червень 2014

Участь у ІІІ Форумі місцевого самоврядування з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків

18–19 червня представниці Українського жіночого фонду взяли участь у роботі ІІІ Форуму місцевого самоврядування з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. Головна мета цього заходу – поширення досвіду впровадження місцевих ґендерних ініціатив, спрямованих на забезпечення рівноправного доступу жінок і чоловіків до прийняття рішень, ресурсів і послуг місцевого економічного розвитку; посилення економічної незалежності жінок, їхнього лідерського та професійного потенціалу.

У заході взяли участь близько ста осіб: представники центральних органів влади, місцевого самоврядування, міські та селищні голови, депутати, секретарі рад, радники, заступники міських рад, працівники міськвиконкому, міжнародних організацій.

Президент МБФ «Український жіночий фонд» Наталія Карбовська виступила у пленарному засіданні з промовою на тему «Підтримка жіночого підприємництва як чинник економічного зростання та підвищення якості життя громад», де зазначила: «Розвиток підприємництва може змінити економічну ситуацію в країні, стати рушієм економічного зростання, підвищення якості життя жінок, чоловіків, суспільства в цілому. Вона висловила переконання, що чинником економічного зростання та підвищення якості життя громад є саме підтримка жіночого підприємництва.

Олеся Бондар, Директор МБФ «Український жіночий фонд», працювала в якості фасілітатора у секції «Підтримка розвитку жіночого підприємництва» під час «Сесії плакатів», а Ірина Стратій розповіла про ініціативу «Перший крок до успіху» у  сесії з досвіду впровадження місцевих ґендерних ініціатив за підтримки донорських агенцій чи організацій громадянського суспільства.

Більше детальну інформацію про Форум (включаючи матеріали і фотографії) дивіться на сайті Проеку «МІСЦЕВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК МІСТ УКРАЇНИ»

Дивіться також

січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
грудень 2019
МБФ «Український жіночий фонд» (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь в рамках проекту «Економічні можливості для жінок східної України». Див. більше інформації