Підтримані проєкти

Дослідження впливу реформи місцевого самоврядування на жінок

Проект

Наближуючи реформи до потреб жінок: від стратегій до дій

Організація
Громадська організація "Бюро ґендерних стратегій і бюджетування"
Керівник проекту
Іваніна Тетяна
Бюджет
99850,00 грн
 
Проект пропонує розробку ґендерно-чутливих інструментів та рекомендацій щодо їх включення в у програми/стратегії розвитку місцевих громад. Ці інструменти будуть покладені в основу посібника для жіночих організацій з питань аналізу і формування політик та в навчальну програму для жінок-активісток Сумської, Полтавської та Херсонської областей. Таким чином, проект буде посилювати спроможність жінок та жіночих організацій, впливати на формування та реалізацію стратегій/політик на рівні місцевих громад в обраних регіонах.
Проект

Місцеве Самоврядування – Жіночий Портрет

Організація
НРГО “Турбота”
Керівник проекту
Флоренко Андрій
Бюджет
97300,00 грн
 
Проект спрямований на привернення уваги до ролі жінок у роботі органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади Кіровоградщини, а також на посилення їх професійних та особистих якостей, підвищення впливу на формування і реалізацію політити на місцевому рівні.
Проект

Використання людського капіталу та підвищення компетентності новообраних жінок-депутаток Волинської області у їх громадсько-політичній діяльності з користю для громади.

Організація
Обласне громадське об'єднання "Волинські перспективи"
Керівник проекту
Пахом'юк Ніна
Бюджет
99900,00 грн
 
Цим проектом ми хочемо підтримати новообраних жінок-депутаток місцевих рад Волинської області, які отримали депутатський мандат під час виборів до місцевих рад у жовтні 2015 року і підвищити їх компетентність у їх громадсько-політичній діяльності шляхом проведення тренінгових навчань: „Жіноче лідерство. Формування політичного іміджу”, “Успішна комунікація та вихід із конфліктних ситуацій”, „Соціальне партнерство та активізація місцевих громад”, „Фандрейзинг та залучення інвестицій у розвиток територіальних громад”. Всі ці знання пригодяться новообраним депутаткам в період децентралізації та укрупнення територіальних громад, що відіграє значну роль у становленні їх як політичних лідерок.
Проект

Політика – жіноча справа

Організація
Товариство феміністок «Прогресивні жінки»
Керівник проекту
Сергієнко Наталя
Бюджет
92950,00 грн
 
Навчання активних жінок сіл і райцентрів Вінницької області основам державного управління, ґендерному бюджетуванню в умовах децентралізації. Проведення ініціативними жіночими групами адвокаційних кампаній у своєму селі/райцентрі. Підсумковий обмін досвідом.
Проект

АКТИВНІ ЖІНКИ – СИЛЬНІ ГРОМАДИ ДОНБАСУ

Організація
Донецька обласна організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
Керівник проекту
Жадан Зоя
Бюджет
100000,00 грн
 
Наш проект має на меті посилення участі жінок і жіночих організацій в аналізі політик в Донецькій області, активне залучення жінок-внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до участі у розробці місцевих політик, які передбачатимуть дослідження впливу та усунення загроз децентралізації для жінок в громадах Донеччини.
Проект

Врахування потреб жінок і чоловіків у новостворених громадах Житомирщини

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет»
Керівник проекту
Тарасенко Наталія
Бюджет
92000,00 грн
 
У межах означеного проекту передбачено роботу з трьома новоствореними громадами Житомирської області, які різняться територіальним розміщенням, розміром, кількістю об’єднаних осередків та населенням, задля підвищення спроможності органів місцевого самоврядування до врахування потреб жінок і чоловіків у процесах прийняття рішень, бюджетування та забезпечення життєдіяльності.
Проект

ЖІНКА – ЛІДЕРКА МІСЦЕВОЇ ГРОМАДИ

Організація
Громадська організація «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив»
Керівник проекту
Костюк Наталія
Бюджет
99000,00 грн
 
Збільшення можливостей для жінок-лідерок, жінок-волонтерок та активних жінок з числа ВПО, які проживають у Дарницькому районі міста Києва, до формування місцевих політик через: активізацію жіночої спільноти Дарницького району; підвищення компетентності жінок-лідерок; гуртування та консолідацію зусиль активних жінок та жіночих організацій для спільних дій по впливу та здійсненню контролю місцевої влади.