Підтримані проєкти

Програма малих грантів для випускниць Академії жіночого лідерства в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)

Проєкт

НУО «Єдність Котляревщини»

Організація
Хаб для сучасних жінок «BeLeader»
Керівник проєкту
Кравченко Ольга
Бюджет
37815,00 грн
 
Мета проекту - створити та облаштувати сучасний хаб / простір для місцевих жінок різного віку на базі адміністративної будівлі в с. Котляреве, де б вони могли реалізувати звичайні для сучасної жінки амбіції та можливості (але дуже обмежені в даній громаді) пройти тематичне навчання, отримати нові й сучасні знання й навички користування комп’ютером, Інтернетом, соціальними мережами, отримати доступ до сучасних джерел інформації, освітніх курсів та заходів в мережі Інтернет.
Проєкт

ГО «Фабрика настрою»

Організація
Активізація та посилення жіночого лідерства в Територіальній громаді м. Вознесенська
Керівник проєкту
Бобриніченко Тетяна
Бюджет
20350,00 грн
 
Мета проекту – відкриття Студії жіночого лідерства на базі Молодіжного хабу в Територіальній громаді міста Вознесенська та створення комфортних умов для навчання й мотивації дівчат і жінок віком від 14 до 44 років до лідерства та соціальної відповідальності на місцевому рівні.
Проєкт

ГО «Вознесенське об’єднання «Наше місто»

Організація
Островки відпочинку – мамин спокій
Керівник проєкту
Андрухова Наталія
Бюджет
18060,00 грн
 
Мета проекту - облаштування двох дитячих куточків в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у Вознесенській громаді, а також їх змістовне наповнення – організація та діяльність Школи відповідального батьківства для відвідувачів/ок амбулаторії.
Проєкт

ГО КСР «Південна ініціатива»

Організація
Жіночий центр розвитку «Успіх»
Керівник проєкту
Акуленко Наталія
Бюджет
14400,00 грн
 
В рамках проекту буде створено та облаштовано жіночий центр розвитку «Успіх» з метою об’єднання випускниць Академії Жіночого Лідерства з іншими активними жінками громади незалежно від віку та соціального статусу, їхньої активізації, згуртування, навчання, самореалізаціі та спільного проведення дозвілля. Центр працюватиме у наступних напрямках: • розвиток жіночого лідерства • психологічна підтримка жінок • розвиток творчих здібностей жінок.
Проєкт

НУО «Успішна жінка»

Організація
Жіночий центр «Жіноча ініціатива»
Керівник проєкту
Коновалова Віра
Бюджет
38178,00 грн
 
Мета проекту - створення жіночого центру, який стане для місцевих активних жінок осередком спілкування, навчання та мережування. Центр буде облаштовано на базі класу інформатики Тавричанської середньої школи, оснащеного комп’ютерами та мережею інтернет, де активні місцеві жінки регулярно (раз на тиждень) зможуть зустрічатись, обговорювати актуальні для них теми, ділитись досвідом, знайомитись з успішними мешканками/цями громади, брати участь у тематичних тренінгах (зокрема, з гендерних питань, гендерного бюджетування, покращення економічної спроможності та відкриття власної справи, інше), отримувати нові знання, вивчати іноземну мову.
Проєкт

ГО «Музичани»

Організація
Світло об’єднує села
Керівник проєкту
Пилипчак Валентина
Бюджет
39500,00 грн
 
Проект направлено на вирішення проблеми освітлення в громаді та комплексний підхід до визначення й подальшого вирішення існуючих актуальних соціально-побутових питань в громаді через проведення тренінгу з аудиту безпеки. В рамках проекту буде встановлено 20 прожекторів вуличного освітлення з підключенням їх до електричної мережі конкретних домоволодінь в селах Висунці та Мирошниківка Музиківської ОТГ, а також проведено дводенний тренінг з аудиту безпеки Музиківської ОТГ.
Проєкт

ГО «Активна жінка»

Організація
Осередок підтримки та допомоги «БлагоROOM»
Керівник проєкту
Довженко Анна
Бюджет
40000,00 грн
 
Мета проекту - об'єднання жителів Великокопанівської ОТГ для надання постійної допомоги місцевим представникам вразливих категорій через облаштування двох пунктів зі збору та передачі речей у с. Великі Копані та с-щі Абрикосівка. Також в рамках проекту заплановано проведення потужної інформаційно-просвітницької кампанії з питань збереження довкілля за участі місцевої молоді та активних й небайдужих мешканців громади з такими елементами, як виготовлення та поширення тематичних відеороликів, акції зі збору шкільного одягу, шкільного приладдя, демісезонного одягу та речей домашнього вжитку, тематичні зустрічі на екологічну тематику, висвітлення діяльності проекту та екологічної тематики в ЗМІ, інше
Проєкт

ГО «Спільна турбота плюс»

Організація
Гендерна студія «Територія успіху»
Керівник проєкту
Кулик Олена
Бюджет
37672,00 грн
 
Мета проекту - створення гендерної студії «Територія успіху» на базі актової зали місцевої школи для проведення просвітницьких заходів з гендерної тематики для місцевих дівчат та жінок різного віку. Робота студії буде спрямована на формування гендерної компетентності дівчат та жінок, подолання стереотипів щодо ролі жінки в суспільстві, активізації жінок в громаді, націлення їх на активну політичну участь в житті громади, місцевих виборах та депутатську кар’єру в органах місцевого самоврядування.
Проєкт

ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»

Організація
Соціокультурний простір для громади
Керівник проєкту
Завещана Ольга
Бюджет
18198,00 грн
 
Мета проекту - створення на базі Станіславської сільської бібліотеки сучасного простору - комп’ютерного центру, де люди пенсійного віку, особи з обмеженими фізичними можливостями, особи, що перебувають у складних життєвих обставинах, жінки різного віку, та інші зацікавлені мешканці громади, отримають доступ до комп’ютерів та інтернету, а також зможуть пройти навчання та отримати практичні навички роботи з комп’ютером, користування інтернетом, соціальними мережами для подальшого використання в повсякденному житті, зокрема, в період карантину
Проєкт

ГО «Слобода Малинова»

Організація
«Щаслива жінка ОТГ»
Керівник проєкту
Цветкова-Канюк Анна
Бюджет
2,00 грн
 
Проєкт

ГО «Агенція локальних ініціатив»

Організація
Клуб мам у селі Вишневе
Керівник проєкту
Колєснік Наталія
Бюджет
35957,00 грн
 
Проєкт

ГО «Золочівщина – територія розвитку»

Організація
Школа жіночої громадської активності Золочівської ОТГ
Керівник проєкту
Борох Ірина, Тетяна Забейворота
Бюджет
32497,00 грн
 
Проєкт

ГО «Українська фундація розвитку молоді»

Організація
Проведення Школи депутатства для молодих жінок Мереф’янської громади
Керівник проєкту
Чупріна Вероніка
Бюджет
16935,00 грн
 
Проєкт

ГО «Агенція з розвитку та інвестицій»

Організація
Створення дитячого куточку «Бібліоняня» на базі Комунального закладу Мереф'янська міська центральна бібліотека» (дитяче відділення
Керівник проєкту
Бережна Крістіна
Бюджет
15364,00 грн
 
Проєкт

ГО «Поштовх вперед»

Організація
Осередок спілкування «Леді-Лідерка»
Керівник проєкту
Скочеляс Ірина
Бюджет
36000,00 грн
 
Мета проекту – подолання гендерних стереотипів для ефективної реалізації важливих жіночих ініціатив та активної участі жінок-лідерок в громаді черех створення осередку комфортного спілкування. Результатом реалізації проекту стало формування у жінок активної громадської позиції та створення команди однодумців.
Проєкт

ГО «Файна громада»

Організація
Створення мобільного жіночого клубу «Між нами жінками …»
Керівник проєкту
Поліщук Олександра
Бюджет
36000,00 грн
 
Основним завданням проекту є популяризація знань з реформи децентралізації, залучення до спільних дій в ОТГ, підвищення ролі жінок в Байковецькій ОТГ через розширення мережі жінок-лідерок. В рамках проекту створено мобільний клуб активних, ініціативних жінок «Між нами жінками…»; залучено мешканців та мешканок ОТГ до спільних дій з метою реагування на актуальні проблеми в громаді; посилено участь та роль жінок в громаді через пропагування інтересу до ведення здорового способу життя.
Проєкт

ГО «Кордишівське перевесло»

Організація
Сучасний простір «БібліоХаб» при бібліотеці у м. Шумськ
Керівник проєкту
Богомол Інна
Бюджет
35606,00 грн
 
Мета проекту – розширення можливостей та спектру якісних культурно-освітніх послуг для громади; забезпечення організації цікавого та змістовного дозвілля для творчих та креативних місцевих жителів. Результатом реалізації проекту стала активізація комунікації різних категорій населення завдяки створенню універсального простору для навчання та відпочинку.
Проєкт

ГО Центр Вишнівецьких Ініціатив і Трансформацій «ЦВІТ»

Організація
Осередок комфорту «CHILDEN’s AREA» в місцевому медичному закладі
Керівник проєкту
Довгалюк Інна
Бюджет
36448,00 грн
 
Метою проекту є створення комфортних умов перебування жінок з дітьми в місцевому медичному закладі при очікуванні прийому лікаря, інформування населення громади з актуальних питань охорони здоров’я. В ході проведених заходів було залучено понад 100 жінок і майже 200 дітей віком 3-12 років.