квітень 2014

Зустріч з грантоотримувачками Українського жіночого фонду в Молдові

15 квітня 2014 року відбулася зустріч з представницями організацій-переможниць конкурсу грантової програми Українського Жіночого Фонду для жіночих громадських організацій Молдови, а також для молдовського конкурсу міні-грантів в рамках програми «Перший крок до успіху».

Загалом в рамках цих двох конкурсних програм Фонд підтримав в Молдові 19 проектів: 11 проектів жіночих громадських організацій та 8 проектів дівчат – переможниць конкурсу міні-грантів в програмі «Перший крок до успіху»

Зустріч з грантоотримувачками складалася з таких етапів:

  • розповіді співробітниць Фонду про різні напрямки роботи, програми Фонду, їх цілі, особливості, як вони пов’язані між собою і яким чином жіночі організації і такі, що працюють для жінок, можуть долучитися до цих програм;
  • презентації грантоотримувачами діяльності своїх організацій та поданих ними проектів;
  • інформування щодо порядку оформлення та подання звітів до УЖФ під час виконання й після закінчення проектів, надання інформації про хід їх реалізації;
  • підписання договорів про отримання благодійного гранту.

Цьогорічна зустріч в Молдові привнесла нововведення в формат подібних зібрань. На зустрічі вперше зібрались разом грантоотримувачки різних поколінь – досвідчених жіночих організацій та дівчат-лідерок, які тільки починають свій шлях у жіночому русі. Під час події вони можливість не тільки представити свої організації та свої проекти, а й також мали змогу, об’єднавшись у тематичні групи, обговорити питання, важливі для подальшої роботи, проблеми, що виникають під час роботи в певній галузі, плани тощо.

Список грантоотримувачів та перелік підтриманих проектів дивіться в розділі «Підтримані проекти»

Дивіться також

вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».
серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.