Підтримані проєкти

Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей

Проєкт

Комфортний жіночий простір села Кам’янка «Надія є»

Організація
Громадська організація «Малохацька надія Старобільщини»
Керівник проєкту
Дубовитченко Валентина
Бюджет
33670,00 грн
 
Проект спрямований на зменшення соціальної ізоляції жінок у сільській місцевості, через початок роботи облаштованого безбар'єрного комфортного простору для спілкування та взаємодії мешканців/нок громади. Цільова аудиторія: дівчата, жінки та самотні літні жінки села Кам'янка.
Проєкт

Жінки у дії

Організація
БО «ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО «ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ З ВІЛ/СНІД»
Керівник проєкту
Калмикова Валентина
Бюджет
101660,00 грн
 
Метою проекту є покращення доступу для ВІЛ-позитивних жінок та дівчат до соціальних, медичних, освітніх та адміністративних послуг. Очікується, що через навчання, жінки зможуть подолати гендерні стереотипи та сформувати для себе нові гендерно чутливі соціальні норми. Цільова аудиторія: жінки та дівчата, які живуть з ВІЛ.
Проєкт

Платформа соціальної адаптації «СТАРІСТЬ.NET»

Організація
ГО «Хворостянівський промінь надії Старобільщини»
Керівник проєкту
Покалюк Людмила
Бюджет
57200,00 грн
 
Метою проекту є зменшення вікової дискримінації, повернення жінок похилого віку до активного життя шляхом створення центру неформальної освіти в приміщенні бібліотеки села Хворостянівка з мобільним пунктом у селі Лозовівка. Цільова аудиторія: жінки віком 50+, одинокі жінки, незайняті жінки, жінки з інвалідністю, жінки, які виховують дитину з інвалідністю.
Проєкт

Ресурсний центр «НАДІЯ» для постраждалих від домашнього насилля

Організація
Громадська організація «СОВА»
Керівник проєкту
Романенко Віталіна
Бюджет
164135,00 грн
 
Проект спрямований на створення ресурсного центру підтримки жінок для забезпечення обізнаності щодо гендернозумовленого та домашнього насильства. Планується навчити жінок та мешканців громади краще розуміти свої права, сприяти підвищенню самооцінки та зміцнювати їх здатність протистояти насильству. Цільова аудиторія: жінки, які стикаються з різними формами дискримінації.
Проєкт

Впевненість та безпека без обмежень

Організація
ГО "Дитячо-молодіжна спортивна школа карате-до"
Керівник проєкту
Дорошенко Олександр
Бюджет
40310,00 грн
 
Створення інклюзивного мобільного табору для навчання дівчат та хлопців з вразливих категорій, дітей з інвалідністю основам самозахисту, особистої безпеки, розвитку лідерства через участь у неформальних освітніх заходах. Цільова аудиторія: діти та молодь з вразливих груп.
Проєкт

Створення центру культури і дозвілля та соціальної згуртованості села Чепигівка

Організація
Громадська організація "Освітньо-правозахисна фундація "ПРАВОСВІТ"
Керівник проєкту
Вітик Людмила
Бюджет
75206,00 грн
 
Створення центру культури та соціальної згуртованості, на основі якого заплановано створити жіночі групи по інтересам, окрема групу підтримки для жінок, які живуть в ситуації насильства, а також отримати допомогу психолога та здобути необхідні знання, щоб захистити себе. Також будуть створені групи жінок, які хочуть отримати необхідні знання, навички та підтримку для активної участі у належному управлінні громадою. Цільова аудиторія: жінки у відпустці по вагітності та пологах, одинокі матері, домогосподарки, жінки з інвалідністю, безробітні, жінки з групи етнічних меншин та інші. жінки з вразливих груп.
Проєкт

Самодосконала жінка- безпечна та сильна громада

Організація
ГО "Молодіжна організація «МРІЇ МОЛОДІ"
Керівник проєкту
Старосельцева Ольга
Бюджет
102900,00 грн
 
Проект передбачає створення неформального простору для просвіти та соціального розвитку вразливих жінок у віці 50+, які є соціально виключеними, в тому числі через невміння працювати з комп'ютером та користуватися Інтернетом. В результаті впровадження проекту, в тому числі проведення тренінгів з жіночого лідерства та гендерної рівності очікується, що жінки стануть більш активно залучатися до соціальних ініціатив та впливати на прийняття рішення в громаді. Цільова аудиторія: жінки віком 50+, одинокі матері, люди з інвалідністю.
Проєкт

Центр психологічного розвантаження с. Ковалівка

Організація
ГО "Заради майбутнього Ковалівки"
Керівник проєкту
Чередниченко Наталія
Бюджет
93300,00 грн
 
Створення простору для спілкування, адаптації, соціалізації та психологічної підтримки жінок та дітей з вразливих груп. В Центрі вони зможуть зустрічатимя для спілкування, переглядати тематичні фільми, грати в настільні ігри,. Проектом передбачено, що психолог у відповідності до розкладу буде пропонувати соціально-важливі теми для спільного обговорення. Очікується, що в результаті реалізації проекту буде досягнута краща інгтеграція ВПО в громаду села Ковалівка. Цільова аудиторія: діти ВПО, діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з неповних сімей.
Проєкт

Просвітницький та безпечний простір для жінок Лозно-Олександрівської громади

Організація
ГО "Лозно-Олександрівській Добродій"
Керівник проєкту
Антонова Аліна
Бюджет
238610,00 грн
 
Проект має на меті створити платформу для обговорення та комунікації для вирішення питання підвищення безпеки в громаді, а також встановти камери відеоспостереження та налагодити співпрацю з поліцією. Цільова аудиторія: одинокі матері, незайняті жінки, соціально незахищені сім'ї.
Проєкт

Сучасний простір для діалогу – запорука згуртованості населення

Організація
ГО "Надія на краще"
Керівник проєкту
Лагутіна Наталія
Бюджет
85990,00 грн
 
Проект має на меті активізувати діяльність груп самодопомоги, зміцнити їх здатність знаходити власний підхід до вирішення проблем та задоволення потреб громади шляхом виявлення, пріоритезації та просування їх при прийнятті рішення в громаді. Одна з оснновних задач проекту це інформування громади про запобіганя гендернозумовленному насильству та підвищення безпеки. Цільова аудиторія: жінки та чоловіки похилого віку, ВПО, люди з інвалідністю, багатодітні сім'ї, матері-одиначки, безробітні.
Проєкт

Ресурсний центр для вразливих категорій населення села «Гармонія розвитку»

Організація
ГО «Спілка сільських добродіїв»
Керівник проєкту
Перепечай Анна
Бюджет
107085,00 грн
 
Проект спрямований на розвиток ефективних навичок взаємодії та зменшення психологічного стресу у вразливих сім'ях через зустрічі з психологом, обмін досвідом в групах підтримки, розкриття лідерських якостей та набуття соціальних навичок. Як очікується, ці атктивності сприятимуть підвищенню впливу сімей, з вразливих груп при прийнятті рішень в громаді. Цільова аудиторія: жінки ВПО, багатодітні сім'ї та малозабезпечені сім'ї, сім'ї з важкими життєвими обставинами, одинокі матері та батьки, жінки з інвалідністю, сім'ї з дітьми з інвалідністю, сім'ї з новонародженими дітьми, сім'ї з особами, залежними від алкоголю.
Проєкт

Шульгинський хаб “Не втрачай можливість"

Організація
ГО "Шульгинські зорі"
Керівник проєкту
Костиря Ольга
Бюджет
71200,00 грн
 
Метою проекту є підвищення соціальної активності жінок та чоловіків з вразливих груп, які перебувають у складних життєвих обставинах через створення платформи для розвитку та соціальної адаптації. Цільова аудиторія: сім'ї в важких життєвих обставинах, одинокі матері та батьки, сім'ї з дітьми з інвалідністю, багатодітні сім'ї, сім'ї ВПО, сім'ї, як живуть в ситуації насильства.
Проєкт

Світлиця «Сучасний світ для золотого віку»

Організація
ГО "Старобільська громадська організація "ВОЛЯ"
Керівник проєкту
Костиря Лілія
Бюджет
46200,00 грн
 
Метою проекту є зниження рівня дискримінації жінок та чоловіків старшх 55 років через посилення їхньої громадської активності та залучення до належного управління в громаді. Реалізація проекту допоможе зацікавити людей старшого віку долучатися до розвитку своєї громади. Цільова аудиторія: жінки та чоловіки старшого віку, ВПО та люди з інвалідністю.
Проєкт

Створення діалогового майданчика на відкритому повітрі

Організація
ГО "Аваліст"
Керівник проєкту
Сердюченко Галина
Бюджет
53270,00 грн
 
Створення діалогового майданчика під відкритим небом для комунікацій людей з вразливих груп та всіх зацікавлених мешканців громади. Це сприятиме фізичному та психологічному розвантаженню, позбавленню шкідливих звичок, загальному психологічному стану та згуртованості серед мешканців громади. Цільова аудиторія: багатодітні жінки, матері-одиначки, люди з обмеженими можливостями, жінки ВПО, безробітні.
Проєкт

Спроможна жінка - дієва громада

Організація
ГО «Позитивні зміни»
Керівник проєкту
Сірокурова Ірина
Бюджет
116380,00 грн
 
Проект спрямований на зменшення соціальної ізоляції жінок та чоловіків з вразливих груп. Проектом передбачено облаштування дитячої кімнати в приміщенні бібліотеки. Жінки та чоловіки, які потребують відповідної соціальної допомоги, матимуть можливість вирішити свої нагальні питання та займатися пошуком роботи, і через Інтернет, залишивши своїх дітей в цій кімнаті. Цільова аудиторія: жінки з малими дітьми, батьки дітей з інвалідністю, одинокі матері, багатодітні сім'ї, малозабезпечені сім'ї, ВПО, особи з важкими життєвими обставинами.
Проєкт

«Ресурсний центр (платформа) – від дискусії до дії»

Організація
ГО "Будемо удосконалювати місто Гірське"
Керівник проєкту
Семенова Тетяна
Бюджет
191600,00 грн
 
Створення ресурсного центру (платформи) для підвищення рівня обізнаності та формування активної соціальної позиції жінок, підвищення культурного та інтелектуального розвитку, психологічного розвантаження жінок та чоловіків з вразливих груп. Центр працюватиме для розповсюдження інформації та задля зміни ставлення до гендерно-зумовленого та домашнього насильства, розвінчування гендерних стереотипів. Цільова аудиторія: жінки та чоловіки з вразливих груп, люди з інвалідністю, люди, які належать до соціально незахищених категорій, ВПО.
Проєкт

Центр неформальної освіти «Я хочу! Я можу!»

Організація
ГО «Спілка сільського добробуту у Старобільському районі»
Керівник проєкту
Голуб Любов
Бюджет
49200,00 грн
 
Проект спрямований на посилення соціального впливу жінок та підвищення рівня їх активної участі в різних сферах життя громади шляхом створення центру неформальної освіти "Я хочу! Я можу!" Цільова аудиторія: одинокі матері, малозабезпечені жінки з малими дітьми, люди з інвалідністю, ВПО, багатодітні сім'ї, сім'ї з дітьми з інвалідністю, особи з важкими життєвими обставинами, соціально пасивні жінки.
Проєкт

ПРОтидій НАСильству

Організація
ГО "Комиш-Зорянське об’єднання громадян"
Керівник проєкту
Добріян Ганна
Бюджет
240670,00 грн
 
Облаштування освітлення та встановлення камер відеоспостереження, вирубка чагарнику - це заходи, як передбачені в проекті для створення в громаді безпечного середовища для пересування мешканців/мешканок громади в будь який час доби. ПРоекто передбаено проведення ряду інформаційно-освітніх заходів (тренінги по протидії гендерно-зумовленому насильству ) та публічні акції, з метою приверненняуваги громадян до проблеми гендернозумовленого та домашнього насильства в громаді. Цільова аудиторія: багатодітні жінки, жінки похилого віку, сім'ї з низьким рівнем доходу, сім'ї ВПО та учасники АТО та ООС, підлітки та молодь до 25 років.
Проєкт

Створення мережі інформаційно-ресурсних просторів «СВІТЛИЦЯ.UA

Організація
Громадська організація «Майстерня добробуту»
Керівник проєкту
Лагода Ольга
Бюджет
235643,00 грн
 
Проект забезпечує безкоштовний доступ до он-лайн сервісів для маломобільних груп шляхом створення двох інформаційно-ресурсних центрів. Передбачено навчання з комп’ютерної грамотності, проведення консультацій та інформаційно-просвітницьких заходів з питань гендернозумовленого та домашнього насильства, підвищення правової грамотності, з питань соціалізації та активізації мешканців з вразливих груп населення сіл Остривка та Скелювате. Цільова аудиторія: люди похилого віку, переважно самотні жінки; багатодітні сім'ї, матері-одиначки та матері-одиначки з дітьми з інвалідністю; матері, які виховують дітей до 3 років.
Проєкт

Життя без бар’єрів

Організація
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РУШАЙМО ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
Керівник проєкту
Паталах Олена
Бюджет
119600,00 грн
 
Облаштування кабінету реабілітації на території Інклюзивно-ресурсного центру та надання соціально-психологічної підтримки жінкам з інвалідністю, матерям, які виховують дітей з інвалідністю. Облаштування реабілітаційного кабінету дозволить надавати соціальні послуги, які сприятимуть зменшенню навантаження на жінок, які в даний час змушені возити своїх дітей з інвалідністю до інших громад. Цільова аудиторія: дорослі з інвалідністю, діти з інвалідністю, люди з особливими освітніми потребами.
Проєкт

Безпечна платформа діалогу

Організація
ГО "Жіночі серця Зарічного"
Керівник проєкту
Нагула Ірина
Бюджет
123517,00 грн
 
Створення платформи безпечного діалогу для спілкування, підвищення правової обізнаності чоловіків та жінок про гендернозумовлене насильство, а також для розробки результативних рішень, які допоможуть запобігти насильству, посилити координацію, взаємодію всередені громади між місцевим самоврядуванням та правоохоронними органами . Цільова аудиторія: малозабезпечені сім'ї; одинокі матері; самотні пенсіонери; люди з особливими потребами; сім'ї з дітьми з інвалідністю
Проєкт

Інформаційно-ресурсний простір «Вісь»

Організація
Громадська спілка «Запорізька Рада Реформ»
Керівник проєкту
Залеська Наталія
Бюджет
113812,00 грн
 
Створення Інформаційно-ресурсного простору "Вісь" , як території спільної діяльності влади та громади для ефективної протидії гендернозумовленому насильству через проведення інформаційно-просвітницьких заходів із залученням жінок та чоловіків з вразливих груп. Передбачено випуск щоквартальної місцевої гендерно-чутливої газети. Цільова аудиторія: багатодітні сім'ї; інваліди; одинокі матері, одинокі батьки; літні люди, більшість з яких - самотні бідні жінки.
Проєкт

«Жіночий хаб» в с. Щасливе

Організація
ГО "Молодіжна ініціатива 2017"
Керівник проєкту
Безугла Тетяна
Бюджет
119752,00 грн
 
Створення "Жіночого центру" у селі як простору для посилення згуртованості та ефективного залучення мешканок громади, підвищення ролі жінок у громаді та протидія гендернозумовленому насильству. Передбачено проведення інформаційно-просвітницьких заходів з гендерної рівності, протидії насильству. Цільова аудиторія: сільські жінки, включаючи одиноких мам, багатодітних мам та сім'ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
Проєкт

Простір рівних можливостей

Організація
ГО "Альянс нових мелітопольців"
Керівник проєкту
Стоєва Лілія
Бюджет
227700,00 грн
 
Створення простору де вирішуватимуться питання правової обізнаності, протидії гендернозумовленому та домашньому насильству, визначатиметься алгоритм дії у кризових ситуаціях через можливість комунікації з соціально виключеними мешканцям громади. Простір включатиме: інформаційно-освітній та комунікативно-рекреаційний компонент, місце фізичного та реабілітаційного навантаження. Цільова аудиторія: опікунські сім'ї, сім'ї з дітьми під тимчасовим піклуванням, багатодітні сім'ї, сім'ї учасників ООС , одинокі мами, сім'ї ВПО, пенсіонери, дорослі та діти з інвалідністю.
Проєкт

Платформа підтримки жінок «Без меж»

Організація
ГО «Миколаївка за власне майбутнє»
Керівник проєкту
Ілліна Ганна
Бюджет
130670,00 грн
 
Відкриття Жіночої платформи підтримки - місця, де жінки зможуть розвиватися інтелектуально, фізично та духовно, де вони зможуть отримати психоемоційне розвантаження, підтримувати одна одну та в довгостроковій перспективі впливати на процеси розвитку громади. Цільова аудиторія: жінки ВПО, матері-одиначки, люди з обмеженими можливостями та ті, хто пережив ґендерне насильство.
Проєкт

Створення Центру підтримки жінок з елементами кризової кімнати

Організація
ГО "Сила в волі"
Керівник проєкту
Фоменко Світлана
Бюджет
84200,00 грн
 
Створення Центру підтримки жінок з елементами кризової кімнати (місце, де жінка, яка постраждала від домашнього насильства, зможе перебувати в період горячої фази конфлікту). В Центрі, якй відкриється передбачається проводити: тренінги, круглі столи з представниками влади, зустрічі зі спеціалістами (лікарями, юристами), інформаційні семінари, навчальні курси, перегляд тематичних фільмів з обговоренням, семінари з психологічної підтримки, спрямовані на просвітництво жінок про гендерне та домашнє насильство, соціальну згуртованість . Цільова аудиторія: молоді одинокі мами, багатодітні мами, мами дітей з інвалідністю, жінки постраждалі від домашнього насильства, вдови, ВПО, пенсіонери.
Проєкт

Сильна жінка – сильна нація

Організація
ГО "Крокуємо до мрії"
Керівник проєкту
Кульнева Альона
Бюджет
114200,00 грн
 
Проект передбачає комплекс заходів зі збереження здоров’я, спрямованих на усвідомлення жінками цінності свого жіночого потенціалу, можливостей для самореалізації, а також отримання психологічної підтримки. Під час проекту будуть проводитись тренінги з елементами психологічного розвантаження та саморегуляції; освітні інформаційні сесії на теми: гендерні ролі в сім'ї та суспільстві, протидія гендерному насильству. Цільова аудиторія: жінки ВПО, одинокі матері, люди з обмеженими можливостями та постраждалі від ґендернообумвленого насильства.
Проєкт

Здоровий спосіб життя – безпечна громада

Організація
ГО «Для людей» / «For people»
Керівник проєкту
Балабухін Олександр
Бюджет
162300,00 грн
 
Облаштування в маленькому населеному пунктів, де живе велика кількість ВПО спортивної зали для психологічного розвантаження. Зал планується обладнати сучасними спортивним обладнанням та інвентарем. Спільні спортивні заняття сприятимуть нлагодженню кращих комунікацій, сприятимуть зменшенню пияцтва, підвищенню безпеки, ті хто потерпають від насильства в сім'ї зможуть захистити себе. Цільова аудиторія: ВПО, багато з яких пенсіонери, молоді хлопці та дівчата з малозабезпечених сіме.
Проєкт

Центр соціально-психологічної підтримки для жінок, які перенесли рак молочної залози

Організація
ГО «Дивись серцем»
Керівник проєкту
Гарина Анастасія
Бюджет
104009,00 грн
 
Проект спрямований на підтримку жінок з діагнозом рак молочної залози у м. Волноваха та Волноваському районах. В проекті передбачена соціальна робота з членами їх сімей. Заплановано ряд тренінгів, семінарів та публічні заходи, з метою зробити проблеми таких жінок більш помітними, підвищити обізнаність громади щодо раку молочної залози та раннього виявлення. Цільова аудиторія: жінки з обмеженими можливостями, жінки, які пережили рак раку, групи ВПО, жінки, які не працюють, матері-одиначки, матері дітей з інвалідністю.
Проєкт

Громадський простір соціальної мобілізації населення Яковлівськогостаростинського округа Соледарської ОТГ задля гендерної рівності та розширення можливостей

Організація
ГО «Світанок села Яковлівка»
Керівник проєкту
Борщ Людмила
Бюджет
125670,00 грн
 
Створення громадського простору з метою соціальної мобілізації та запобігання насильству та насильству (включаючи домашнє насильство) для населення у сільському культурному центрі. Такий простір стане мережею спілкування, навчання та підвищення обізнаності з урахуванням потреб жінок різного віку через тренінги, семінари. Цільова аудиторія: ВПО, пенсіонери, інваліди, одинокі матері / батьки.
Проєкт

Облаштування інклюзивного дитячого майданчику у селі Вільному

Організація
Вільненський місцевий благодійний фонд «Надія»
Керівник проєкту
Клеба Алла
Бюджет
84200,00 грн
 
Облаштування дитячого майданчика інклюзивним, сучасним, безпечним, комфортним обладнанням для дітей та дітей з інвалідністю. Цей дитячий майданчик стане своєрідним місцем соціалізації як для батьків, так і для дітей з інвалідністю. Цільова аудиторія: діти з обмеженими можливостями та їх батьки.
Проєкт

Центр надії і добра

Організація
Громадська організація «ЗОЛОТІ ПРУДИ»
Керівник проєкту
Кононенко Олеся
Бюджет
117450,00 грн
 
Створення ресурсного центру для жінок, які постраждали від домашнього насильства та жінок старшого віку для підвищення їх обізнаності щодо гендерних питань, захисту прав людини та можливості відновлення врівноваженого психологічного стану. Передбачено проведення тренінгів з жіночого лідерства. Ція діяльність покращить якість життя цільової аудиторії, створить комфортний психологічний клімат, атмосферу доброти і чуйності. Цільова аудиторія: жінки та дівчата, люди з обмеженими можливостями, матері-одиначки, багатодітні матері, люди з малозабезпечених сімей.
Проєкт

Простір розвитку та змін - допоможемо усім!

Організація
ГО “Пані в громаді”
Керівник проєкту
Гура Світлана
Бюджет
162300,00 грн
 
Створення безпечного простору для вразливих категорій жінок, інформування жінок та дівчат про ознаки гендерного насильства та протидію насильства, надання конфіденційної психологічної підтримки та правової допомоги постраждалим. Передбачено залучення жінок до курсів самозайнятості для підвищення їх самооцінки жінок та створення можливості для фінансової незалежності. Цільова аудиторія: жінки та дівчата з вразливих груп громади.
Проєкт

Облаштування безбар'єрного простору для доступності маломобільних груп населення

Організація
ГО "Добробут» Бахмутського району Донецької області"
Керівник проєкту
Лендел Ольга
Бюджет
119200,00 грн
 
Проведення аудиту доступності в громаді, а також низки роз'яснювальних заходів, спрямованих на те, щоб зробити помітними проблеми людей з обмеженими можливостями, окреслити де саме відбувається порушення їх прав, показати неможливість доступу до життєвонеобхідних послуг в громаді та обмеження на висловлення їх громадської думки. Цільова аудиторія : люди з інвалідністю.
Проєкт

Рух без обмежень

Організація
ГО «Фортуна»
Керівник проєкту
Богачова Галина
Бюджет
107200,00 грн
 
Придбання 8 спеціальних візків для людей з інвалідністю та проведення аудиту доступності до основних соціальних будівель у населеному пункті. Цільова аудиторія: люди з інвалідністю.
Проєкт

Здорова жінка-безпечна громада

Організація
ГО "АРЛАНДА" Поддержка программы чтения с экрана включена
Керівник проєкту
Щедра Олександра
Бюджет
133020,00 грн
 
Для забезпечення рівного доступу до медичних послуг, особливо жінок з вразливих груп, буде відремонтовано гінекологічний кабінет та облаштовано його новим сучасним обладнанням: гінекологічним мобільним кріслом, екраном, паровим стерилізатором, контейнером для дезінфекції. Лікарі пройдуть навчання з метою навчтися ідентифікувати травми у жінок, які пережили домашнє насильство. Цільова аудиторія: жінки з вразливих груп.
Проєкт

Створення кризової кімнати для постраждалих від домашнього насилля

Організація
ГО «Беззаботівка»
Керівник проєкту
Любива Лариса
Бюджет
91000,00 грн
 
Створення кризової кімнати для жінок, постраждалих від домашнього насильства, де вони зможуть отримати психологічну підтримку, юридичну допомогу та зперебувати короткий час. Планується налагодження продуктивгної взаємодії з місцевою владою та поліцією. Цільова аудиторія: Жінки, які постраждали від домашнього насильства, та жінки, які опинились у складних життєвих обставинах.
Проєкт

Встановлення сонячних ліхтарів вздовж дороги села Петрівка Друга

Організація
ГО «Районна молодіжна організація «Спектр»
Керівник проєкту
Баришник Лілія
Бюджет
133450,00 грн
 
Встановлення ліхтарів для освітлення дороги на території Петрівського району між селами Петрівка Друга та Микільське. Це забезпечить безпечне пересування жінок та дівчат у темний період доби між цими селами. Цільова аудиторія: молоді жінки та дівчата
Проєкт

Створити Хаб «Довіра» з надання соціальних послуг жінкам

Організація
"БО Благодійний фонд «Валітерана»"
Керівник проєкту
Ролинська Віра
Бюджет
84200,00 грн
 
Створення центру "Довір", який надаватиме соціальні послуги жінкам, постраждалим від домашнього насильства, де вони зможуть зустрічатися з психологам, отримувати безоплатну правову допомогу, брати участь в семінарах та тренінгах з питань гендерної рівності, в інформаційно-просвітницьких заходах з питань запобігання та протидії домашньому насильству щодо жінок, дітей та людей похилого віку. Цільова аудиторія: самотні жінки, самотні літні люди, жінки з інвалідістю, внутрішньо переміщені особи
Проєкт

Соціальний кризовий центр “ Гречаночка” для мешканців села Кам’янка, села Новоселівка

Організація
ГО “ Беріг надії”
Керівник проєкту
Караджелі Тетяна
Бюджет
140861,00 грн
 
Попередження, інформування та захист прав жінок національних меншин (етнічних гречанок та етнічних татарок) від гендерного та домашнього насильства, сексуальних домагань, пов'язаних з конфліктом тощо. Посилена координація та взаємодія між громадою, місцевими органами влади та правоохоронними органами в сфері профілактики та протидії гендерному та домашньому насильству. Цільова аудиторія: представниці грецької та татарської діаспори, серед яких: жінки з інвалідністю, багатодітні матері, одинокі мами, жінки, що опинились у складних життєвих обставинах.