Підтримані проєкти

Гранти для жіночих громадських організацій України, які в умовах конфлікту стикаються з новими викликами

Проект

Розробка нової стратегії організації для ВПО жінок

Організація
ГО «Рада підприємців Одеси», м. Одеса
Керівник проекту
Кравчук Інна
Бюджет
71700,00 грн
 
Відкриття та впровадження стратегії нового напрямку роботи ГО «РПО» щодо підвищення ділової активності серед жінок переселенців.Запуск на основі стратегії програми «Підвіщення ділової активності жінок переселенців».
Проект

Розвиток в нових умовах

Організація
Благодійна організація «Благодійний фонд «Клуб «Світанок», м. Краматорськ
Керівник проекту
Новицька Наталія
Бюджет
75000,00 грн
 
Проект направлений на розробку нової стратегії організації з урахуванням теперішнього контексту із залученням зовнішнього експерта та сприятиме підтримці поточних потреб працівниць організації в здійсненні операційної діяльності (транспортні витрати та проживання), а також реалізації заходів з попередження вигорання лідерок організації (супервізії психотерапевтів).
Проект

Сприяння інституційному розвитку громадських жіночих організацій у Волинській області

Організація
Обласне громадське об'єднання "Волинські перспективи", м. Луцьк
Керівник проекту
Пахом’юк Ніна
Бюджет
90000,00 грн
 
Проект підтримає жіночі організації Волині, які в сучасних умовах стикаються з новими викликами, і водночас відкривають нові можливості для посилення діяльності. Планується започаткувати діяльність Мережі жіночих громадських організацій Волині, включаючи і тих, хто вирішує складні сучасні соціальні проблеми й ці організації не завжди позиціонують себе, як жіночі організації. Але як би там не було – очолюють такі організації жінки й основні члени громадської організації теж жінки. Завдання проекту – сприяти інституційному розвитку жіночих громадських організацій Волині шляхом проведення тренінгових навчань з розвитку діяльності та надання їм кваліфікованої консультаційної підтримки як під час проекту, так і по його завершенні.
Проект

Розправ крила - живи на повну

Організація
Громадська організація «Створюємо кожному можливості», м. Артемівськ
Керівник проекту
Єрохіна Тетяна
Бюджет
73000,00 грн
 
Проект покликаний об’єднати жінок, які опинилися в складній життєвій ситуації, вимушено покинули місце роботи, проживання, для спільної діяльності, підвищення їх активності у суспільно-політичному житті через серію тренінгів і семінарів та сформувати цільову групу, яка в подальшому самостійно створить нову жіночу громадську організацію, головною метою якої стане захист прав та інтересів жінок.
Проект

Організаційний розвиток та розширення послуг Правозахисного центру «Ліга жінок-виборців»

Організація
Правозахисний центр "Ліга жінок — виборців", м. Рубіжне
Керівник проекту
Левчук Дар'я
Бюджет
73000,00 грн
 
У рамках проекту планується розробити стратегію розвитку на найближчі три роки, враховуючи нові умови роботи організації, фандрейзинговий та комунікаційний план роботи організації в Луганській області. Також важливим компонентом проекту стане відкриття офісу Центру допомоги ВПО (який було раніше створено за підтримки Українського жіночого фонду) в м. Рубіжне та проведення навчання членів організації та волонтерів з питань організаційного та особистісного росту.
Проект

Розвиток спроможності ГО «Захист родини»

Організація
Громадська організація «Захист родини», м. Добропілля
Керівник проекту
Копцева Марина
Бюджет
61850,00 грн
 
Проект націлений на підвищення організаційної спроможності організації, розробку політик функціонування організації в нових умовах,аналіз і реформування стратегії,організацію заходів, спрямованих на навчання та реабілітацію емоційного вигорання лідерок організації.
Проект

Волонтерські вишколи. Вчимось працювати в нових умовах

Організація
Громадська організація «Вінницька обласна організація інвалідів «А-ВЕСТА», м. Вінниця
Керівник проекту
Полулях Лариса
Бюджет
79450,00 грн
 
Проектом передбачено навчання та сприяння в діяльності груп самодопомоги для лідерок і волонтерок ГО «А-Веста» та волонтерської ініціативи «Бойові бджілки». Планується провести три тренінги, включаючи тренінг зі створення стратегічного плану організації, написання проекту та менеджменту громадських організацій та підтримувати групу самодопомоги протягом шести місяців.
Проект

Підтримка жіночих ініціатив серед вимушено переміщених осіб

Організація
Благодійна Організація «Інша», м. Херсон
Керівник проекту
Усманова Марина
Бюджет
71700,00 грн
 
Проект передбачає проведення тренінгової програми для майбутніх громадських активісток з числа вимушено переміщених осіб, ціллю якого є створення однієї чи декількох ініціативних груп та проведення декількох спільних активностей разом з БО «Інша». У рамках проекту передбачено надання учасницям інформації що до ґендерної грамотності, пошуку ресурсів для діяльності громадських об’єднань, тренінгу з написання проектів, основ бухгалтерської звітності, навчання засобам вивчення потреб спільноти, навчання з координування проектами. До тренінгової роботи будуть залучені досвідчені тренери. Ціль проекту – залучення жінок в числа ВПО до активної громадської діяльності у складі нашої організації чи за її межами. Для БО «Інша» це означатиме започаткування нового напрямку роботи, який координуватимуть жінки, що належать до тієї самої дискримінованої групи, в інтересах якої вони працюватимуть.
Проект

Ефективні жінки-лідерки — запорука успіху громад в нових умовах

Організація
Херсонський обласний центр «Успішна жінка», м. Херсон
Керівник проекту
Микитась Олена
Бюджет
90000,00 грн
 
Проект спрямований на покращення психологічного клімату громадянського суспільства, волонтерських, ініціативних та вимушено внутрішньо переселених груп м. Херсона, Чаплинського району Херсонської області та Дарницького району м. Києва, які в умовах конфлікту стикаються з новими викликами, через аналіз стану соціально-психологічного клімату в колективах та впровадженнz цільових програм професійно – психологічної підготовки працівників та жінок-лідерок. Саме знання та навики, які отримують 65 жінок-лідерок м. Херсона, Чаплинського району Херсонської області (5 тисяч переселенців) та Дарницького району м. Києва (15 тисяч переселенців) допоможуть їм відкрити нові можливості для інституалізації груп, які вони очолюють у громадські об’єднання та для захисту прав жінок в м. Херсоні, Чаплинському районі Херсонській області, ефективно організовувати клубну роботу за інтересами для осіб вимушено внутрішньо переселених Херсонської області та Дарницького району м. Києва.
Проект

РАЗОМ – СИЛЬНІШІ!

Організація
Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України», м. Київ
Керівник проекту
Поровська Віра
Бюджет
88180,00 грн
 
Проект спрямований на розробку нової стратегії мережі організацій з урахуванням теперішнього контексту та розробку процедур та політик її функціонування в нових умовах і включає три складові роботи: написання стратегії Мережі на 2016 – 2018 рр.; розробка пакету промоційних матеріалів; розробка Посібника для Мережі.
Проект

Жіноча ідентичність в умовах конфлікту

Організація
Товариство феміністок «Прогресивні жінки», м. Вінниця
Керівник проекту
Сергієнко Наталя
Бюджет
49350,00 грн
 
Перегляд стратегії діяльності організації з врахуванням соціально-політичного контексту. Активізація діяльності організації у сфері захисту прав та інтересів жінок, залучення нових активісток з числа молодих жінок та внутрішньо-переміщених жінок.
Проект

Розвиток заради змін: активізація жінок в період кризи

Організація
Громадська організація «Жінки для майбутнього», м. Бурштин
Керівник проекту
Максимова Ірина
Бюджет
71020,00 грн
 
Підвищення інституційної спроможності та розширення діяльності ГО «Жінки для майбутнього» через проведення самооцінки, формування стратегій розвитку й планування. Шляхом якісної оцінки, планування та розробки політик, проведення серії тренінгів для нових активісток, реалізації активізаційних міні-проектів, ГО «Жінки для майбутнього» зможе покращити інформування щодо пропагування ідей ґендерної рівності на регіональному рівні та запропонувати ефективні механізми покращення залучення жінок до життя громад.
Проект

Розвиток організації через відновлення сил

Організація
Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», м. Одеса
Керівник проекту
Бобровнік Ірина
Бюджет
90000,00 грн
 
Проведення 3-денного тренінгу з профілактики ефекту професійного вигорання для співробітників організації на базі відпочинку на чорноморському узбережжі задля відновлення сил та професійних навичок жінок, що працюють у організації. Організація та проведення 2-денного тренінгу з розробки нового стратегічного плану організації, враховуючи зміни, які проходять в країні.
Проект

Станьмо сильнішими!

Організація
Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка», м. Київ
Керівник проекту
Заливна Лариса
Бюджет
45000,00 грн
 
Відновити та інституційно посилити Луганську обласну громадську правозахисну жіночу організацію «Чайка» й запровадити нову стратегію її діяльності у зв’язку з подіями на сході України та масовим переселенням громадян вглиб України.