Академія жіночого лідерства в рамках програми DOBRE

Мета: розширити можливості жінок-лідерок з різних сфер та секторів діяльності, шляхом забезпечення їх новими знаннями та навичками, для кар’єрного зростання, отримання  керівних посад у політичних партіях, урядових установах та громадських організаціях, а також для збільшення участі  жінок у процесах прийняття рішень в своїх громадах. 

Завдання:

1.            Забезпечити відібраних жінок-лідерок необхідними знаннями та навичками для зайняття лідерських позицій/просування на посадах в їх професійних сферах/балотування на посади в своїх громадах.

2.            Підвищити залученість випусниць АЖЛ у процеси прийняття рішень в їхніх громадах на всіх рівнях і у різних сферах, шляхом імплементації мікро-проектів.

3.            Розширити мережу випускниць АЖЛ на засадах солідарності, підтримки, обміну інформацією та практичними навичками серед жінок-лідерок, активізувати їх спільну роботу над розширенням власних можливостей та збільшення їх участі у процесах прийняття рішень.

 

Цільова аудиторія: 

Жінки-лідерки, що представляють наспупні категорії:

- обрані в органи влади (громади);

- громадські активістки;

- жінки-представниці бізнесу та ЗМІ;

- призначені посадові особи. 

 

Донори: USAID

 

Термін імплементації: 06.2017 — 01.2022

 

Географічне охоплення: Дніпропетровська, Івано-Франківська, Харківська, Херсонська, Кіровоградська, Миколаївська, Тернопільська та Запорізька, Чернігівська, Чернівецька області.

Додаткова інформація:

Подати заявку на участь можна за цим посиланням https://ukr.wf/anketad