Підтримані проекти

Проекти, підтримані в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Проект

Живи в гармонії з природою!

Організація
Керівник проекту
Філюта Катерина
Бюджет
6870,00 грн
 
Проект передбачає інформування населення селища Ратне про важливість толерантного співжиття людини і природи. Для цього будуть проведені наступні дії: надання матерям дітей, які відвідують дитячий садок, необхідних знань про формування екологічної свідомості у їх дітей; роз’яснення дітям із дитячого садка у формі гри важливості любові до природи; пояснення підліткам (школярі Ратнівської школи-гімназії №1) через демонстрацію фільму на екологічну тематику важливості толерантного ставлення до природи та екологічно правильної поведінки для їх же благополучного майбутнього.
Проект

Моделювання Верховної Ради України

Організація
Керівник проекту
Костюк Ірина
Бюджет
7285,00 грн
 
Ініціатива передбачає ознайомлення учасників із засадами роботи ВРУ, процесом законотворення та посадою депутата. Проект складається із серії навчальних тренінгів, зустрічей з відомими політико-громадськими діячами та імітації парламентського слухання законопроекту.
Проект

Школа молодіжної журналістики

Організація
Керівник проекту
Бондаренко Руслана
Бюджет
5960,00 грн
 
Проект надає можливість лідерам інформаційних відділів білоцерківських ВИШів отримати всі необхідні знання та практичні навички для створення студентських ЗМІ. Задіяність молоді у студентських ЗМІ сприяє розвитку зацікавленості до громадського та політичного життя, сприяє  формуванню медіаграмотності та небайдужого ставлення до проблем суспільства.
Проект

Бізнес в жіночі руки

Організація
Керівник проекту
Пастриган Мар'яна
Бюджет
8000,00 грн
 
Проект спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні шляхом залучення до цієї справи жінок. У форматі тренінгу дівчата та молоді жінки дізнаються як складати бізнес-плани, шукати інвесторів, як стати впевненими в собі, психологічні аспекти бізнесу, як правильно ставити цілі, тобто все для того щоб розпочати власну справу. А зустріч з успішними жінками Прикарпаття надихне їх попробувати себе в бізнесі, додасть мотивації та енергії для втілення своїх ідей в життя.
Проект

Конкурентоспроможність молоді – шлях до успіху всієї громади!

Організація
Керівник проекту
Стрелець Вікторія
Бюджет
8000,00 грн
 
Проект спрямований на розвиток особистісних та професійних навичок і вмінь молоді з подальшим застосуванням цих знань на практиці, що допоможе учасникам і учасницям проекту не лише змінювати своє життя, але й здійснювати власний вагомий внесок у розвиток своїх громад. Проект складається з навчального та практичного компонентів та передбачає проведення Регіонального Форуму молодіжної конкурентоспроможності.
Проект

Школа волонтерів для роботи з дітьми з синдромом Дауна.

Організація
Керівник проекту
Горяча Анна
Бюджет
8000,00 грн
 
Відкриття першої в місті Житомирі Школи волонтерів для роботи з дітьми з синдромом Дауна. Робота волонтерів надасть дітям довгоочікувану допомогу та підтримку.