Підтримані проєкти

Конкурс грантів швидкого перезавантаження

Проєкт

Перезавантаження заради нових звершень

Організація
ГО «Рада жінок Донеччини»
Керівник проєкту
Пруднікова Юлія
Бюджет
32100,00 грн
 
Метою проєкту є проведення тренінгу з протидії професійному емоційному вигоранню з елементами тімбілдингу для активісток ГО, а також проведення святкового ретриту. Результатом стане моральне перезавантаження членкинь ГО задля подальшого планування продуктивної співпраці.
Проєкт

Ретрит для працівниць "гарячої лінії"

Організація
ГО «Gender Stream»
Керівник проєкту
Конрад Тетяна
Бюджет
32700,00 грн
 
Метою проєкту є покращення фізичного та емоційного стану команди, яка від початку пандемії в Україні працювала для підтримки «Гарячої лінії» з протидії домашньому насильству в Дніпрі та Дніпропетровській області, завдяки проведенню триденного ретриту. В результаті команда відновить свою фізичну стійкість задля продовження продуктивної роботи.
Проєкт

Баланс спроможності

Організація
ГО «Інсайт»
Керівник проєкту
Шевченко Олена
Бюджет
32990,00 грн
 
Метою проєкту є покращення емоційного стану команди ГО за допомогою проведення тренінгу-ретриту з використанням практик гри на музичних інструментах задля виходу зі стану стресу та напруження членкинь громадської організації, а також волонтерок
Проєкт

100% ефективності

Організація
ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування»
Керівник проєкту
Дмитрук Наталія
Бюджет
32000,00 грн
 
Метою проекту є моральне та фізичне розвантаження команди організації за допомогою проведення ретриту, який допоможе активісткам подолати накопичений стан тривожності, оновитися і оптимістично налаштуватися на подальшу діяльність.
Проєкт

Феміністичний ретрит

Організація
ГО «Феміністична майстерня»
Керівник проєкту
Канцер Олександра
Бюджет
31843,00 грн
 
Метою проекту є відновлення ресурсів та зміна мінімального оточення для представниць ГО, що буде реалізовано через спільний виїзний ретрит за місто та використання релаксуючих практик. Результатом стане відновлення внутрішніх ресурсів, психологічної рівноваги та набуття внутрішнього балансу і гармонії.
Проєкт

Підвищення здатності до резільєнтності співробітниць БФ «Слов’янське Серце»

Організація
Благодійний фонд «Слов’янське серце»
Керівник проєкту
Киркач Наталія
Бюджет
32500,00 грн
 
Метою проекту є психологічне та емоційне перезавантаження команди через проведення святкового новорічного ретриту та проведення пост-психологічних практик для членкинь ГО. Результатом стане психологічне розвантаження та підвищення резистентності членкинь та членів команди.
Проєкт

Креативний ретрит

Організація
ГО «Інститут Креативних Інновацій (ICI)»
Керівник проєкту
Безсмертна Вікторія
Бюджет
33000,00 грн
 
Метою проєкту є відновлення рівня працездатності та ресурсне наснаження активних правозахисниць локальних ГО Житомирщини через комплексну реабілітаційну ретрит-програму. У результаті буде істотно підвищено рівень громадської жіночої активності та посилено мережування для ефективної співпраці.
Проєкт

Новорічний ретріт для відновлення Жінки майбутнього: З новими силами у 2021 рік!

Організація
ГО «Жінка майбутнього»
Керівник проєкту
Копиця Наталія
Бюджет
29750,00 грн
 
Метою проекту є покращення морального та фізичного стану членкинь ГО за допомогою проведення новорічного ретриту з елементами арт-терапії та комунікаційних ігор , а також участі у серії занять з арт-терапії, медитативних та дихальних практик. Як результат, покращиться психоемоційний стан активісток та згуртується команда.
Проєкт

Новий рік: сімейний та безпечний для всіх

Організація
ХЖО «Сфера»
Керівник проєкту
Шаригіна Анна
Бюджет
33000,00 грн
 
Метою проєкту є покращення емоційного стану команди завдяки проведенню дводенного заходу-ретриту для команди ХЖО «Сфера». Спільне спілкування у безпечному просторі, взаємопідтримка, а також святкування досягнень і результатів сприятиме відновленню сил та внутрішніх ресурсів, емоційному розвантаженню та мобілізації для подальшої роботи.
Проєкт

Творимо майбутнє зараз: перезавантаження 2021

Організація
ГО «Бюро інституційного розвитку»
Керівник проєкту
Бернас Юлія Олексіївна
Бюджет
19250,00 грн
 
Метою проєкту є забезпечення профілактики професійного вигорання, сприяння відновленню співробітниць, посилення стійкості команди через проведення тематичних тренінгів та святкового ретриту. Результатом стане гуртування колективу навколо спільних цінностей, цілей та ідей.
Проєкт

З новими силами у нове десятиліття

Організація
ГО «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»
Керівник проєкту
Волошин Ярина
Бюджет
33000,00 грн
 
Метою проєкту є покращення психоемоційного стану команди ГО завдяки здійсненню виїзного ретриту для членкинь ГО. Результатом стане отримання активістками нових позитивних вражень та емоцій, фізичного та ментального відпочинку.
Проєкт

Психологічна підтримка фахівчинь, які працюють з дітьми з інвалідністю

Організація
Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я»
Керівник проєкту
Ковалюк Неля
Бюджет
32100,00 грн
 
Метою проєкту є допомога фахівчиням, які працюють з дітьми важких нозологій, через проведення різноспрямованих тренінгів з протидії вигоранню. Як результат, активістки навчаться відшукувати внутрішні ресурси, здобудуть уміння та навички для проведення інтервізії у майбутньому. Через участь у тренінгах учасниці здійснять аналіз проблемних ситуацій, а отже зможуть відновити психологічне здоров’я.
Проєкт

Різдвяний оздоровчий квест

Організація
ГО «Центр соціального партнерства «Перспектива»
Керівник проєкту
Михайленко Оксана Леонідівна
Бюджет
33000,00 грн
 
Метою проєкту є поліпшення морального стану активісток ГО завдяки проведенню колективного ретриту з використання розслаблюючих практик, а також проведення супервізійної зустрічі для членкинь, активісток, волонтерок ГО, а також сесії зі стратегічного планування. Результатом реалізації проєкту стане відновлення ментальних та фізичних ресурсів команди ГО.
Проєкт

Командне перезавантаження 2021 задля ресурсності і наснаження

Організація
ЖОМГО «Паритет»
Керівник проєкту
Остапчук Олена
Бюджет
32550,00 грн
 
Метою проєкту є командне перезавантаження ГО за допомогою проведення новорічного святкового ретриту, індивідуальних та групових психологічних консультацій/зустрічей, проведення декількох майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва, а також придбання літератури з особистісної ефективності та жіночого лідерства для розвитку команди ГО. Результатом стане покращення ментального стану членкинь ГО, емоційне розвантаження.
Проєкт

САМА TWERKає

Організація
ГО «Сама»
Керівник проєкту
Ільчук Вікторія
Бюджет
5600,00 грн
 
Метою проєкту є фізичне розвантаження членкинь ГО за допомогою проведення майстер-класу з тверку, що складається з восьми занять, і має на меті постановку закінченої композиції танцю для співробітниць ГО. Результатом проєкту стане підвищення стресостійкості, емоційне розвантаження та покращення фізичного стану членкинь ГО.
Проєкт

Відновлюємося для нових звершень!

Організація
ГО «Ліга сучасних жінок»
Керівник проєкту
Полякова Ольга
Бюджет
28500,00 грн
 
Метою проєкту є запровадження психотерапевтичної групової підтримки для членкинь ГО, відвідування сеансів позитивної психотерапії, а також колективне відвідування фітнес-занять. Результатом проєкту стане підвищення стійкості громадської організації через укріплення фізичного та ментального здоров’я своїх членкинь.
Проєкт

«Синергія команди» - кроки до перезавантаження

Організація
ГО «Платформа активності»
Керівник проєкту
Гаврилова Олена
Бюджет
23760,00 грн
 
Метою проєкту є поліпшення фізичного та ментального стану команди ГО за допомогою проведення святкового ретриту та занять з йоги. Результатом стане нейтралізація стресу та напруги серед членкинь ГО, набуття гармонії та балансу.
Проєкт

Надихнути та подбати

Організація
ГО «Жінки Луганщини»
Керівник проєкту
Чехута Юлія
Бюджет
32000,00 грн
 
Метою проекту є покращення фізичного та психологічного стану працівниць ГО завдяки запровадженню використання практики «скандинавської ходи». А також проведення дводенного ретриту, що сприятиме відновленню внутрішніх ресурсів та сил, збереженню психологічної рівноваги активісток.