 року в Києві.

Даний семінар в листопаді 2013 року має на меті стимулювати жіноче підприємництво, інновації та місцевий економічний розвиток завдяки залученню 80 майбутніх чи вже працюючих жінок-підприємців з Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька та Харкова для бізнес тренінгів та спілкування.

Нашою цільовою аудиторією є місцеві жінки-підприємці на різних стадіях бізнесу: успішні підприємці, що виступатимуть в ролі менторів, жінки-підприємці, які нещодавно започаткували власний бізнес, а також ті, хто має перспективну ідею на стадії концепції, потребуючи допомоги чи додаткової інформації.

Одноденний семінар включатиме виступи спікерів, історії успіху та тренінги в малих групах на теми фінансів, маркетингу, юридичного захисту та прав інтелектуальної власності.

Для участі у Семінарі необхідно заповнити анкету, що додається, та надіслати на адресу tamarisk@tamarisk.org.ua  до 10 листопада 2013 року. Участь у Семінарі є безкоштовною. Відібрані учасниці отримають офіційне запрошення від організаторів після 10 листопада 2013

 

Інформацію щодо квітневого Форуму можна знайти тут:

http://ukraine.usembassy.gov/events/sonenshine-forum.html

http://www.uwf.org.ua/news/705

 

Контактна особа:

Центр «Тамариск», Олена Скрягіна

Тел.: (096) 938 49 13

          (050) 622 75 08

(056) 734 50 06

Електронна адреса: tamarisk@tamarisk.org.ua

Дивіться також

серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.
липень 2019
Оксана Жолнович з проектом нового трудового кодексу вийшла у фінал телепрограми "Нові лідери" на телеканалі ICTV. Розповідаємо про Оксану і її напрацювання.