Підтримані проєкти

Гранти швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України

Проєкт

«Родина героя: своїх не лишаємо!»

Організація
ВГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО»
Керівник проєкту
Музика Наталка
Бюджет
80000,00 грн
 
Створення 5 груп самодопомоги в ОТГ Житомирської області, а також надання регулярної підтримки щонайменше 600 жінкам цих громад. Насамперед, жінкам з родин загиблих воїнів (з сіл та селищ), дружинам ветеранів, ветеранкам. Допомога надаватиметься через індивідуальну комплексну підтримку, включаючи професійну психологічну допомогу та за принципом «рівна-рівній», гуманітарну та консультаційну підтримку. Проведення інформаційної кампанії спрямованої на подолання наслідків ізоляції та популяризацію активної позиції жінок, які належать до вразливих категорій.
Проєкт

«Сестринська толока»

Організація
ВГО Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ»
Керівник проєкту
Дубина Світлана
Бюджет
140000,00 грн
 
Підтримка жінок -безхатченок (щонайменше 100 осіб) та самотніх жінок, які перебувають на соціальному обліку та потребують стороннього догляду віком 70+ (щонайменше 500 осіб з найменшими пенсіями, інвалідністю) у м. Вінниці та області. Систематичне забезпечення потреби жінок-безхатченок у базових потребах – доступі до чистої води і дезінфікуючих засобів, проведення температурного скринінгу, що дозволить зреагувати на небезпеку та зменшити ризик інфікування бездомних жінок і дівчат.
Проєкт

Кризова допомога жінкам Вінниччини - підприємицям, постраждалим від COVID-19

Організація
Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії»
Керівник проєкту
Студілко Алла
Бюджет
139900,00 грн
 
Підтримка жінок-підприємиць (щонайменше 50-ти), які зазнали множинної дискримінації та втратили або припинили свою підприємницьку діяльність під час пандемії та карантинних заходів у Вінниці. Онлайн консультування щодо розробки їх власної стратегії виходу із кризової ситуації, а також навчально-інформаційні вебінари, психологічні консультації, консультації з кризового менеджементу та юридичного супроводу для представниць малого бізнесу у Вінниці.
Проєкт

Інформаційна антипанічна кампанія «Жінки проти пандемії»

Організація
ГО «Центр інформації про права людини»
Керівник проєкту
Виртосу Ірина
Бюджет
74150,00 грн
 
Організація та проведення інформаційної кампанії «Жінки проти пандемії», яка знизить рівень тривожності жінок, виведе з тіні пов’язані з пандемією проблеми вразливих груп жінок. Проектом також заплановані збір та подальше публічне розповсюдження інформації про те, як пандемія та пов’язані з нею обмежувальні заходи впливають на жінок в Україні.
Проєкт

Підвищення готовності жіночих ГО та активних жінок до активізації та згуртованості в умовах пандемії COVID19

Організація
ГО «ТМЖК «Відродження нації»
Керівник проєкту
Кравець Галина
Бюджет
75000,00 грн
 
Організація навчання онлайн для представниць 10 жіночих ГО та 15 активних жінок Тернопільської області під час карантину, що сприятиме підвищенню стресостійкості активісток, залученню учасниць проєкту до жіночого руху, посилить згуртованість активісток Тернопільщини.
Проєкт

«Креативний карантин»

Організація
ГО Creative Women Space
Керівник проєкту
Малішевська Ірина
Бюджет
90000,00 грн
 
Створення онлайн-платформи для спілкування жінок в умовах пандемії COVID-19 та спричинених нею викликів. Налагодження комунікації аудиторії прооекту та залучених експерток у сферах психології, економіки, маркетингу, творчості, науки. Орієнтовна аудиторія охвату 100 000 глядачок та глядачів, а також залучення понад 60 експерток.
Проєкт

«Захищені жінки - сильні громади»

Організація
ЗОБФ «Посмішка дитини»
Керівник проєкту
Чернова Анна
Бюджет
112000,00 грн
 
Надання системної психосоціальної підтримки 161 соціальній працівниці у 6ти громадах: Широківській, Пологівській, Оріхівській (Запорізька область) та у Ясинуватській, Авдіївській, Сіверській (Донецька область). Забезпечення соціальних працівниць наборами особистої гігієни, задля подальшого використання під час роботи в громадах. Підвищення стесостійкості та рівня обізнаності соціальних праціниць щодо алгоритму їхній дій на період карантинно-обмежувальних заходів.
Проєкт

Зміцнення комунікаційного потенціалу жіночих організацій Рівненської та Луганської областей

Організація
ГО Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка»
Керівник проєкту
Мельник Тетяна
Бюджет
50000,00 грн
 
Посилення спроможності представниць громадських організацій з Рівненської та Луганської областей через надання їм інструментів роботи онлайн у період карантинних заходів. Упровадження інформаційної кампанії для подолання тривоги, наслідків соціальної ізоляції, популяризації активної та свідомої позиції жінок; підтримка жінок у ситуаціях домашнього насильства, які у зв’язку з карантином мають обмежений доступ до соціальних послуг.
Проєкт

Кол-центр психологічної підтримки жінкам з вразливих соціальних груп

Організація
ГО «Громадський рух «Gender Stream»
Керівник проєкту
Полякова Ольга
Бюджет
90000,00 грн
 
Створення та підтримка діяльності кол-центру задля надання невідкладних психологічних консультацій жінкам різних вразливих груп (жінкам 60+, жінкам з інвалідністю, матерям дітей з інвалідністю, жінкам-ветеранкам, жінкам поліцейським, працівницям медичного сектору).
Проєкт

Онлайн марафон #Спитай юристку_ЮрФем

Організація
Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»
Керівник проєкту
Волошин Ярина
Бюджет
86240,00 грн
 
Підготовка та проведення онлайн марафону «Запитай юристку_Юрфем», що складатиметься з 10 вебінарів за участі провідних юристок України. Юристки консультуватимуть жінок з питань трудового і податкового законодавства, а також законодавства щодо протидії домашньому насильству і надання соціальних послуг вразливим групам населення. За результами марафону буде розроблена та розповсюджена інфографіка із найпоширенішими питаннями та відповідями учасників та учасниць. Таким чином буде сформоване коло проактивних юристок, готових надавати консультації онлайн і в майбутньому.