Підтримані проекти

Візуалізація прав жінок, жіночого активізму та жіночого/феміністичного руху

Проект

W2W – Woman to Women

Організація
Громадська організація "Міжнародна амбасада жінок-підприємниць"
Керівник проекту
Розенкова Орися
Бюджет
128700,00 грн
 
Мета проекту – допомога талановитим та амбітним жінкам у подоланні психологічного бар’єру в професійній діяльності та реалізація себе у сфері, до якої в них є природний хист – підприємництві.
Проект

Настільна антидискримінаційна гра “Бути жінкою”

Організація
Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”
Керівник проекту
Іванова Ольга Павлівна
Бюджет
130000,00 грн
 
Даний проект – це настільна антидискримінаційна гра “Бути жінкою”. Гравці(чині) мають пройти шлях становлення жіночих героїнь в сучасному українському суспільстві, з його викликами і можливостями. Вони розвіють ґендерні стереотипи і міфи, поборються із дискримінацію, сексизмом і токсичними стосунками. “Звучить як завдання для супергероїні?” Але всі історії з гри – реальні і підтверджені статистикою. Ретельний моніторинг відгуків гравців дозволить виявити найгостріші ґендерні протиріччя.
Проект

Рівність як прояв демократії

Організація
Всеукраїнська громадська організація «Магнолія»
Керівник проекту
Пашков Дмитро Юрійович
Бюджет
123300,00 грн
 
Інформаційна кампанія «Рівність як прояв демократії» сприятиме формуванню стійкої громадської думки про необхідність дотримання прав жінок і утвердження гендерної рівності. Кампанія передбачає створення медійного відеоконтенту (2 TV дискусії; 10 інформаційних відеоматеріалів; 2 відеоінтерв’ю) та поширення його на традиційному телебаченні, інтернет-порталах, в соціальних мережах та інтернет-радіо (аудіоверсія).
Проект

Бути більше, ніж 30%: Жінки у бізнесі

Організація
Громадська організація «ПІСЛЯЗАВТРА»
Керівник проекту
Березецька Ганна
Бюджет
113300,00 грн
 
Медійно-інфографічний проект на порталі delo.ua та у фейсбуку, що розповідає про жінку у підприємництві та бізнесі, що заохочує іншіх жінок також зробити свій життевий вибір на користь створення власної справи.
Проект

Альтернативне вирішення гендерних проблем

Організація
Громадська організація «Альтернативна журналістика»
Керівник проекту
Косюк Оксана Михайлівна
Бюджет
65000,00 грн
 
Проект має за мету з’ясувати, наскільки наповнений змістовоно та чи сприятливий для вирішення гендерних проблем інформаційний простір Волині.
Проект

Показові історії успіху жінок Львова і області

Організація
Громадська організація "Секція"
Керівник проекту
Беловольченко Ганна
Бюджет
37900,00 грн
 
Серія з 11 інтерв’ю та репортажів (текст+фото) про історії успіху жінок у громадському та бізнес-секторах, а також жінок при владі. У кожному матеріалі будуть міститися 5 порад про те, як повірити в себе та досягти успіху. Наприкінці проекту плануємо випустити 5-хвилинний ролик з героїнями, де вони говоритимуть про те, як змінилося їхнє життя після того, як вони взялися за справу, якою горіли. До відео буде доданий текстовий матеріал подібного змісту, але ширше розкриватиме означені у відео теми.
Проект

Посилення правової спроможності жінок у Луганській області

Організація
Громадська організаціія "Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії"
Керівник проекту
Ніжельська Олена
Бюджет
115000,00 грн
 
Мета проекту — зниження гендерної нерівності, посилення жіночого руху, правових можливостей жінок у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та боротьби з гендерними стереотипами шляхом проведення інформцаійно-навчальної кампанії, формування сталої думки про необхідність жіночого руху і підготовка до впровадження регіонального Плану дій з захисту прав жінок у Луганській області .
Проект

Жіноче право змінювати світ

Організація
Громадська організація “Первомайський молодіжний жіночий інформаційно - координаційний центр “Ольвія ”
Керівник проекту
Константинова Олена Петрівна
Бюджет
128600,00 грн
 
Формування стійкої громадської думки про необхідність дотримання прав жінок,створення позитивного сприйняття жіночого активізмуі усунення гендерних стереотипів на Миколаївщині через реалізацію інноваційного і творчого проекту шляхом візуалізаціїуспішних історій жінок, що змінюють життя громади у фільмі, молодіжної вистави «Ігри на задньому дворі», тематичних конкурсів– презентацій «Чоловічий погляд на жіноче право» , гендерної виставки « Відомі /невідомі жінки Миколаївщини».
Проект

Жінки, які зробили крок

Організація
Громадська організація “Новоукраїнська районна організаіця “Прес-клуб реформ”
Керівник проекту
Гріднєва Ольга
Бюджет
118000,00 грн
 
Проект спрямований на поширення історій жінок, які змінюють життя в громадах, на регіональному рівні. Таким чином у рамках проекту буде привернено увагу до історій жінок різного віку і різних професій (журналістка, політикиня, науковиця, поліцейська, бізнесменка тощо) які здійснюють вплив на позитивні зміни у громадах.
Проект

Бути в тілі

Організація
Громадська організація "Феміністична майстерня"
Керівник проекту
Шибирин Анна
Бюджет
99400,00 грн
 
Створення позитивного образу жіночого активізму та налагодження співпраці між жіночими організаціями через популяризацію бодіпозитив-активізму як виду поширеного жіночого активізму в трьох містах України.
Проект

Центри гендерної культури – інститути жіночого лідерства на селі

Організація
Старобільська громадська організація «Воля»
Керівник проекту
Винник Людмила
Бюджет
70000,00 грн
 
На базі сільських бібліотек сіл Байдівка та Курячівка, Дубовівка (Курячівська сільрада), Старобільського району, Луганської області створюються два комунікативні простори для жінок, де вони, отримавши консультації спеціалістів, підвищать рівень правових знань, основи гендерної культури, зможуть вирішувати виклики, з якими стикаються, розвинути критичне мислення, здобути навики спілкування, досвіду практичної діяльності, реалізації свого потенціалу, під час зустрічей з жінками населених пунктів Старобільського та сусіднього Новоайдарського районів.
Проект

Мотиваційно-просвітницька кампанія з розвитку жіночого активізму в Україні

Організація
Громадська організація «Гендерний інформаційно-аналітичний центр «КРОНА»
Керівник проекту
Марущенко Олег Анатолійович
Бюджет
129850,00 грн
 
Проект передбачає проведення за допомогою власних інформаційних ресурсів мотиваційно-просвітницької кампанії, присвяченій жіночому активізму в Україні.
Проект

Комунікаційна кампанія “Права жінок це права людини”

Організація
Правозахисний центр "Ліга жінок - виборців"
Керівник проекту
Левчук Дар'я Юріївна
Бюджет
120000,00 грн
 
В рамках проекту буде організовано комунікаційну кампанію «Права жінок це права людини» - розміщено 12 біл-бордів та сіті-лайтів “Права жінок це ….”, випущено плакат “Права жінок це ….” , проведено конкурс журналістських робіт « Успішні жінки нового Донбасу », проведено фотовиставку "Успішні жінки нового Донбасу" в містах - Сєвєродонецьк, Новоайдар, Станиця Луганська, Маріуполь, Бахмут.
Проект

Феміністки: вчора, сьогодні, завтра

Організація
Громадська організація «Жива-Я»
Керівник проекту
Кириченко Анастасія
Бюджет
130000,00 грн
 
Мета - показати становлення, розвиток та роль феміністського руху в сучасній Україні через особисті історії жінок-феміністок за допомогою документального фільму-інтерв'ю.
Проект

Український фемінізм: обличчя та течії

Організація
Благодійна організація «Інша»
Керівник проекту
Усманова Марина Сергіївна
Бюджет
130000,00 грн
 
Заплановано зняти короткометражну кінострічку про сучасний український фемінізм, показавши його течії, розповівши про значимі жіночі постаті, розбіжні позиції та приклади солідаризації. Героїні – жінки феміністки, феміністки різної статі та гендеру, та феміністичні організації, низові ініціативи та рухи з різних кутків України – півдня, центру, заходу та сходу. Зокрема особливу увагу буде приділено місцям, де проходять вуличні акції на 8 березня.
Проект

Жінки незвичайних професій

Організація
Громадська організація «Скриня корисних справ»
Керівник проекту
Гордієнко Тетяна
Бюджет
102400,00 грн
 
Проект, який складається з серії мотиваційно-просвітницьких заходів за участі експерток, жінок-лідерок, професіоналок з правозахисної, військової, наукової, спортивної, ІТ-сфери, котрі успішно досягли самореалізації у професійних сферах, що стереотипно вважались закріпленими за чоловіками. Проектні заходи також передбачають створення відео-, фото- та друкованого матеріалу інформаційно-мотиваційного змісту. Оскільки на заходи запрошуватиметься молодь з числа учнів старших класів, студентів навчальних закладів міста Житомира, вчителі й викладачі, результати даного проекту матимуть вплив не тільки на жінок та дівчат, а поширюватимуть ідеї гендерної рівності у широкому середовищі.
Проект

Омбудсмани прав жінок у ЗМІ

Організація
Громадська організація "Ти потрібен Україні"
Керівник проекту
Дерябкіна Тетяна Геннадіївна
Бюджет
65800,00 грн
 
Короткострокові курси бажаючих надалі працювати в ЗМІ та/або публікувати власні статті та/або проводити власне розслідування та/або вести блоги з метою навчити цих осіб коректно та професійно висвітлювати тему захисту прав жінок, наявності в суспільстві проявів дискримінації та способів боротьби з нею, проявів гендерного обумовленого та сексуального насилля та способів захисту від нього, формування позитивного іміджу жінок тощо.
Проект

не-Можливості

Організація
ВООГО «Відкрите суспільство»
Керівник проекту
Ходаков Антон
Бюджет
126000,00 грн
 
Проект спрямований на протидію негативним маніпуляціям на тему гендеру в інформаційному просторі Вінницької області та має на меті формування позитивного ставлення у громадян до гендерних питань.