Підтримані проекти

Проекти, підтримані в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Проект

Школа молодої сім’ї

Організація
Керівник проекту
Антонян Белла
Бюджет
5000,00 грн
 
"Школа молодої сім’ї" - попередження та подолання проблем молодого студентського подружжя. Проект передбачає проведення серії тренінгів інформаційного та практичного характеру; організацію умовних практичних "випробувань" для бажаючих; показ форум-вистави на проблемну тематику, що стосується студентської сім’ї.
Проект

Центр розвитку молодіжних ініціатив

Організація
Керівник проекту
Костюк Наталія
Бюджет
5000,00 грн
 
Проект "Центр розвитку молодіжних ініціатив" має за мету реалізувати комплексну систему мотиваційних заходів, які допоможуть молодим людям пізнати свої можливості, розкрити свій потенціал та реалізувати його у вигляді власних проектів.
Проект

Хочеш змінити світ – зміни свій спосіб життя

Організація
Керівник проекту
Крегель Христина
Бюджет
4839,00 грн
 
Пропаганда здорового способу життя серед дітей села. Заклик до змістовного і цікавого життя, формування серед дітей села вміння цінувати здоров'я. Проект має мету привити дітям почуття відповідальності за своє життя, прагнення до самовиховання і самореалізації.
Проект

Фенікс

Організація
Керівник проекту
Гаврилова Анастасія
Бюджет
7296,00 грн
 
Проект спрямовано на самореалізацію, розвиток творчих здібностей та лідерських навичок дітей з Антонівської школи-інтернату. Проект включатиме творчу та освітню частини, під час яких діти братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та розважальних заходах.
Проект

Школа громадської активності для дівчат "Активна дія"

Організація
Керівник проекту
Юр'єва Сабіна
Бюджет
4792,00 грн
 
Подолання ґендерних стереотипів дівчат м. Маріуполя щодо їх ролі у сучасному суспільстві, розвиток лідерських якостей, а також ознайомлення з суттю громадської діяльності та інструментами (механізмами) діяльності громадської організації. Проект передбачає залучення дівчат до активної участі у житті міста та наступна реалізація учасницями власних ініціатив.
Проект

Соціальна столова "Їжа життя" в сільській школі

Організація
Керівник проекту
Дітковська Анна
Бюджет
8000,00 грн
 
Проект ставить за мету покращити загальний стан малозабезпечених дітей, дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей с. Аграрне м. Сімферополь, та підвищити їх мотивацію до навчання шляхом забезпечення їх щоденними сніданками та проведення культурних заходів. Проведення інформаційно-просвітницької кампанії по приверненню уваги місцевих мешканців, громади та підприємців до проблеми дитячого харчування у сільській школі.
Проект

Створення молодіжних відео-роликів на соціально важливу тематику

Організація
Керівник проекту
Тарканій Ганна
Бюджет
7575,00 грн
 
Підвищення поінформованості та, відповідно, збільшення соціальної активності і відповідальності молоді Закарпаття й інших регіонів України досягатиметься шляхом створення відео-роликів на суспільно важливу тематику та презентації їх у молодіжному середовищі (у навчальних закладах, на телебаченні, веб-ресурсах, у соціальних мережах).
Проект

Крок до лідерства

Організація
Керівник проекту
Кривой Наталя
Бюджет
8080,00 грн
 
Розвиток соціальної активності, лідерства, навичок раціонального використання часу, впевненої поведінки, егалітарної свідомості серед студентської молоді міста шляхом реєстрації та проектної діяльності Житомирської обласної молодіжної громадської організації "Молодіжна позиція" (ініціаторками створення організації є 4 переможниці програми "Перший крок до успіху" 2007-2011 років).
Проект

Ґендерна освіта у районних школах Львівської області

Організація
Керівник проекту
Кіт Христина (Плюта)
Бюджет
8340,00 грн
 
Привернення уваги громадськості, у тому числі освітян до ґендерної дискримінації, підвищення рівня обізнаності місцевої громади та освітян у сфері ґендерної рівності.
Проект

Еко-Я

Організація
Керівник проекту
Аліксейчук Христина
Бюджет
8000,00 грн
 
Залучення студентської молоді до соціальної відповідальності, сприяння захисту дітей з інтернатів від соціальної байдужості сьогодення. Провідна ідея проекту: попередити у наймолодшого покоління залежність від алкоголю та тютюну, підняття проблем навколишнього середовища серед дітей з дитячих будинків.
Проект

Форум-театр "Вихід за рамки".

Організація
Керівник проекту
Вертеба Яна
Бюджет
8186,00 грн
 
Сприяння усвідомленню молоддю актуальних соціальних проблем та пошуку їх вирішення з допомогою поглиблення їх розуміння та аналізу через особистісний досвід, а також формування у учасників активної громадської позиції і відповідальності за те, що відбувається у суспільстві шляхом підвищення рівня їх особистісного та творчого потенціалу.
Проект

Арт-терапевтичні сесії для молоді "Крізь кольорові окуляри".

Організація
Керівник проекту
Пухер Ірина
Бюджет
4812,00 грн
 
Організація змістовного дозвілля молоді із малозабезпечених сімей, із залученням її до арт-терапевтичних сесій як способу роботи над розкриттям власного потенціалу, втілення у життя молоді принципів здорового і активного способу життя, застосування альтернативного способу проведення дозвілля.
Проект

"Перший успішний крок" - шлях до працевлаштування дівчат Косівщини"

Організація
Керівник проекту
Близнюк Людмила
Бюджет
5000,00 грн
 
Проект "Перший успішний крок" - шлях до працевлаштування дівчат Косівщини" передбачає реалізацію заходів щодо адаптації соціально незахищених груп населення - безробітних дівчат до скрутних економічних умов життя, підвищення їх творчого потенціалу за допомогою створення молодіжної Етно-школи.