Підтримані проєкти

Підвищення обізнаності з питань прав жінок і ґендерної рівності серед громадськості

Проєкт

Создание ресурсных центров для обучения старшеклассников и молодежи вопросам ґендерного равенства

Організація
Гродненская районная женская организациия "Надежда" ОО "Белорусский союз женщин"
Керівник проєкту
Кашенкова Лилия
Бюджет
44000,00 грн
 
Проект направлен на расширение информационного пространства в районе и местных сообществах по проблеме ґендерного равенства через привлечение молодежи, старшекласников, создание и работу ресурсных центров, вовлечение в данную работу сельських и школьных библиотек, СМИ.
Проєкт

Жінки за впевнене майбутнє

Організація
Запорізький обласний БФ "Ґендер Зед"
Керівник проєкту
Тєкуч Марія
Бюджет
41799,00 грн
 
Запобігання / зниження стигми та дискримінації ЛБ-жінок та підвищення рівня обізнаності з питань різноманіття та ґендеру серед представників ЗМІ. Завдання: мобілізувати ЛБ-жінок Запоріжжя та області для попередження порушень прав, які пов’язані із сексуальною орієнтацією; підвищити рівень обізнаності з ґендерних питань серед журналістів та формувати позитивний образ ЛБ-жінки у ЗМІ.
Проєкт

Фотопроект Квір-родини в Україні

Організація
ГО "Інсайт"
Керівник проєкту
Шевченко Олена
Бюджет
55910,00 грн
 
Це серія фотографій і малюнків на тему сім'ї ЛГБТ в Україні. Проект включатиме виставки в декількох містах України, громадському контролю документальних фільмів, серію дискусій та семінарів, плакат та вуличного мистецтва кампанії.
Проєкт

Нові медіа як інструмент громадської активності в утвердженні ґендерної рівності

Організація
ЧОО Всеукраїнської асоціації жінок "Славія"
Керівник проєкту
Гончар Юлія
Бюджет
46100,00 грн
 
Проект підготує групу ґендерних фахівців для ефективного використання нових медіа та соціальних комунікацій як інструменту утвердження ґендерної рівності. Упродовж проекту втілюватиметься курс дистанційного навчання “Нові медіа та соціальні комунікації” з онлайн супроводом і Школа «Нові медіа як інструмент громадської активності в утверджені ґендерної рівності» на базі ТРК, із безпосередніми прямими трансляціями під час навчання. Ключовим моментом є втілення індивідуальних інтернет-проектів учасниць, спрямованих на утвердження ґендерної рівності.
Проєкт

Підвищення рівня обізнаності з питань ґендерної рівності серед громадськості Тернопільщини

Організація
Тернопільська обласна Асоціація Жінок
Керівник проєкту
Кардинал Анжела
Бюджет
29275,00 грн
 
Мета проекту – через навчання представників мас-медіа та організацію дискусійних клубів акцентувати увагу громадськості та молоді, зокрема, на питанні ґендерної рівності, публічно обговорювати існуючі стереотипи задля їх подолання; активізувати діяльність жіночих громадських організацій Тернопілля.
Проєкт

Мир, в котором все равны

Організація
Центр Социальной защиты "Каса Сперанцелор (Дом Надежды)"
Керівник проєкту
Оника Валентина
Бюджет
43600,00 грн
 
Повышение уровня осведомленности по вопросам ґендерного равенства среди жителей Сорокского района Молдовы.
Проєкт

Жіночий кінозал

Організація
БО "Київський інститут ґендерних досліджень"
Керівник проєкту
Дмитрієва Марія
Бюджет
55200,00 грн
 
Проект спрямовано на просування ідей прав жінок, підвищення їх обізнаності щодо власних прав та усвідомлення спільності досвіду жінок в різних країнах і культурах. Передбачається, що проект „Жіночий кінозал”, підвищуючи самосвідомість жінок із цільових груп, водночас сприяє зменшенню рівня ксенофобії в країні. Спосіб реалізації проекту передбачає його подальше самостійне існування після закінчення фінансування, а також поширення підготовлених внаслідок дії проекту матеріалів на інші регіони України.