листопад 2013

В Дніпропетровську пройшов Форум для жінок-підприємців

21 листопада в Дніпропетровську відбувся Форум для жінок-власниць бізнесу, на якому були присутні більше чотирьохсот учасниць з п’яти міст України – Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Харкова та Києва. Захід розрахований на підтримку та розвиток представниць бізнесу саме східного регіону України.

Форум був організований Посольством США в Україні в партнерстві з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Українським жіночим фондом та Дніпропетровською обласною радою.

У відкритті Форуму взяли участь виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної ради Анатолій Адамський, Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтт та заступник радника з економічних питань Посольства США в Україні Елізабет Хорст.

– Я пишаюся нашою роботою, що стосується розширення можливостей жінок-підприємців. Дуже приємно, що і обласна влада дружньо и сприятливо налаштована щодо бізнесменів. Ми проводимо цей захід у Дніпропетровську бо бачимо тут потенціал та ресурси, які сприятимуть економічному зростанню України. І жінки відіграють у цьому процесі ключову та вирішальну роль, - підкреслив Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Статистика твердить: жінки в Україні очолюють 15% середніх та 12% великих бізнес-підприємств. Організатори Форуму переконані, що власний бізнес для жінки – це не тільки можливість самореалізації, а й справедливого заробітку та незалежності від існуючих стереотипів та штампів. Щоб підтримати підприємницькі ініціативи серед жіночого населення було розпочато низку проектів, завдання яких підвищити рівень знань жінок у головних сферах управлінської діяльності. Впродовж Форуму пройшла ціла серія практичних бізнес-сесій за основними тематиками, першочергової важливості для будь-якого бізнесу. Це – фінанси, юридичні аспекти, маркетинг і жіноче лідерство та ефективні комунікації. Також в рамках заходу презентована перша в Україні соціальна мережа для жінок-підприємців.

Всього в Дніпропетровській області діє більше 35 тис. малих і середніх підприємств. За словами голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, за останні роки обласна рада ініціювала і запровадила низку проектів, які допомагають розвиватися бізнесу в регіоні.

– На наш погляд, саме обмін досвідом та навчання керівників підприємств сучасним технологіям управління – це ефективний механізм підвищення їх кваліфікації. І цей Форум є важливим заходом, що може сприяти подальшому успішному розвитку підприємництва на Дніпропетровщині, – прокоментував подію голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод. - Вже не можна сказати, що підприємницька діяльність - це суто чоловіча справа. З кожним роком жінок, які обрали сферою своєї діяльності бізнес, стає все більше. Цілеспрямованість і наполегливість жінок, помножені на вміння спілкуватися і дипломатичні здібності, роблять з них надійних ділових партнерів.

Дивіться також

січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
грудень 2019
МБФ «Український жіночий фонд» (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь в рамках проекту «Економічні можливості для жінок східної України». Див. більше інформації