Підтримані проєкти

Гранти швидкого реагування, спрямовані на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19

Проєкт

Соціально-економічний розвиток жінок Донецької та Луганської областей під час пандемії COVID-19

Організація
ГО "ВО" Вірю в Україну"
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту – надання нових знань і розширення можливостей для працевлаштування жінкам Донецької області. В рамках проекту на базі Простору розвитку «Discovery Club» буде організовано навчання SMM- маркетингу для жінок різних вікових груп, надаватимуться юридичні і фінансові консультації жінкам, що планують відкривати бізнес.
Проєкт

Жіноче підприємництво з солодким присмаком

Організація
NGO “Ukrainian Association of Freelancers” ГО"Центр Рівних Можливостей"
Керівник проєкту
Бюджет
131550,00 грн
 
Метою проекту є стимулювання економічної активності жінок Старобогородчанської ОТГ, які в умовах карантину втратили роботу та жінок-підприємиць громади, у яких ускладнилось ведення бізнесу у зв’язку з пандемією. Результатом проекту стане підвищення компетенцій щодо відкриття та розвитку своєї справи у жінок, набуття навичок кондитерської справи і відкриття нових кондитерських бізнесів.
Проєкт

Хендмейд в онлайн

Організація
ГО “Українська асоціація фрілансерів"
Керівник проєкту
Бюджет
124580,00 грн
 
Мета проекту – допомога жінкам, що виготовляють, або реалізовують хендмейд у виході на нові ринки через онлайн продажі та створення власних магазинів в соціальних мережах. Надання учасницям навичок он-лайн продажів, перебудова бізнес-процесів самозайнятих осіб в режим он-лайн, супровід та допомога у створенні конкурентоспроможного контенту, дозволить жінкам, що виробляють, або реалізують хендмейд, розширити клієнтську базу, вийти за межі Донецької області та повернути втрачені за час карантину прибутки.
Проєкт

SELFMADE WOMAN PROGRAM

Організація
SELFMADE WOMAN COMMUNITY
Керівник проєкту
Бюджет
76860,00 грн
 
Мета проекту – підтримка жінок-підприємиць і майутніх підприємиць через навчання, мережування і менторство. В рамках проекту буде створено Selfmade woman program – онлайн - інкубатор для жінок, де будуть надаватись консультації, проводитись он-лайн-зустрічі в форматі Mastermind group, лекції, надаватиметься менторська досвідчених підприємиць менш досвідченим.
Проєкт

Онлайн Академія жіночого лідерства та підприємництва “Inspiring Women”

Організація
ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку»
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту - розширення прав і можливостей жінок в соціально-економічному житті країни, заохочення та сприяння жінкам в започаткуванні стартапів та посилення вже існуючих бізнесів. Заплановано проведення он-лайн Академії жіночого лідерства та підприємництва Inspiring Women, що є складовою комплексної програми розвитку жіночого лідерства та підприємництва, яку впроваджує організація. Академія включає 24 онлайн події для жінок з рідних регіонів України, які планують започаткувати або розвинути власну справу на тему економічної участі жінок, підприємництва, антикризового управління, цифровізації та адвокації інтересів підприємиць
Проєкт

We ARE - екосистема взаємної підтримки для розвитку жіночого підприємництва

Організація
ГО "Ми є Жінки"
Керівник проєкту
Бюджет
119000,00 грн
 
Мета проєкту - експертна та консультаційна підтримка переходу жіночих бізнесів в он-лайн та виходу на ринки, що користуються попитом. В рамках проекту буде розроблено і вроваджено 1-місячний інтенсив для жінок-підприємиць з усієї України та надано експертну підримку учасницям. Проект впроваджуватиметься у партнерстві з бізнесом.
Проєкт

Розширення економічних можливостей жінок-підприємиць Волині в період пандемії

Організація
ГО “Розвиток Волині”
Керівник проєкту
Бюджет
95850,00 грн
 
Мета проекту – об'єднання підприємиць та самозайнятих жінок Волинської області для посилення власних бізнесів, зміцнення економічного становища та знаходження нових можливостей в період кризи. Проект реалізуватиметься у партнерстві з Торгівельно-промисловою палатою і підприємицями м. Луцька. В рамках прокту буде проведено тематичні навчання для жінок-підприємиць, започатковано Жіночий бізнес-клуб, проведено підготовчу роботу з об'єднання жінок-підприємиць за вузькими бізнес-напрямками в кластери для спільного просування продукції та послуг.
Проєкт

Сучасні інструменти для вирішення економічних проблем жінок сільської місцевості

Організація
ГО “Бюро гендерних стратегій та бюджетування”
Керівник проєкту
Бюджет
81630,00 грн
 
Мета проекту - вирішення проблеми економічної залежності жінок шляхом проведення тренінгів з продажу своїх послуг та товарів власного виробництва через інтернет-плаформи та соціальни мережі. Проект впроваджуватиметься у шести ОТГ Луганської області. Під час тренінгів учасниці отримають навички з електронної комерції, копірайтингу, пошуку постачальників та партнерів, предметної фотозйомки та обробки фото за допомогою смартфону, ознайомляться з існуючими торгівельними платформами і навчаться ними користуватись.
Проєкт

Сучасність вимагає виходу в онлайн!

Організація
ГО “Рада жінок фермерів Херсонщини”
Керівник проєкту
Бюджет
138812,00 грн
 
Мета проекту - допомога жінкам, які працюють в сільському господарстві, розширити свої економічні можливості, вивести мікробізнеси в он-лайн, засвоїти алгоритми роботи в мережі інтернет, почати реалізовувати свою продукцію по В2С каналу. В рамках проекту фермерки Херсонської області навчатимуться сучасним технологіям продажу, опанують сучасні методи ведення бізнесу, розширять мережу контактів та отримають доступ до нової інформації.
Проєкт

SMM-менеджмент для дівчат/жінок: долаємо кризу легко та дієво!

Організація
ГО "Кроки до майбутнього"
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту – розширення економічних можливостей для жінок через оволодіння навичками SMM-менеджменту. В рамках проекту передбачається створення 10-годинного безкоштовного онлайн курсу з SMM-менеджменту для дівчат/жінок на основі безкоштовної платформи Open edX і широке розповсюдження курсу через мережі жіночих організацій, соціальні мережі тощо.
Проєкт

Он-лайн орієнтація жіночого бізнесу в умовах епідемії COVID-19

Організація
ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив»
Керівник проєкту
Бюджет
137700,00 грн
 
Мета проекту - виявлення основних потреб в інформації та отримання навичок щодо переформатування власної справи і ведення бізнесу в онлайн просторі у самозайнятих жінок та власниць мікро-бізнесу по всій Україні. За проектом буде проведено аналіз проблем переорієнтації бізнес-процесів в онлайн формат для самозайнятих жінок та власниць мікро-бізнесу; створено і проведено відповідний навчальний курс для підприємиць; проведено конкурс серед самозайнятих жінок та жінок-підприємиць щодо включення у бізнес-процеси чи до рекламної складової власної справи соціально орієнтованого компоненту, спрямованого на захист вразливих жінок.
Проєкт

Потенціал жінок для розвитку внутрішнього туризму Житомирщини

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет»
Керівник проєкту
Бюджет
103300,00 грн
 
Мета проекту - посилення економічних можливостей жінок Житомирщини шляхом підвищення їх спроможності до розвитку внутрішнього туризму через організацію навчання, обміну досвідом з власницями діючих садиб, надання різного роду підтримки з боку керівництва області загалом та окремих громад, зокрема. Передбачено що в рамках проекту участь у навчальному курсі візьмуть щонайменше 30 власниць садиб, а завдяки адвокаційні кампанії керівництво ОТГ і області визнають важливість включення жінок як цільової групи до розвитку потенціалу внутрішнього туризму та створить можливості їх підтримки.
Проєкт

Подолання наслідків пандемії Covid19 шляхом розширення напрямків діяльності та виходу на нові ринки збуту

Організація
Соціальне підприємство «Рукомисли»
Керівник проєкту
Бюджет
132000,00 грн
 
Мета проекту - збільшення потужностей виробництва та розширення ринків збуту продукції соціального підприємства «Рукомисли». В рамках проекту буде створено креативний простір «Арт-студія «Рукомисли», на базі якого проходитимуть майстер-класи, діятиме виставка-продаж виробів «Рукомислів» та інших майстринь м. Львова. Також, проектом передбачено розвиток онлайн продажів виробів соціального підприємства на українських та міжнародних майданчках.
Проєкт

Покращення можливостей працевлаштування випускниць Тернопільських ВИШів в IT-сфері

Організація
ГО ТМЖК "Відродження нації"
Керівник проєкту
Бюджет
117000,00 грн
 
Мета проекту – надання можливостей для працевлаштування молодим жінкам-випускницям ВИШів. В рамках проекту спільно з ІТ-кампаніями м. Тернополя буде організовано навчання та менторська підтримка для випускниць ВИШів Тернополя, які мають знання з комп’ютерних наук та інформаційних технологій, орієнтовані на розвиток практичних і бізнес-навичок, зацікавлені в можливостях наукового та творчого зростання і в подальшому працевлаштуванні в IT-компаніях. Згідно Меморандуму між організаторами проекту, частина випускниць навчального курсу отримають роботу в ІТ-кампаніях-партнерах.
Проєкт

Я зможу!

Організація
ГО "Територія успіху"
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту- розширення можливостей для отримання доходу жінками-підприємицями через опанування он-лайн інструментів просування продукції і майданчиків для продажів. В результаті участі у навчальному курсі підприємиці з Кіровоградської області підготують і розпочнуть реалізацію бізнес-планів з повного, або часткового переходу їхніх бізнесів в он-лайн.
Проєкт

Жінки в цифрову епоху

Організація
Благодійний фонд «Вітри змін»
Керівник проєкту
Бюджет
97300,00 грн
 
Мета проекту – надати навички для навчання і подальшого працевлаштування жінкам вразливих грпу, які внаслідок карантину залишились без роботи. В рамках проекту на базі жіночого ком'юніті центру «Петаленца» буле відкрито навчальний курс з веб-дизайну і англійської мові для жінок м. Одеса. Проект реалізовуватиметься успівпраці з місцевим бізнесом, Центром соціальних служб, Ротарі Клубом м. Одеса.
Проєкт

Посилення конкурентоздатності жінок, зайнятих у малому бізнесі

Організація
ВООГО "Відкрите суспільство"
Керівник проєкту
Бюджет
117950,00 грн
 
Мета проекту - зменшити рівень викликів для підприємиць та посилити можливості жінок до конкуренції на ринку за рахунок використання сучасних он-лайн інструментів. Проектом передбачено он-лайн навчання таким інструментам для жінок-підприємиць Вінниці і Вінницької області. В результаті будуть посилені можливості жінок до модернізації бізнес процесів та буде дано додатковий поштовх до об’єднання в неформальні кооперативи для спільного використання технологічних рішень.
Проєкт

Жіночі колаборації під час пандемії COVID-19

Організація
ЗОГО "ОПП "Взаємодія"
Керівник проєкту
Бюджет
93450,00 грн
 
Мета проекту - розробити та впровадити ефективні моделі розширення економічних можливостей для жінок під час кризи, спричиненої пандемією COVID-19 шляхом створення Жіночих колаборацій. Такий вид співпраці дасть можливість жінкам- підприємницям залучити нових клієнтів, створити додаткову рекламу брендів, досягнути успіху у власній справі. Під час колаборацій працюватиме дитяча сенсорна кімната, що дозволить учасницям прийти з дітьми, що особливо актуально в час коли заборонена діяльність дитячих закладів.
Проєкт

Експрес оцінка бізнес-плану в сільських громадах України

Організація
ГО "Рада Жінок Фермерів Запорізької області"
Керівник проєкту
Бюджет
125500,00 грн
 
Мета проекту – розширення економічних можливостей сільських жінок через застосування сучасних технологій. В рамках проекту буде створено он-лайн портал, який допоможе швидко проаналізувати потенційну економічну вигоду від виробництва різних видів плодоовочевої продукції. Цільовими аудиторіями проекту є жінки, які є дрібними та середніми виробницями плодоовочевої продукції з досвідом у галузі, що розглядають зміну культури на більш прибуткову; жінки-початківці у фермерстві; ОТГ, громадські організації, які просувають розвиток підприємництва в селі, та використовуватимуть портал для інформаційної підтримки жінок, які мають обмежений доступ в он-лайні.
Проєкт

Співпраця задля підтримки та розвитку (#femcollaboration)

Організація
Вінницька ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ»
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту – розробка і впровадження системи взаємної підтримки і менторства для жінок-підприємиць Вінницької області. В рамках проекту успішні підприємиці надаватимуть менторську допомогу початківцям та власницям бізнесів, які планують розширення на нові ринки; буде пілотовано систему Collaborative Marketing, що дозволить спільне використання ресурсів і рекламу продукції. Також передбачено обмін досвідом з ведення бізнесу в умовах карантинних обмежень, налагодження співпраці та розвиток підприємницьких мереж з іншими регіонами України. Серед цільових аудиторій проекту жінки-підриємиці, а також трудові мігрантки, які через карантин повернулись у Вінницьку область.