Підтримані проекти

Розвиток партнерства між жіночими/феміністичними організаціями і активістками на місцевому, регіональному та національному рівнях

Проект

Об’єднання жіночого активізму в феміністичний рух

Організація
Громадська організація "Громадський рух “Gender Stream”
Керівник проекту
Полякова Ольга
Бюджет
117600,00 грн
 
Підвищення рівня обізнаності жінок про фемінізм та створення феміністичного руху в Дніпрі, шляхом проведення феміністичного форуму, зустрічей та просвіти в популярному інтернет-виданні “Інформатор” в рубриці People. Побудова взаєморозуміння для посилення солідарності серед жінок не залежно від їх віку, СОГІ, походження та соціального статусу.
Проект

Партнерство для реалізації гендерних ініціатив у Запорізькій області

Організація
Запорізький благодійний фонд "Єдність" за майбутнє"
Керівник проекту
Огородова Тамара
Бюджет
129600,00 грн
 
Передбачено посилення жіночих організацій, жіночих груп в громадських організаціях, які готові підтримувати гендерні ініціативи, підтримку жінок і створення ініціативних груп у новостворених територіальних громадах шляхом проведення 3 круглих столів, 4 інтерактивних дискусійних зустрічей у громадах, регіональному форуму.
Проект

Що ти зробила б, якби не боялася?

Організація
Громадська організація “Кріейтів Вімен Спейс”
Керівник проекту
Боровець Оксана
Бюджет
129000,00 грн
 
Актуалізації внутрішніх бар’єрів та викликів, з якими стикаються жінки та дівчата, серед жіночих/феміністичних організацій, неформальних груп, активісток і активістів заради їх спільного вирішення та популяризація моделі жіночих кіл Lean In, як ефективного та дієвого інструменту допомоги жінкам знайти внутрішню віру у власний потенціал, внутрішню мотивацію та внутрішній ресурс його реалізувати.
Проект

Жінки на захисті прав людини під час збройного конфлікту

Організація
Громадська організація «Альянс за громадянські права»
Керівник проекту
Семиволос Наталя
Бюджет
129880,00 грн
 
Підвищення спроможності представниць органів державної влади, що працюють з жінками, жіночих організацій та ініціатив по відстоюванню прав жінок під час збройного конфлікту.
Проект

Організація II Міжнародного Жіночого Дієвого Форуму "Гендерні межі та перспективи гендерного діалогу в Україні"

Організація
Громадська організація «Асоціація жінок України «Дія»
Керівник проекту
Делієва Наталя
Бюджет
95000,00 грн
 
II Міжнародний Жіночий Дієвій Форум "Гендерні межі та перспективи гендерного діалогу в Україні" буде проводитися у другій половині вересня 2018 року у м. Одеса. Форум присвячен проблемам гендерної рівності в суспільстві, в ОТГ, в політиці та охоплює такі теми, як паритетна демократія, антидискримінаційні стратегії, ґендерні аспекти у суспільстві, батьківство/материнство і професійне життя. Мета форуму полягає в розробці стратегій та рекомендацій щодо оптимізації української та європейської гендерної політики. Завданням форуму буде обговорення учасниками сучасних тенденцій гендерної проблематики в Україні та Європі, обговорення гендерного питання в період збройних конфліктів, а також питань участі жінок і чоловіків у прийнятті управлінських та громадських рішень на рівні і з самоповагою.
Проект

Посилення, розбудова спроможності та підтримка жіночих НУО Рівненщини та Чернігівщини

Організація
Громадська організація «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність»
Керівник проекту
Воробей Людмила
Бюджет
122580,00 грн
 
Посилити потенціал та спроможність жіночих НУО Чернігівщини та Рівненщини шляхом створення Міжрегіональної мережі обміну та підтримки жінок-лідерок заради становлення у суспільстві позиції активної жінки, яка хоче вийти на новий рівень розвитку в громадській діяльності.
Проект

Партнерство заради захисту прав жінок Рівненщини

Організація
Рівненське обласне об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «ЧАЙКА»
Керівник проекту
Мельник Тетяна
Бюджет
129560,00 грн
 
Проект спрямований на розвиток партнерства досвідченої жіночої організації ГО «Центр «Чайка» та новоствореної БО «Позитивні жінки Рівне» заради захисту прав жінок, які зазнали насильства чи перебувають у групі ризику щодо насильства та дискримінації.