квітень 2014

Відзнака ґендерної рівноваги Весна - 2014

Вчора, 3 квітня, МБФ "Український жіночий фонд" разом із Програмою Фулбрайта в Україні, ГБО «Українське Фулбрайтівське Коло» і Жіночою сотнею Майдану отримав Відзнаку ґендерної рівноваги за організацію фотовиставки "Жінки Майдану" (яка, до речі, сьогодні відкривається)!

Відзнака ґендерної рівноваги надається ГО «Інформаційно-консультативний жіночий центр» та МПЖЦ «Ла Страда Україна». На отримання відзнаки можуть претендувати артефакти - ініціативи, вчинки, а також процеси, дії, телепрограми та відеокліпи, дослідження, тощо, які сприяють утвердженню ґендерної рівності і трансформації суспільства з метою повної реалізації принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Відзнака надається 2 рази на рік - в дні весняного та осіннього рівнодення.

Відзнаку ґендерної рівноваги Весна - 2014 отримали такі 6 артефактів:
Номінацію «Голос та європейський посол Майдану» присудили співачці Руслані Лижичко за самовіддане щогодинне співання гімну у найхолоднішу пору та донесення правди до європейського і світового співтовариства про істинний стан прав в Україні. «Милосердям Майдану» визнали Ольгу Богомолець, яка рятувала життя протестувальників організуючи медичну допомогу. Відзнаки за подолання стереотипів, просування жіночого лідерства і просування їдеї ґендерної рівності отримали перша Жіноча сотня ім. О. Кобилянської, авторка пісня Наталія Фаліон, «Давай, баби, давай!» (виконує гурт «Лісапетний батальйон»), а також організатори фотовиставки «Жінки Майдану» МБФ «Український жіночий фонд», Програма Фулбрайта в Україні, громадська благодійна організація «Українське Фулбрайтівське Коло» і Жіноча сотня.

Ще одна нагорода була призначена загалом жіноцтву Майдану і буде передана до Майданівського музею як свідчення жіночої участі і внеску в українську революцію 2014 року.
Дуже дякуємо, шановні організаторки, за Відзнаку!

Дивіться також

січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
грудень 2019
МБФ «Український жіночий фонд» (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь в рамках проекту «Економічні можливості для жінок східної України». Див. більше інформації