Підтримані проекти

Мікрогранти для випускниць 1-го циклу Академії Жіночого Лідерства з Покровської, Могилівської та Царичанської ОТГ Дніпропетровської області в рамках проекту DOBRE

Проект

Сенсокімната «Рівновага» – інноваційний осередок соціалізуючих, ігрових та просвітницьких тренінгів

Організація
Громадська організація "Могилівська спілка сільської молоді"
Керівник проекту
Смірнова Тетяна Володимирівна
Бюджет
18170,00 грн
 
Громадський запит на організацію форм активного навчання може бути задоволений шляхом функціонування тренінгової зони на базі сенсорної кімнати "Рівновага", в облаштуванні та організації діяльності якої і полягає діяльність проекту.
Проект

Школа психоемоційної рівноваги

Організація
Громадська організація "Могилівська спілка сільської молоді"
Керівник проекту
Барабаш Ірина Володимирівна
Бюджет
18190,00 грн
 
Облаштування на базі КЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» кімнати «Рівновага» для сенсорної стимуляції та інтеграції, як одного з засобів немедикаментозного поліпшення стану психічного та фізичного здоров’я дітей стане запорукою всебічного розвитку та виховання кмітливого та креативного підростаючого покоління. Створить осередок радісного настрою, дасть заряд енергії, сприятиме розвитку інтелекту, де під керівництвом психолога діти навчаються осмислено діяти і правильно реагувати в різних ситуаціях за рахунок розвиваючого, яскравого і дуже цікавого наповнення кімнати.
Проект

Лікарня приязна до пацієнтів: створення комфортних умов для дітей раннього віку

Організація
Царичанська районна громадська організація «Берегиня»
Керівник проекту
Велегура Євгенія Миколаївна
Бюджет
36000,00 грн
 
В рамках реалізації проект передбачено створення комфортних умов для дітей раннього віку, буде акцентовано увагу на актуальній та гендерно-чутливій проблемі відсутності у громаді пристосованих місць для годування та перевдягання дітей раннього віку, навіть у таких найбільш відвідуваних громадських будівлях як лікарня. Планується облаштування комфортного простору (окремої кімнати) у НКП «Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Царичанської селищної ради для задоволення індивідуальних потреб дітей раннього віку (від можливості погодувати і перевдягти до куточка спеціальної інформації та «соціальної шафи» речей для дітей із малозабезпечених сімей).
Проект

Створення безпечного середовища для жінок Покровської ОТГ

Організація
Андріївська благодійна організація «ДОВІРА»
Керівник проекту
Булах Ольга Павлівна
Бюджет
18200,00 грн
 
Проект передбачає обєднати жінок Покровської громади для створення безпечного середовища та мережі жінок для підтримки гендерної рівності. І як результат створити жіночу раду при виконавчому комітеті для реалізації ініціатив, які є важливим для жінок в нашій громаді.
Проект

GIRLS HAVE THE POWER –дівчата мають силу

Організація
Громадська організація " Молодь Покровщини"
Керівник проекту
Вялих Вікторія Анатоліївна
Бюджет
18145,00 грн
 
Проект має на меті інформування та просвітництво дівчат сільської молоді Покровської ОТГ задля підвищення обізнаності з питань збереження жіночого здоров’я, подолання гендерних стереотипів задля успішної самореалізації, протидії насиллю та самозахисту, розвитку лідерського потенціалу дівчат у громадському та особистому житті, сприяння створення комфортного та безпечного середовища. Проект включатиме в себе цикл тренінгів за участі експерток з вищезазанчених проблем, перегляд та обговорення кіно про боротьбу жінок за рівні права, розповсюдження тематичної інформації. Результатом проекту передбачається поінформування про права та можливості жінок та підвищення громадської активності дівчат шляхом залучення учасниць до діяльності Молодіжної ради та ГО «Молодь Покровщини», зменшення вразливості від гендерних стереотипів, попередження насилля, підвищення впевненості у собі, створення мережі взаємопідтримки дівчат різних населених пунктів ОТГ.