Економічні можливості для жінок зі Сходу України

Мета проєкту:

Підтримати жінок Донецької та Луганської областей у розвитку бізнесу/самозайнятості, створенні робочих місць для себе та громади, досягненні економічної незалежності.

Проєкт передбачає:

– Створення трьох Центрів підтримки жіночого підприємництва. Центри, у співпраці з місцевими організаціями громадянського суспільства на Донеччині та Луганщині, проводитимуть навчання із заснування та ведення бізнесу, допомагатимуть напрацювати практичні навички, надаватимуть консультаційну підтримку та сприятимуть мотивації жінок-підприємниць.

– Підготовку команди тренерів/ок з урахуванням ґендерно-чутливого підходу до бізнес-навчання.

– Проведення навчальних курсів із започаткування власної справи, бізнес-комунікацій, позиціонування продукції та опанування технік продажів.

– Надання консультаційної, юридичної та менторської підтримки випускницям навчальних курсів та іншим жінкам, що планують відкриття бізнесу.

Географія проєкту: контрольовані Урядом України території у Донецькій і Луганській областях із трьома центрами у Краматорську, Сєвєродонецьку та Маріуполі. У цих містах діятимуть Центри підтримки жіночого бізнесу та проходитимуть більшість заходів проєкту.

Період реалізації: вересень 2019 – серпень 2020 року.

Проєкт виконує Український Жіночий Фонд у партнерстві з ГО «Українська асоціація фрілансерів», ГО «Маріупольська асоціація підприємців» і ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада».