Архів | ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог

Мета: 

підсумувати та проаналізувати досвід та напрацювання  минулого етапу проекту,  спираючись на досягнення, зміцнити ініціативні групи, сприяючи співпраці ВПО з приймаючими громадами, а також місцевою владою  та підтримати створення організацій тих ініціативних груп ВПО, які готові до інституціоналізації.

Завдання:

1) зміцнити потенціал та мотивацію вимушених переселенців, як агентів змін у власному житті та житті своїх громад;

2) покращити діалог між внутрішньо-переміщеними особами  та приймаючою громадою, підтримувати їх ініціативи у вирішеннях проблем громади;

3) Сприяти співпраці між вимушеними та переселенцями та приймаючою громадою, з одного боку, та місцевими органами влади з іншого боку. Завершити модальність такої співпраці, розробкою політик та процедур, за якими три сторони можуть взаємодіяти з точки зору розвитку громади.

У кожній області партнерська організація позиціонує себе освітнім хабом,  виконує роль осередка роботи з ВПО, де вони можуть отримати консультаційну та інформаційну підтримку впродовж реалізації проекту. 

Цільова аудиторія: ініціативні групи жінок ВПО та організації ВПО, представники приймаючих громад та місцева влада приймаючих громад.

Донор: Фонд Чарльза Стюарта Мотта

Партнерські організації: Успішна жінка (Херсон), Дніпропетровська громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр" (Дніпропетровськ), ВІСЬ (Вінниця), Центр ґендерної культури (Харків).


Термін імплементації: 1 червня 2018 – 31 травня 2019 (Лютий 2016 – травень 2019).

 

Географічне охоплення: Харківська, Херсонська, Дніпропетровська, Вінницька, Сумська та Кіровоградська області.

 

Додаткові матеріали: 


Дослідження адаптації та потреб жінок внутрішньо переміщених осіб from ukrwomenfund

Завантажити pdf