Підтримані проєкти

Перший крок до успіху: Зміцнення миру та толерантності в громадах

Проект

Крок до порозуміння

Організація
Громадська організація «Проекція успіху»
Керівник проекту
Шегда-Данилів Наталія
Бюджет
44625,00 грн
 
Львів щиро прийняв у свої обійми переселенців. Багато громадських ініціатив відгукнулись допомогти потребуючим. Я як голова громадської організації «Проекція успіху» та керівник проекту «Нова перспектива», що підтриманий Українським жіночим фондом в рамках проекту, допомогла переселенцям розпочати власний бізнес. Життя у них, здавалося б, налагодилось – є оселя, улюблене місце праці, а от друзів зовсім немає. Ба більше, місцеве населення до кінця не розуміє проблеми, самотності цих людей.
Проект

Залучення жінок сільської місцевості Рівненщини до процесів миротворення та сприяння толерантності в громадах

Організація
Рівненське обласне об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «ЧАЙКА»
Керівник проекту
Салівончик Оксана (переможниця програми 2011 року)
Бюджет
49794,00 грн
 
Під час реалізації проекту заплановано проведення тренінгів для активних сільських жінок у Рівненському, Костопільському, Гощанському районах Рівненської області, де зосереджено багато тимчасово переміщених громадян зі східних та південних областей України. Під час тренінгів учасниці проекту отримають інформацію та навики мирної трансформації конфліктів, розбудови культури миру, здобудуть навички збору усних історій. Після цього сформована команда жінок-лідерок зможе зібрати усні історії жінок їхньої місцевості, які мають досвід подолання життєвих криз, позитивного виходу з конфліктних ситуацій і готові поділитися своїм досвідом. У 3-х районних центрах Рівненської області будуть проведені публічні заходи «Театр простих історій», на яких прозвучать усні історії жінок, які мають досвід подолання життєвих криз та позитивного виходу з конфліктних ситуацій.
Проект

Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери

Організація
Черкаська міська дитяча громадська організація «Експериментальний творчий центр»
Керівник проекту
Матвійчук Марина (переможниця програми 2013 року)
Бюджет
49768,00 грн
 
Тренінговий табір для спеціалістів психологічної служби системи освіти та спеціалістів соціальної сфери – це новий спосіб організації підготовки практичних психологів і соціальних педагогів навчальних закладів усіх типів та фахівців і спеціалістів зокрема психологів Центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Черкаської області до роботи з особами, які постраждалим внаслідок конфлікту в Україні (діти, учасники АТО, демобілізовані, сім’ї учасників АТО, ВПО та ін.). Проект передбачає проведення серії тренінгів, на яких будуть обговорені такі питання як основи надання первинної психологічної допомоги, соціально-педагогічна підтримка дітей в період військового конфлікту, кризове консультування, робота з учасниками АТО, демобілізованим, робота з травмованими особами та ін.
Проект

Людина людині - друг

Організація
Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України
Керівник проекту
Бірюкова Вікторія (переможниця програми 2007 року)
Бюджет
18440,00 грн
 
Проект допоможе внутрішньо-переміщеним особам, що проживають на Білоцерківщині, комфортніше адаптуватися, завести тут друзів та почати почуватися повноцінною частиною місцевої громади. Також допоможе місцевим жителям позбавитися нав’язаних стереотипів, підвищить емоційну стійкість та розвине толерантність у ставленні до всіх і всього.
Проект

Нове оточення - нові можливості

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет», громадська організація «Розвиток Волині»
Керівник проекту
Тарасенко Наталія (переможниця програми 2008 року), Філюта Катерина (переможниця програми 2014 року)
Бюджет
51600,00 грн
 
"Проектом передбачається сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в громадах Житомирської та Волинської областей через проведення мережевої інформаційної кампанії. Інформаційна кампанія передбачає: • проведення прес-конференції про початок проекту та оголошення конкурсу статей (та інших матеріалів) для журналістів різних видів ЗМІ про успішні історії ВПО, які вдало прижилися на новому місці життя, з метою показу вдалих прикладів для інших членів громади і демонстрації того, що ВПО не ведуть споживацький спосіб життя за рахунок приймаючих громад; • матеріали журналістів будуть включати текстовий, відео, аудіо виклад та фотографії; • друк даних журналістських матеріалів у різних видах ЗМІ (газети, радіо, телебачення, інтернет-ресурси); • друк постерів із історіями (та фотографіями) переможців конкурсу та проведення виставок даних постерів (із текстовим наповненням та фотографіями) у містах Житомирі та Луцьку (під час відкриття буде проведено нагородження журналістів-переможців у різних номінаціях та підведення підсумків проекту); • постійне інформаційне висвітлення заходів за проектом у соціальних мережах (ФБ та ВК) та в Інтернет - просторі (сайт організації «Паритет», сайти партнерських організацій). "