квітень 2014

Зустріч з грантоотримувачками Українського жіночого фонду в Молдові

15 квітня 2014 року відбулася зустріч з представницями організацій-переможниць конкурсу грантової програми Українського Жіночого Фонду для жіночих громадських організацій Молдови, а також для молдовського конкурсу міні-грантів в рамках програми «Перший крок до успіху».

Загалом в рамках цих двох конкурсних програм Фонд підтримав в Молдові 19 проектів: 11 проектів жіночих громадських організацій та 8 проектів дівчат – переможниць конкурсу міні-грантів в програмі «Перший крок до успіху»

Зустріч з грантоотримувачками складалася з таких етапів:

  • розповіді співробітниць Фонду про різні напрямки роботи, програми Фонду, їх цілі, особливості, як вони пов’язані між собою і яким чином жіночі організації і такі, що працюють для жінок, можуть долучитися до цих програм;
  • презентації грантоотримувачами діяльності своїх організацій та поданих ними проектів;
  • інформування щодо порядку оформлення та подання звітів до УЖФ під час виконання й після закінчення проектів, надання інформації про хід їх реалізації;
  • підписання договорів про отримання благодійного гранту.

Цьогорічна зустріч в Молдові привнесла нововведення в формат подібних зібрань. На зустрічі вперше зібрались разом грантоотримувачки різних поколінь – досвідчених жіночих організацій та дівчат-лідерок, які тільки починають свій шлях у жіночому русі. Під час події вони можливість не тільки представити свої організації та свої проекти, а й також мали змогу, об’єднавшись у тематичні групи, обговорити питання, важливі для подальшої роботи, проблеми, що виникають під час роботи в певній галузі, плани тощо.

Список грантоотримувачів та перелік підтриманих проектів дивіться в розділі «Підтримані проекти»

Дивіться також

листопад 2019
Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.
жовтень 2019
Експертками УЖФ було зведено дані про подання фінансових звітів жінками і чоловіками – кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих округах.
вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».