Підтримані проєкти

Гранти для молодих жінок та дівчат в рамках програми "Перший крок до успіху"

Проєкт

Media Sapiens

Організація
Благодійний фонд «Добробут України»
Керівник проєкту
Колеснік Юлія Василівна
Бюджет
8300,00 грн
 
Media Sapiens – серія тренінгів з розвитку критичного мислення та медіа грамотності для школярів 9-11 класів з сільської місцевості Одеської області.
Проєкт

Курси з інформатики та програмування для жінок

Організація
Громадська організація «Марiупольський Айтi кластер»
Керівник проєкту
Клименко Олександра Олександрівна
Бюджет
15000,00 грн
 
Створення на базi Марiупольського айтi кластеру програми для безкоштовного навчання жiнок iнформатицi та основам програмування, з подальшим супроводом при стажуванні в ІТ-компаніях міста.
Проєкт

Право на життя без насильства (Без насильства у майбутнє)

Організація
Вінницька громадська організація “Інформаційно – просвітницький центр «ВІСЬ»
Керівник проєкту
Забаштанська Марина Михайлівна
Бюджет
15000,00 грн
 
Проведення інформаційно - просвітницької програми з протидії насильству щодо дівчат в навчальних колективах міста Вінниці, для підлітків 16 – 21 років ( в т. ч. з числа ВПО); сприяння створенню безпечного середовища в тому числі об’єднуючись в групи взаємопідтримки та психологічне консультування. Інформаційно - просвітницька програма передбачає перегляд соціального театру, проведення психологічних груп, поширення друкованої продукції, проведення конкурсу слоганів, вуличної акції флешмобу «Я хочу жити в країні без насильства».
Проєкт

Жіноче обличчя історії м. Житомира

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет»
Керівник проєкту
Костриця Дар'я Вікторівна
Бюджет
10000,00 грн
 
Проект передбачає популяризацію внеску успішних та видатних жінок у розвиток м. Житомира різних епох
Проєкт

Крок у майбутнє

Організація
Благодійна організація «Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї»
Керівник проєкту
Вертола Світлана Андріївна
Бюджет
15000,00 грн
 
Надання інформації дівчатам 14-17 років, що проживають у сільській місцевості Чернігівщини щодо збереження репродуктивного здоров’я, відповідальної поведінки та безпечних стосунків; розвиток навичок самопрезентації та ораторського мистецтва учасниць програми; мотивація та надання інформації про ресурси та наявні можливості щодо активного залучення до громадського життя села, регіону та країни в цілому.
Проєкт

Підвищення правової освіти неповнолітніх засуджених в місцях позбавлення волі

Організація
Громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини»
Керівник проєкту
Зінчук Юлія Олександрівна
Бюджет
13210,00 грн
 
Підвищення рівню правових знань серед неповнолітніх засуджених, їх правосвідомості та правової культури, шляхом проведення серії навчально-виховних заходів та розповсюдження буклету з правових знань.
Проєкт

Нова ти, твори!

Організація
Благодійна організація " Благодійний фонд "Серденько""
Керівник проєкту
Касілова Аліна Ігорівна
Бюджет
10100,00 грн
 
Підтримка та реабілітація дівчат-підлітків, які потерпають від батьківської байдужості, насилля, жебракування, самотності у соціумі шляхом проведення комплексу зустрічей – тренінгів в місті Івано-Франківську.
Проєкт

Платформа успіху

Організація
Реабілітаційний центр «Вихід Є!»
Керівник проєкту
Заяць Юлія Богданівна
Бюджет
15000,00 грн
 
Зміцнення психо-емоційного стану та підвищення інтелектуального розвитку дівчат-вихованиць інтернатів та будинків сімейного типу, формування у них чіткого бачення свого майбутнього і шляхів до досягнення бажаного, посилення мотивації та патронаж дівчат під час вступу в навчальні заклади I-IV рівня акредитації.
Проєкт

ЗМІНЮЙ!СЯ

Організація
Громадська організація «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут Республіка»
Керівник проєкту
Макаренко Софія Володимирівна
Бюджет
15000,00 грн
 
Змінити дівоче ставлення до себе й власного місця у сучасному суспільно-політичному житті та навчити молодих українок відстоювати свої переконання шляхом неформального навчання та дебатування.
Проєкт

Школа особистісного зростання

Організація
Білоцерківська міська організація Товариства Червоного Хреста України
Керівник проєкту
Бараєва Діана Олегівна
Бюджет
15000,00 грн
 
Підвищити рівень самооцінки та індивідуальності дівчат м. Біла Церква, розуміння їхнього власного «Я», сприяти розвитку особистісних якостей ( як: лідерство, самопрезентація, комунікабельність, цілеспрямованість), шляхом проведення «Школи особистісного зростання» у період 2017-2018 рр.
Проєкт

Моє тіло – мої правила

Організація
Бердичівська МГМО "Молодь обирає життя"
Керівник проєкту
Горобчук Мирослава Олександрівна
Бюджет
14882,00 грн
 
Превентивна кампанія з протидії сексуального насилля серед учениць-лідерок 4-х професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) міста Бердичева. Проект включає в себе надання інформації щодо насилля та його видів, формування навичок безпечної сексуальної поведінки та поширення цих знань шляхом проведення інтерактивних занять «Я вмію себе захистити».
Проєкт

"Розвиток молодіжного жіночого лідерства в рамках Програми «Перший крок до успіху-2017» в Південному регіоні України"

Організація
Центр Демократичного Розвитку Молоді «Синергія»
Керівник проєкту
Котельнікова Юлія Олександрівна
Бюджет
60000,00 грн
 
Розвиток та посилення молодіжного жіночого руху в Південному регіоні через реалізацію різних освітніх заходів, реалізації Програми «Перший крок до успіху» та підтримці молодих лідерок на шляху формування їх особистісного потенціалу, і сприяння в їхній самореалізації в громадському секторі та професійній діяльності. Сприяти формуванню гендерно-обізнаної молоді.
Проєкт

Перший крок до успіху-2017 в північному регіоні

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет»
Керівник проєкту
Тарасенко Наталія Леонідівна
Бюджет
60000,00 грн
 
Посилення молодіжного жіночого лідерства та створення мережі дівчат-лідерок у Житомирській, Вінницькій, Чернігівській, Черкаській, Київській областях шляхом проведення заходів з активізації, розвитку просоціальної позиції, відповідних особистісних та професійних якостей (як-от: асертивність, комунікабельність, цілеспрямованість, навички самопрезентації тощо), сприянні їхній самореалізації в громадській та професійній діяльності.
Проєкт

Перший крок до успіху – 2017 у східному регіоні України

Організація
Громадська організація "Лінк"
Керівник проєкту
Кулигіна Марина Сергіївна
Бюджет
48000,00 грн
 
Формування сильних молодіжних жіночих громад в регіонах України, шляхом впровадження програми для освіти та підтримки молодих лідерок, віком 17-22 роки в розвитку особистісного потенціалу й сприянні їхній самореалізації в громадській та професійній діяльності. Програма передбачає проведення інформаційної компанії з популяризації участі жінок у житті громад в сфері бізнесу, освіти та науки; проведення конкурсу серед молодих жінок лідерок східного регіону та 3 денної мотиваційно-навчальної програми для переможниць з подальшою допомогою у розвитку особистісного лідерського потенціалу та можливістю втілення в життя їхніх соціальних ідей.
Проєкт

Жіноче щастя – у жіночих руках

Організація
ВОГО «Корпорація щастя»
Керівник проєкту
Созонік Ольга Іванівна
Бюджет
60000,00 грн
 
В обласних центрах Західного регіону будуть проведені круглі столи на тему молодіжного жіночого лідерства та просування ідей гендерної рівності на робочому місці, сім’ї, системі освіті, громаді загалом. Заходи будуть висвітлені у локальних ЗМІ, соціальних мережах. Під час круглих столів буде презентовано програму ПКУ та оголошено про початок конкурсу. До участі у фінальній зустрічі переможниць буде відібрано 25 учасниць за результатом конкурсного відбору анкет. Під час фінальної зустрічі для них буде проведено інформаційний семінар із питань гендерної рівності, зустріч із жінками-лідерками, які просувають ідеї молодіжного лідерства як стилю життя, тренінг лідерства, вистава-форум-театру і тренінг написання проектів та фандрайзингу. Буде створено блог на тему молодіжного жіночого лідерства, на якому будуть розміщуватися корисні мотивуючі статті, фільми, приклади успішного жіночого лідерства, інформативні статті на тему гендерної рівності, із погодженою регулярністю на блозі вестиметься дискусія для привернення уваги до теми молодіжного жіночого лідерства.