Підтримані проєкти

Проекти, підтримані в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Проект

Жіночий клуб: від дискусії – до дії

Організація
Керівник проекту
Карпів Тетяна
Бюджет
10000,00 грн
 
Проект передбачає розвиток громадської активності жінок Волинської області, підвищення рівня їхньої самооцінки, ролі в суспільно-політичному житті країни, формування ґендерної культури волинян. В рамках проекту заплановано організувати серію семінарів-тренінгів, кіно-клубів, ґендерних медіа-кав’ярень, дискусійних зустрічей для дівчат і жінок, які хочуть знати більше і бути активнішими в суспільному житті. Завдяки широкій інформаційній кампанії (як серед регіональних ЗМІ, так і через всеукраїнські інформаційні ресурси для ОГС і соцмережі) та поширенню інформації учасницями Жіночого клубу в колі їх спілкування проект матиме вплив і на формування ґендерної чутливості волинян, в тому числі і чоловіків.
Проект

Інформаційна акція «Врятуй Дніпро від сміття»

Організація
Керівник проекту
Мальченко Ірина
Бюджет
9960,00 грн
 
Проект передбачає рекламну компанію у ВНЗ, радіо та телебаченні міста Черкаси. Мета цих дій: залучити волонтерів та небайдужих громадян до прибирання узбережжя річки Дніпро та виховання поваги до навколишнього середовища.
Проект

Підтримка жінок з раком молочної залози «Я жінка!»

Організація
Керівник проекту
Мартинюк Ірина
Бюджет
10000,00 грн
 
Проект «Я жінка!» поширює знання серед молоді про методи діагностики та засоби профілактики раку молочної залози, здійснює психологічну підтримку жінок, хворих на рак молочної залози.
Проект

Центр дозвілля для дітей зі східних областей України та місцевої громади

Організація
Керівник проекту
Моргун Олена
Бюджет
10000,00 грн
 
Проект передбачає організацію змістовного дозвілля, яке допоможе молоді та дітям-переселенцям не лише розважитися, але й навчитися чомусь новому, розвинути свої здібності, самовдосконалитися та виховати їх як здорового, культурно-духовного, освіченого і творчого громадянина. Спільні заходи з дітьми приймаючої громади сприятимуть налагодженню стосунків та взаєморозуміння в громадах.
Проект

Незрячі лідери

Організація
Керівник проекту
Московченко Валерія
Бюджет
9600,00 грн
 
Проект спрямований на розвиток та соціалізацію незрячих людей. У рамках проекту будуть проведені тренінги, практичні заняття з розвитку лідерських якостей, орієнтування та побутових навичок, які допоможуть людям з вадами зору стати більш активними, упевненими в собі, допоможе їм почуватися і бути на одному рівні зі звичайними людьми. По закінченню проекту незрячі зможуть займати активну життєву позицію, брати участь у громадському житті, стати лідерами, вони просто стануть більш впевненими в собі, у своїх можливостях та вміннях.
Проект

Майстерня особистісного успіху

Організація
Керівник проекту
Симончук Галина
Бюджет
10000,00 грн
 
Проведення «Майстерні особистісного успіху» серед учениць професійно-технічних навчальних закладів м. Житомира та області, в тому числі дівчат з інвалідністю з метою їх успішного становлення: розвитку фінансової грамотності, лідерського потенціалу та навичок самопрезентації.
Проект

Епоха нових лідерок

Організація
Керівник проекту
Шегера Марина
Бюджет
10000,00 грн
 
Проект передбачає створення блогу для дівчат, проведення тренінгів та круглого столу «Жінка та інформаційні технологіїї. Можливості та перспективи».
Проект

Пам’ять поколінь

Організація
Керівник проекту
Чінякова Марина
Бюджет
5300,00 грн
 
Проект направлений на близьке ознайомлення молоді міста Маріуполь з українськими народними традиціями, а також на зруйнування стереотипу, що вишивання – це суто жіноча справа. Проведення лекцій, майстер-класів та презентацій. Проект продемонструє, що в сучасному світі хлопці також можуть вишивати, та що це їм не тільки цікаво, але й необхідно.