Підтримані проєкти

Рівна участь жінок у процесі прийняття рішень та у політичному житті країни

Проєкт

Обери cвій власний шлях!

Організація
Міська громадська молодіжна організація «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет»
Керівник проєкту
Жукова Наталія
Бюджет
24551,00 грн
 
Мета проекту – надати можливість жінкам Токмака та Токмацького району взяти безпосередню участь у роботі органів виконавчої влади та органах місцевого самоврядування шляхом стажування протягом шести місяців задля створення передумови для їх професійного зростання і успішної суспільно-політичної та підприємницької активності.
Проєкт

Роль жінки в політиці: змінимо стереотипи!

Організація
Обласне громадське об'єднання "Волинські перспективи"
Керівник проєкту
Литвина Наталія
Бюджет
52800,00 грн
 
Проект спрямований на підвищення рівня участі представниць громадських організацій та депутаток місцевих рад Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського та Нововолинська в процесі прийняття рішень та політичному житті на місцевому та державному рівнях, що має змінити суспільні стереотипи щодо участі жінок в політичних процесах та державотворенні. Результати будуть досягнуті шляхом проведення інтерактивних навчань для учасниць проекту, круглих столів за участю чоловіків-держслужбовців, депутатів та активістів громад з наступним широким висвітленням інформації в ЗМІ та поширення інформаційно-агітаційних матеріалів.
Проєкт

Повышение роли женщин в общественно-политической жизни АТО Гагаузия

Організація
ОА "Юридическая клиника Комрат"
Керівник проєкту
Баурчулу Наталья
Бюджет
43024,00 грн
 
Проект направлен на усиление роли женщин в общественной жизни, увеличение доли их представительства в органах власти и повышению уровня их подготовки в сфере государственного управления и менеджмента. В рамках проекта предусмотрена реализация следующих видов деятельности: подготовка, издание и распространение информационной брошюры «Участие женщины в общественно политической жизни АТО Гагаузия», проведение 6 обучающих тренингов ««Через обретение знаний – к действиям», опубликование 3 статей в местной прессе, проведение круглого стола «Роль женщин в политической и общественной жизни региона».
Проєкт

Ґендерний мейнстриминг в політичному житті м. Севастополя

Організація
ГО "Жіночі Альтернативи"
Керівник проєкту
Гришина Анастасія
Бюджет
39830,00 грн
 
У межах проекту пропонується провести ряд заходів щодо впровадження процесу ґендерного інтегрування на рівні органів місцевого самоврядування, для представників та представниць політичних партій м. Севастополя.
Проєкт

Рівна участь жінок у процесі прийняття рішень

Організація
ГО "Маріупольський ґендерний центр"
Керівник проєкту
Дегтеренко Анастасія
Бюджет
52895,00 грн
 
Проект спрямовано на посилення можливостей жінок виборчого корпусу місцевої влади, розвиток ґендерної чуйності депутатів і фахівців районних Рад міста Маріуполя для посилення роботи з обліку потреб жінок, забезпечення ґендерної рівності в прийнятих рішеннях і діях. Планується проведення навчання депутатів і співпрацівників 4 районних рад проведенню ґендерної експертизі проектів документів і рішень, створення «Путівника депутата з ґендерної експертизи проектів рішень», обговорення значимості цієї роботи за круглим столом за участю керівництва Маріупольської міської ради та ЗМІ регіону