листопад 2013

В Дніпропетровську пройшов Форум для жінок-підприємців

21 листопада в Дніпропетровську відбувся Форум для жінок-власниць бізнесу, на якому були присутні більше чотирьохсот учасниць з п’яти міст України – Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Харкова та Києва. Захід розрахований на підтримку та розвиток представниць бізнесу саме східного регіону України.

Форум був організований Посольством США в Україні в партнерстві з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Українським жіночим фондом та Дніпропетровською обласною радою.

У відкритті Форуму взяли участь виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної ради Анатолій Адамський, Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтт та заступник радника з економічних питань Посольства США в Україні Елізабет Хорст.

– Я пишаюся нашою роботою, що стосується розширення можливостей жінок-підприємців. Дуже приємно, що і обласна влада дружньо и сприятливо налаштована щодо бізнесменів. Ми проводимо цей захід у Дніпропетровську бо бачимо тут потенціал та ресурси, які сприятимуть економічному зростанню України. І жінки відіграють у цьому процесі ключову та вирішальну роль, - підкреслив Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Статистика твердить: жінки в Україні очолюють 15% середніх та 12% великих бізнес-підприємств. Організатори Форуму переконані, що власний бізнес для жінки – це не тільки можливість самореалізації, а й справедливого заробітку та незалежності від існуючих стереотипів та штампів. Щоб підтримати підприємницькі ініціативи серед жіночого населення було розпочато низку проектів, завдання яких підвищити рівень знань жінок у головних сферах управлінської діяльності. Впродовж Форуму пройшла ціла серія практичних бізнес-сесій за основними тематиками, першочергової важливості для будь-якого бізнесу. Це – фінанси, юридичні аспекти, маркетинг і жіноче лідерство та ефективні комунікації. Також в рамках заходу презентована перша в Україні соціальна мережа для жінок-підприємців.

Всього в Дніпропетровській області діє більше 35 тис. малих і середніх підприємств. За словами голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, за останні роки обласна рада ініціювала і запровадила низку проектів, які допомагають розвиватися бізнесу в регіоні.

– На наш погляд, саме обмін досвідом та навчання керівників підприємств сучасним технологіям управління – це ефективний механізм підвищення їх кваліфікації. І цей Форум є важливим заходом, що може сприяти подальшому успішному розвитку підприємництва на Дніпропетровщині, – прокоментував подію голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод. - Вже не можна сказати, що підприємницька діяльність - це суто чоловіча справа. З кожним роком жінок, які обрали сферою своєї діяльності бізнес, стає все більше. Цілеспрямованість і наполегливість жінок, помножені на вміння спілкуватися і дипломатичні здібності, роблять з них надійних ділових партнерів.

Дивіться також

серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.
липень 2019
Оксана Жолнович з проектом нового трудового кодексу вийшла у фінал телепрограми "Нові лідери" на телеканалі ICTV. Розповідаємо про Оксану і її напрацювання.