Підтримані проекти

Мікрогранти для випускниць 2-го циклу Академії Жіночого Лідерства з Бобринецької, Нокоукраїнської та Маловисківської ОТГ Кіровоградської області в рамках проекту DOBRE

Проект

МАМ-центр – простір для Мобільних Активних Мам

Організація
Громадська організація «В єднанні- сила»
Керівник проекту
Федорчук Зорина Миколаївна
Бюджет
36400,00 грн
 
Створення майданчику для ефективної комунікації, обміну та реалізації ініціатив активних жінок Новоукраїнської ОТГ, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною.
Проект

Школа депутаток

Організація
Громадська організація «Молодих освітян “ДієVO”»
Керівник проекту
Матковська Марина Володимирівна
Бюджет
36406,48 грн
 
Тренінгова програма для жінок Маловисківської ОТГ, які є громадськими активістками і прагнуть стати депутатками місцевого органу самоврядування.
Проект

Повертаємось разом до життя після АТО

Організація
Громадська організація "Центр територіального успіху"
Керівник проекту
Кривошея Людмила Петрівна
Бюджет
36000,00 грн
 
Проект передбачає створення осередку для мешканців громади - учасників бойових дій, членів їх сімей, родин загиблих воїнів АТО, постраждалих учасників Революції Гідності - з метою підтримки, організації і проведення фізично-оздоровчих, реабілітаційних та спортивно-масових заходів. Як результат комплекс означених заходів дасть можливість покращити психологічний та емоційний стан цієї категорії мешканців ОТГ, адаптуватися до реального життя та реадаптуватися в умовах співжиття у громаді.
Проект

Створення гендерного ресурсного центру як осередку розвитку жінок

Організація
Громадська організація "Центр територіального успіху"
Керівник проекту
Телих Наталія Володимирівна
Бюджет
36000,00 грн
 
З метою розвитку потенціалу жінок громади, проектом передбачається створення Гендерного ресурсного центру, який стане осередком для обміну знань та спілкування, де проводимуться обговорення з тем, що цікаві жінкам у даний час, заходи з прав людини, гендерної рівності, протидії домашньому насильству, лідерства, проектного менеджменту, комунікації.