Підтримані проєкти

Програма малих грантів для випускниць Академії жіночого лідерства в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)

Проєкт

Щаслива дитина – квітуча родина

Організація
Васильківська громадська організація «Смерека»
Керівник проєкту
Новикова Тетяна
Бюджет
39000,00 грн
 
Мета проекту - облаштування відкритого громадського простору, а саме дитячого майданчику, на території центрального парку смт. Васильківка, з метою створення комфортних умов організації дозвілля для батьків з дітьми вказаної вікової категорії, а також надання можливостей для матерів – «жінок-активісток» об'єднуватися за спільними інтересами, вдосконалювати саморозвиток, отримувати нові знання та навики під час живого спілкування. І саме головне - це можливість вирішувати спільно з владою громади найбільш актуальних гендерно-чутливих проблем, які є важливими для жінок.
Проєкт

«Створення простору для дозвілля «LET’S TOGETHER! ДАВАЙТЕ РАЗОМ!»

Організація
Громадська організація «Сприяння розвитку Бузької громади «Наш дім»
Керівник проєкту
Фоміна Світлана
Бюджет
20000,00 грн
 
"Метою проекту є залучення жінок старшого віку до активної участі в житті громади; зниження ризиків соціальної ізоляції; популяризація знань з гендерної тематики, лідерства; сприяння виявленню творчих здібностей та вдосконалення їх навичок роботи з сучасною технікою . В рамках реалізації проекту проведено навчальні курси по використанню ПК, сенсорних телефонів, оплаті комунальних послуг через електронні кабінети. Учасниць проекту ознайомлено із користуванням Приват-24 та інших соціальних мереж . Створено зустрічі за ""круглим столом"" із залученням спеціалістів, представників Пенсійного фонду, лікарів; популяризовано здоровий спосіб життя через створення фізкультурно-оздоровчої групи ""Живчики"". "
Проєкт

Куточок розваг в Бузькій громаді

Організація
Громадська організація «Сприяння розвитку Бузької громади «Наш дім»
Керівник проєкту
Миргородська Альона
Бюджет
20000,00 грн
 
"Проект направлений на забезпечення рівного доступу жінок та чоловіків, дівчаток та хлопчиків до закладів культури та зменшення гендерних розривів у сфері культурного дозвілля Бузької громади. В рамках реалізації проекту шляхом створено простір у Будинку культури села Таборівки для дітей молодшого віку від народження до 12 років. Даний осередок допоміг покращити дозвілля сімей, а особливо вразливої категорії: матерів-одиначок, малозабезпечених сімей, дітей, молоді; розширити послуги якісного дозвілля. Проведені майстер-класи та конкурси, 10 заходів, 3 консультаційні зустрічі, 1 неформальне спілкування сприяли активізації дітей та батьків в рамках спільної діяльності у культурному розвитку громади.
Проєкт

«Оздоровчо-освітній простір для жінок «Грація»

Організація
Громадська організація «Оберіг Катеринки»
Керівник проєкту
Лозовик Наталія
Бюджет
19618,00 грн
 
"Мета проекту – надання підтримки жінкам, які мешкають в сільській місцевості у сфері подолання сформованого стереотипу та їх залучення до суспільного життя громади. В рамках проекту було: - створено простір для проведення навчання, тематичних зустрічей, тренінгів, майстер-класів для жінок-лідерок; - придбано необхідну техніку для проведення онлайн-консультацій, вебінарів з фахівцями, показу презентацій, перегляду відеофільмів. В ході реалізації проекту посилено громадянську свідомість, активність, знання про реформу децентралізації, можливості для розвитку жінок в умовах впровадження даної реформи. Крім того, підвищено самооцінку жінок, залучено велику кількість працюючих жінок, молодих матерів, жінок-пенсіонерок та донесено інформацію про важливості догляду за своїм здоров'ям.
Проєкт

«Старіти? Немає часу!»

Організація
Громадська організація «Стабільний соціально-економічний розвиток»
Керівник проєкту
Гавриленко Лариса
Бюджет
17500,00 грн
 
"Метою проекту є створення умов для навчання, спілкування, які допоможуть повернути людей третього віку до повноцінного та активного життя, подолати відчуття самотності та непотрібності, побороти душевні переживання та хвороби. В ході реалізації проекту створено центр для літніх людей, в якому за допомогою тренерів та спеціалістів проводяться майстер-класи, культурно-просвітницькі заходи, тренінги по боротьбі із страхами та тривожністю. Реалізація проекту дала можливість людям похилого віку підвищити рівень навиків, обізнаності з тих чи інших питань; згуртуватися в громаді; підвищити рівень стресостійкості. Завдяки покращенню матеріально-технічної бази інформаційно-ресурсного центру створено всі необхідні умови для отримання емоційної підтримки, комунікації та адаптації людей похилого віку до сучасних реалій.
Проєкт

«Жіноча краса і здоров’я – щасливе майбутнє Доманівської громади»

Організація
Громадська організація «Комфорт» при Доманівській ЗОШ №2»,
Керівник проєкту
Дудко Наталія
Бюджет
18355,00 грн
 
"Основним завданням проекту є формування культури ставлення до власного здоров’я, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед всіх категорій населення щодо жіночих захворювань та активізація жінок до проходження профілактичних оглядів. В ході реалізації проекту створено комфортне середовище перебування у лікарні жінок Доманівської громади, де проведено тренінги, семінари, акції, покази тематичних відеороликів. Реалізація проекту пов'язана із налагодженням взаємозв'язку між лікарями та старшокласниками двох доманівських шкіл через проведення уроків здоров'я на території лікарні. Привернено увагу жителів громади до відповідального ставлення до свого здоров'я, а також доведено до відома жителів Доманівської громади про важливість і необхідність профілактичних оглядів.
Проєкт

«Академія для жінок Доманівської ОТГ»

Організація
Громадська організація «Комфорт» при Доманівській ЗОШ №2»,
Керівник проєкту
Блідар Людмила
Бюджет
17827,00 грн
 
"Мета проекту – створення можливостей для саморозвитку та самовдосконалення жінок ОТГ, посилення їх ролі у прийнятті рішень та підвищення професійних знань. В рамках проекту об'єднано 50 активних жінок для річного навчання в Академії для жінок, де проводяться професійні майстер-класи, психологічні тренінги, семінари, вебінари про техніку комунікації, методики самопрезентації та мобілізації громади задля вирішення нагальних проблем. В ході реалізації проекту проведено відкриття Академії, створено програму неформальної освіти на 1 рік та залучено до співпраці лікарів, спеціалістів відділу соціального обслуговування, Центру зайнятості. Завдяки реалізації проекту посилилась роль жінок у прийнятті рішень, що впливають на розвиток громади, а також підвищено увагу мешканців Доманівської громади до потреб жінок. Започаткування Академії для 50 активних жінок громади, де вони пройдуть навчання у форматі професійних майстер-класів, психологічних тренінгів, семінарів, вебінарів з питань технік комунікації, методики самопрезентації та мобілізації громади задля вирішення нагальних проблем громади"
Проєкт

«Залучення дівчат шкільного віку до STEM освіти»

Організація
Громадська організація «Демократичні ініціативи Арбузинщини»
Керівник проєкту
Павлова Інна
Бюджет
16800,00 грн
 
"Мета проекту – швидка та ефективна соціалізація дівчат в суспільстві, подолання гендерних стереотипів при виборі професії, а також популяризація STEM галузі серед дівчат для успішного розвитку їх кар’єри в майбутньому. В ході реалізації проекту до STEM освіти залучено 40 дівчат молодшого шкільного віку Арбузинської ОТГ через створення мотиваційного, доступного та ігрового осередку ""STEM-time"" в місцевому закладі освіти. Практичні ігрові заняття""STEM-диво""і навчальні презентації дали змогу дівчатам розвинути навички моделювання, креативного мислення та формування інших поглядів на технічні спеціальності. Результатом реалізації проекту є вирішення основної проблеми для жінок ОТГ – залучення їх дітей у вільний час, та для ОТГ - подолання дитячої бездоглядності
Проєкт

Центр громадської та фізичної активності жінок-лідерок Дмитрівської ОТГ

Організація
ГО "Назавжди разом"
Керівник проєкту
Кущова Галина
Бюджет
37883,00 грн
 
Згуртування та підвищення громадської активності жінок-лідерок у вирішенні проблем громади шляхом облаштування центру, налагодження зв'язків між зацікавленими сторонами:громадою і владою
Проєкт

Гендерний центр "Крок до мрії"

Організація
ГО "Добробут Березівки"
Керівник проєкту
Сорока Олександра
Бюджет
20000,00 грн
 
Проект має на меті створення жіночого центру для розвитку та вдосконалення навичок самоосвіти сільських жінок та молоді за допомогою проведення тренінгів, майстер-класів та відео-переглядів
Проєкт

Створення жіночого центру "Успіх" у Помічнянській ОТГ

Організація
ГО "НЕОКРАЙ"
Керівник проєкту
Смолій Неля
Бюджет
19800,00 грн
 
На базі жіночої організації "Яворина", яка протягом останніх чотирьох років займалася армійським волонтерством. допомагала сім'ям загиблих та внутрішньо переміщеним особам, є намір створиит громадську організацію - жіночий центр "Успіх"
Проєкт

Woman Hub - Жінки для жінок

Організація
ГО "Новопразький центр творчих ініціатив"
Керівник проєкту
Гейко Вікторія
Бюджет
36693,00 грн
 
Проект передбачає облаштування відкритого простору для спілкування, навчання, обміну досвідом мешканок Новопразької ОТГ. Створння такого комунікаційного майданчика започаткує комплекс навчальних, консультаційних, суспільних та розважальних заходів для активних дівчат та жінок громади
Проєкт

Progress-простір "Безобмежень"

Організація
ГО "Успішна взаємодія"
Керівник проєкту
Шахназарова Алла
Бюджет
39995,00 грн
 
Створення креативного майданчику для активних мам "Time out" передбачає не лише облаштування осередку очікування дітей під час занять на гуртках, які працюють на базі опорного закладу освіти, а й залучення жінок ОТГ до громадської активності шляхом проведення тематичних зустрічей, воркшопів, тренінгів
Проєкт

Інформаційно-розважальний куточок у Помічнянському центрі ПМСД

Організація
ГО "Молода Помічнянська громада"
Керівник проєкту
Танцюра Наталія
Бюджет
22000,00 грн
 
Створити навчально-розважальний куточок для дітей від народження до 12 років у приміщенні дитячої консультації Помічнянської ОТГ
Проєкт

Подаруємо надію

Організація
ГО "Смолінський актив плюс"
Керівник проєкту
Марищук Людмила
Бюджет
19981,00 грн
 
Проект передбачає підтримку жінок, які виховують особливих дітей шляхом проведення різних заходів, спрямованих на згуртування жінок та на надання психологічної допомоги на базі Смолінського інклюзивно-ресурсного центру
Проєкт

Простір і час (кімната матері і дитини при Миколаївській амбулаторії"

Організація
ГО "Не просто танцюй"
Керівник проєкту
Сусоєва Наталія
Бюджет
18200,00 грн
 
Проект направлений на підвищення рівня залучення 808 жінок ОТГ до громадської активності шляхом створення облаштованої кімнати для матері й дитини в амбулаторії для надання їм можливості раціонального використання вільного часу
Проєкт

Креативний простір для жінок "Наша кухня"

Організація
ГО "За європейський розвиток Миколаївської громади"
Керівник проєкту
Безверха Вікторія
Бюджет
17881,00 грн
 
Проект направлений на об’єднання мешканок/ців громади, створення можливостей персонального розвитку для них, розповсюдження знань з гендерної тематики, розширення мережі жінок-лідерок на місцевому рівні, співпрацю з активними представницями гендерного руху, сприяє розвитку діяльності жіночих НУО громади.
Проєкт

Куточок відпочинку для мам з дітьми в амбулаторії смт.Меліоративне

Організація
Новомосковська районна ГО "Фізкультурну-спортивний клуб "Камелот"
Керівник проєкту
Закидальська Лідія
Бюджет
17602,00 грн
 
Проект спрямований на створення зручних умов перебування в амбулаторії під час відвідин лікаря, й водночас на покращення якості послуг в місцевому медичному закладі, збереження здоров’я жінок, покращення психологічного клімату тощо.
Проєкт

ЖІНКИ В СТИЛІ FLY

Організація
ГО "Петриківське жіноче об'єднання "Сяйво"
Керівник проєкту
Пікуш Світлана
Бюджет
35660,00 грн
 
Мета проекту – створення умов для посилення жіночої солідарності та зміцнення жіночого руху в громаді шляхом об?єднання жительок громади у жіночу ініціативну групу та облаштування на базі Петриківської центральної бібліотеки платформи для ефективної комунікації, обміну досвідом та реалізації ідей активних жінок громади.
Проєкт

Відкриття кімнати тактильного та комунікайного розвитку дітей у Високопільському будинку культури

Організація
ГО "Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на Сході України у Високопільському районі"
Керівник проєкту
Гергель Яна
Бюджет
36400,00 грн
 
В рамках проекту на базі місцевого Центру культури та дозвілля було облаштовано кімнату тактильного та комунікаційного розвитку дітей дошкільного віку, аби вивільнити час для батьків для їх змістовного дозвілля та саморозвитку.
Проєкт

Розширення можливостей жінок Кочубеївської громади через вільний доступ до мережі Інтернет

Організація
ГО "Моя громада - мій добробут"
Керівник проєкту
Алексеєва Наталія
Бюджет
35700,00 грн
 
"В рамках виконання проекту на базі сільської бібліотеки с. Пригір’я Кочубеївської громади для зацікавлених мешканок/ців громади було створено простір з вільним і безкоштовним доступом до мережі Інтернет та його обладнано трьома (3) комп’ютерами і іншим необхідним обладнанням. Також командою проекту було проведено навчання персоналу бібліотеки і зацікавлених жителів села користуванню комп’ютерами та он-лайн послугами (сплата комунальних послуг, навчання, інші он-лайн послуги). Окрім того, на підтвердження сталості проекту і надалі для мешканок/ців громади заплановано проведення міні-курсів з комп’ютерної грамотності та користування інтернет-ресурсами. "
Проєкт

Спортивно-дозвіллєві послуги для дівчат та жінок Золотопотіцької ОТГ

Організація
ГО "Просвіта" (Інціативна група)
Керівник проєкту
Корнят Катерина
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект спрямовано на згуртування громади та активізацію її мешканок/ців, створення безпечного простору для комунікації між собою, проведення спільного змістовного дозвілля, що сприятиме популяризації свідомого та відповідального ставлення до свого здоров’я, покращенню психологічного мікроклімату та порозумінню між різними групами жінок та чоловіків громади.
Проєкт

Час для себе - простір для розвитку

Організація
ГО "Надзбручанський край"
Керівник проєкту
Митко Надія
Бюджет
38000,00 грн
 
"Мета проекту - створення на базі місцевого центру культури та дозвілля умов для розвитку, відпочинку, комунікації, самореалізації жінок 23-45 років, які самостійно виховують дітей 3-15 років, Проект спрямований на створення можливостей для спільного проведення дозвілля матерів і дітей, проведення змістовних заходів для психологічного розвантаження, протидії насильству в сім’ї, депресивних станів. На базі центру проводяться тренінги та консультації з питань підвищення рівня правової, фінансової грамотності, освітні заходи, творчі майстерні, майстер-класи тощо. "
Проєкт

Girl's club SMART - простір для спілкування та розвитку

Організація
ГО "Центр громадських ініціатив "Від ідеї до успіху"
Керівник проєкту
Бойчук Тетяна
Бюджет
37750,00 грн
 
Проект дасть змогу дівчатам цікаво і корисно проводити вільний час, обговорювати різні питання між собою і з запрошеними фахівцями, сприятиме їх успішному становленню та самореалізації.
Проєкт

Створення Центру громадської активності "Почуй голос жінки"

Організація
ГО "Фортеця добродійності"
Керівник проєкту
Кульчицька Наталія
Бюджет
38060,00 грн
 
"Проект спрямований на залучення жінок та молодих активісток громади до спільного прийняття рішень, створення можливостей для комунікацій між собою, обговорення нових ідей, обміну досвідом тощо. Центр також став комунікаційним майданчиком в громаді, на його базі проводяться тематичні тренінги, семінари, зустрічі з успішними мешканками/цями громади, «мозкові» штурми, публічні лекції, презентації, інше. "
Проєкт

Жіночій арт-терапевтичний, ресурсний простір Новоолександрівської сільської ОТГ

Організація
Громадська організація «Аналітична платформа»
Керівник проєкту
Чайка Тетяна
Бюджет
18540,00 грн
 
Мета проекту - створення умов для психологіч-ного розвантаження жінок Новоолександрівської громади, у складних життєвих обставинах. На базі Клубу селища Дослідне буде облаштований та розпочне роботу Жіночий арт-терапевтичний ресурсний простір Новоолександрівської ОТГ, в якому будуть проводитись групові заняття для жінок з арт-терапії та просвітницькі заходи з гендерної тематики.
Проєкт

Репродуктивне здоров'я сім'ї - основа життєстійкості Мирівської громади

Організація
Зорянська сільська благодійна організація "ЗОРЯ" Томаківського р-ну Дніпропетровської обл.
Керівник проєкту
Пасько Ольга
Бюджет
36658,00 грн
 
"Мета проекту - створення умов для збереження репродуктивного здоров’я підлітків та молоді 14-18 років у Мирівській громаді шляхом організації мобільної інформаційно-просвітницької платформи. Будуть проведені тренінги для мобільних груп майбутніх тренерів (зі складу медиків, педагогів, психологів) з метою проведення ними навчань для цільової групи у чотирьох освітніх локаціях: 1 локація- Зорянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», 2 локація - Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 3 локація - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 локація - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Глухівський НВК І-ІІ ступенів. Мобільна інформаційно-просвітницька платформа буде забезпечена матеріально-технічними засобами."
Проєкт

Центр соціалізації та підтримки людей з інвалідністю Більшівцівської ОТГ

Організація
Громадська організація "Служба спілкування між інвалідами"
Керівник проєкту
Самочко Наталія
Бюджет
36400,00 грн
 
Мета проекту - розширення можливостей для людей з інвалідністю в Більшівцівській ОТГ шляхом створення та облаштування Центру соціалізації та підтримки людей з інвалідністю, надання психологічної допомоги жінкам, які доглядають людей з інвалідністю, та надання їм підтримки через створення можливсотей для саморозвитку та самореалізації, підвищення їх активної громадської позиції, а також лобіювання прийняття Більшівцівською селищною радою Програми соціалізації людей з інвалідністю.
Проєкт

Майстерня особистісного зростання жінок Печеніжинської ОТГ

Організація
Громадська організація "ДІЄ. Добрі Ідеї Єднають"
Керівник проєкту
Козьменко Марія
Бюджет
36500,00 грн
 
Мета проекту - розширення можливостей жінок Печеніжинської ОТГ, посилення їх участі у житті громади та мережування шляхом створення та облаштування Майстерні особистісного розвитку для подальшої комунікації, навчання, отримання практичних і корисних навичок, та змістовного дозвілля.
Проєкт

Вільна мама

Організація
Громадська організація "Центр рівних можливостей"
Керівник проєкту
Клим'юк Леся
Бюджет
38000,00 грн
 
Мета проекту - створити можливості для жінок, що доглядають за дітьми, брати активну участь у громадському житті ОТГ, громадських обговореннях та публічних консультаціях через облаштування дитячої ігрової зони в приміщенні Будинку культури с. Старі Богородчани, що дасть можливість вивільнити час для жінок.
Проєкт

Адвокаційна кампанія "Життя без насильства"

Організація
Чаплинська районна громадська організація "Асканія-Благо"
Керівник проєкту
Стужук Марина
Бюджет
36100,00 грн
 
Мета проекту - покращення становища жінок громади через обізнаність та просвітництво щодо власних прав та можливостей, привернення уваги органів влади до існуючих проблем у громаді, мобілізація громади щодо подолання або попередження насилля у родинах через просвітницькі заходи.
Проєкт

Участь жінок у житті громади

Організація
Громадська організація "Відокремлений підрозділ "Чаплинська Ліга соціальних працівників України"
Керівник проєкту
Шишова Наталія
Бюджет
18100,00 грн
 
Мета проекту - залучення жінок та дівчат, що є мешканками Чаплинської ОТГ до участі у житті громади, прийнятті управлінських рішень, самореалізації через участь у діяльності громадських організацій, реалізації власних ініціатив.
Проєкт

Створення центру культурно-громадського розвитку "Пані в справі"

Організація
Громадська організація "Майбутнє Григорівки"
Керівник проєкту
Рогальська Олена
Бюджет
38849,00 грн
 
Мета проекту - створення центру культурно-громадського розвитку «Пані в справі» спрямоване на об’єднання жінок з управлінськими якостями і у створенні для них навчально-розвиваючого середовища, яке сприятиме і?х особистому зростанню, професіи?ному розвитку, обміну досвідом та налагодженню мережі ділових контактів.
Проєкт

Не обпалити янголу крила. Створення хореографічної студії для дітей з особливими потребами

Організація
Чаплинська районна громадська організація "Чисте серце"
Керівник проєкту
Фаустова Віта
Бюджет
19600,00 грн
 
Мета проекту - активізувати роботу батьків дітей з особливими освітніми потребами щодо прискорення соціалізації дітей у соціумі через заняття хореографією.
Проєкт

Самореалізація жінки як перший крок до гендерної соціалізації

Організація
Громадська організація "Центр розвитку місцевої демократії "Голос громади"
Керівник проєкту
Смола Людмила
Бюджет
20600,00 грн
 
Мета проекту – підвищити обізнаність жінок громади (від 35 до 60 років) з питань професійної, соціальної і творчої самореалізації шляхом проведення 3 –х навчально – тренінгових занять.
Проєкт

Простір жіночої освіти "Створи себе сама"

Організація
Громадська організація "Центр вдалих ініціатив Трикратівців"
Керівник проєкту
Жукова Ріта
Бюджет
39684,00 грн
 
Мета проекту - на базі сільської бібліотеки створити простір для ефективної комунікації, інформування та просвітництва жінок сільської місцевості Олександрівської ОТГ з метою розвитку потенціалу жінок громади, який стане осередком для обміну знань та спілкування, підвищення обізнаності з питань збереження жіночого здоров’я, подолання гендерних стереотипів, успішної самореалізації, протидії насиллю та самозахисту, розвитку лідерського потенціалу жінок у громадському та особистому житті, сприяння створенню комфортного та безпечного середовища.
Проєкт

Простір рівних можливостей

Організація
Громадська організація "Добробут та розвиток Олександрівщини"
Керівник проєкту
Селіверстова Лілія
Бюджет
19528,00 грн
 
Мета проекту - облаштувати майданчик відпочинку для повноцінного відпочинку, навчання та інтелектуального, фізичного розвитку дітей. Створення комфортної зони для спілкування людей різних вікових категорій.
Проєкт

Майстерня гендерних ідей

Організація
Громадська організація "Центр розвитку місцевої демократії "Голос громади"
Керівник проєкту
Лашко Ірина
Бюджет
23165,00 грн
 
Проект спрямований на розвиток громадської активності жінок, які хочуть знати більше і бути активнішими в суспільному житті, підвищити рівень їхньої самооцінки, формування гендерної культури баштанчан.
Проєкт

Кімната розваг в Прибужанівській громаді "Країна мрій"

Організація
Громадська організація "Серце активної молоді"
Керівник проєкту
Циркунова Ольга
Бюджет
16450,00 грн
 
Проект спрямований на забезпечення рівного доступу жінок та чоловіків, дівчаток та хлопчиків до закладів культури та зменшення гендерних розривів у сфері культурного дозвілля Прибужанівської громади шляхом створення дитячої кімнати у Будинку культури села Прибужани.
Проєкт

"Fitness Women"

Організація
Громадська організація "Серце активної молоді"
Керівник проєкту
Чайчук Людмила
Бюджет
19600,00 грн
 
Мета проекту - створення на базі Яструбинівського «Центру дозвілля» кімнати для занять фітнесом, яка дасть змогу згуртувати, покращити фізичний стан жінок і дівчат та буде майданчиком для спілкування та самореалізації.