квітень 2014

Відзнака ґендерної рівноваги Весна - 2014

Вчора, 3 квітня, МБФ "Український жіночий фонд" разом із Програмою Фулбрайта в Україні, ГБО «Українське Фулбрайтівське Коло» і Жіночою сотнею Майдану отримав Відзнаку ґендерної рівноваги за організацію фотовиставки "Жінки Майдану" (яка, до речі, сьогодні відкривається)!

Відзнака ґендерної рівноваги надається ГО «Інформаційно-консультативний жіночий центр» та МПЖЦ «Ла Страда Україна». На отримання відзнаки можуть претендувати артефакти - ініціативи, вчинки, а також процеси, дії, телепрограми та відеокліпи, дослідження, тощо, які сприяють утвердженню ґендерної рівності і трансформації суспільства з метою повної реалізації принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Відзнака надається 2 рази на рік - в дні весняного та осіннього рівнодення.

Відзнаку ґендерної рівноваги Весна - 2014 отримали такі 6 артефактів:
Номінацію «Голос та європейський посол Майдану» присудили співачці Руслані Лижичко за самовіддане щогодинне співання гімну у найхолоднішу пору та донесення правди до європейського і світового співтовариства про істинний стан прав в Україні. «Милосердям Майдану» визнали Ольгу Богомолець, яка рятувала життя протестувальників організуючи медичну допомогу. Відзнаки за подолання стереотипів, просування жіночого лідерства і просування їдеї ґендерної рівності отримали перша Жіноча сотня ім. О. Кобилянської, авторка пісня Наталія Фаліон, «Давай, баби, давай!» (виконує гурт «Лісапетний батальйон»), а також організатори фотовиставки «Жінки Майдану» МБФ «Український жіночий фонд», Програма Фулбрайта в Україні, громадська благодійна організація «Українське Фулбрайтівське Коло» і Жіноча сотня.

Ще одна нагорода була призначена загалом жіноцтву Майдану і буде передана до Майданівського музею як свідчення жіночої участі і внеску в українську революцію 2014 року.
Дуже дякуємо, шановні організаторки, за Відзнаку!

Дивіться також

вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».
серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.