Підтримані проєкти

Посилення економічних можливостей та захист соціальних прав жінок

Проєкт

Права та можливості жінок-підприємниць в контексті місцевої політики

Організація
Благодійний фонд «Центр підтримки ініціатив»
Керівник проєкту
Порайко Оксана
Бюджет
54080,00 грн
 
Сприяння посиленню економічних можливостей жінок та забезпечення ґендерної рівності у заходах «Програми сприяння розвитку підприємництва у м. Львові за 2011-2013роки» шляхом проведення оцінки даної Програми та її реалізації у 2011 році з використанням методології оцінки на основі трансформаційного підходу із залученням зацікавлених осіб.
Проєкт

Жінки Франкового краю за розвій молодіжного підприємництва

Організація
Інформаційно-профілактичний кризовий жіночий центр
Керівник проєкту
Крика Жанна
Бюджет
42870,00 грн
 
Ініціювання програм та проектів підтримки жіночого молодіжного підприємництва на Дрогобиччині, проведення регіональної інформаційно-просвітницької та адвокасі-кампаній в тому числі із залученням кращого досвіду та практик міжрегіональних партнерів-НУО, створення системи правового забезпечення залучення заощаджень заробітчан, тимчасових трудових мігрантів, в економічні та соціальні програми розвитку Львівщини.
Проєкт

Громадськість та центри зайнятості за ґендерну рівність на ринку праці

Організація
Дніпропетровська обласна ГМО "Асоціація дискуційних клубів"
Керівник проєкту
Карельська Євгенія
Бюджет
53400,00 грн
 
Мета проекту - сприяти захисту прав жінок на працю та подоланню ґендерної дискримінації у сфері працевлаштування та зайнятості шляхом проведення інформаційно-просвітницької кампанії для фахівців центрів зайнятості із забезпечення принципів ґендерної рівності в процесі надання соціальних послуг безробітним жінкам