Архів| Рівність заради безпеки

Назва: Рівність заради безпеки / (Офіційна назва: Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні).

Проект «Рівність заради безпеки» фінансується Європейським Союзом та виконується Українським жіночим фондом за участю Інформаційно-консультативного жіночого центру (Україна) та Центру сприяння рівності (Литовська Республіка).

Мета: Загальна мета проекту полягає у сприянні участі жінок у процесах відновлення миру і недопущення конфлікту шляхом підтримки місцевих стейкхолдерів у процесі розробки, впровадження і контролю виконання планів дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325.

Завдання:
1. Покращити розуміння принципів і завдань резолюції Ради Безпеки ООН 1325 серед місцевих стейкхолдерів і розширити їхні можливості у сфері реалізації ініціатив, націлених на сприяння участі жінок у процесах відновлення миру.
2. Надати пряму підтримку місцевим стейкхолдерам у процесі розробки, впровадження та контролю за реалізацією місцевих планів дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325.
3. Організувати процес обміну досвідом і розробити інформаційні матеріали для широкого вжитку.

Цільова аудиторія: Цільовими групами проекту є місцеві стейкхолдери, що спряють залученості жінок до процесу виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325, зокрема місцеві органи влади, НУО, ЗМІ, науковці та експерти.

Проект націлений безпосередньо на розширення можливостей цільових груп і кінцевих бенефіціарів брати участь у процесах відновлення миру і запобігання конфлікту у своїх громадах і досягати результатів. Проект допоможе одночасно досягнути двох цілей: підвищити якість цих процесів шляхом розширення бачення і потенціалу, а також дати можливість цільовим групам розвинути свій потенціал і стати рушійною силою в процесах відновлення миру і запобігання конфліктам на місцевому рівні.
В ході реалізації проекту цільові групи зможуть покращити свої навички визначати найбільші проблеми у сфері залучення жінок, розробляти, планувати і реалізовувати відповідні заходи, співпрацювати і координувати свої зусилля, а також повідомляти про результати своєї роботи широкій громадськості. Вони отримають досвід безпосередньої допомоги своїм бенефіціарам і покращать свою репутацію/позицію в громадах. Зрештою вони сформують коаліції для досягнення цілей проекту, які зможуть реалізовувати й інші проекти у сфері розширення можливостей громадян і сприяння стійкому розвитку місцевих громад.

Донор: Європейський Союз

Партнери: Centre for equality advancement (Литва), Інформаційно-Консультативний Жіночий Центр (Україна)

Термін імплементації: 24 місяці

Географічне охоплення: Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська та Хмельницька області.