Підтримані проекти

Проекти, підтримані в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Проект

Я МОЖУ ТОМУ, ЩО Я ХОЧУ!

Організація
Керівник проекту
Марків Марія
Бюджет
5000,00 грн
 
У форматі методики «лекції-тренінгу» молоді дівчата матимуть можливість навчитись конкретизувати свої мрії/бажання, ставити цілі, складати стратегічний план досягнення цілей, визначати пріоритети, навчитись розумно керувати часом.
Проект

Правова просвіта активістів студентського самоврядування ВНЗ м. Житомира

Організація
Керівник проекту
Безсмертна Вікторія
Бюджет
5000,00 грн
 
Підвищення рівню обізнаності активістів студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста Житомир з питань прав людини; підвищення рівню поінформованості студентів навчальних закладів з приводу їхніх прав та обов’язків, шляхом проведення тренінгів, навчальних квестів та публікацією журналу-мультими.
Проект

Одна батарейка від сім'ї - 400 літрів чистої Тилігульської води

Організація
Керівник проекту
Котельнікова Юлія
Бюджет
5000,00 грн
 
Вирішення проблеми утилізації відпрацьованих елементів живлення на території селищ прилеглої до Тилігульської лагуни, шляхом створення пунктів збору батарейок в 12 навчальних закладах та 2-х Регіональних ландшафтних парках; підвищення екологічної обізнаності (освіченості та свідомості) місцевого населення через проведення навчально-виховних семінарів "Сміття навколо нас".
Проект

Жінки у владі" або "Кроки жінки у політиці

Організація
Керівник проекту
Шегда Наталя
Бюджет
5000,00 грн
 
Допомога молодим активісткам реалізувати себе у представницьких органах влади, через проведення для дівчат тренінгів та зустрічей з успішними жінками, а також організацію стажування у місцевих органах влади.
Проект

Відкрий своє серце!

Організація
Керівник проекту
Горбач Наталія
Бюджет
4535,00 грн
 
Налагодження  стосунків, порозуміння між громадою і людьми з обмеженими можливостями, набуття практичних навичок активної участі молоді  в житті міста,  формування толерантного, позитивного ставлення молоді до «особливих» людей, залучення молодих людей до благодійної, волонтерської діяльності. Діяльність проекту буде здійснюватися через акції, свята, флеш-моби, фотовиставки, білборди, та ін.